İstanbul Süper Amatör Küme'de 3-4 Aralık tarihlerinde oynanacak 13. haftanın programı açıklandı. Haftanın maçlarını haberimizin devamında görebilirsiniz.

1. GRUP
12:30 Yücespor - Nişantaşı (Bakırköy 1No)
13:00 Irmakspor - Okspor (Merkezefendi)
15:00 Davutpaşa - Esentepe Adıyaman (Namık Sevik)
15:00 Kanlıca - Topçular (Paşabahçe)

3. GRUP
13:00 Kestanelik - 1924 Yeniköy (İzzettin)
15:00 Galata - Gazi Mahallesi (Beyoğlu)
15:00 Kuştepe - Kuruçeşme (Nurtepe)
15:00 Merkezefendi - Yeşilpınar (Merkezefendi)
17:00 Kadırga - Paşabahçe (Namık Sevik)

5. GRUP
15:00 Kocasinan - Kaynarca (Kocasinan)
15:00 Bağcılar Güneşli - A.Parseller (Mahmutbey)
15:00 Tuzla Şifa - İstiklalspor (Yıldıztabya)
15:00 Çayırbaşı - Beylikdüzüspor (Çayırbaşı)
15:00 Mecidiyeköy - Yahya Kemal (Yusuf Tunaoğlu)

7. GRUP
15:00 Yenibosna - Sütlüce (Bahçelievler Özel İdare)
15:00 Yıldırım Bosna - Ortaköy (Bayrampaşa Bld)
15:00 Albayrak - Rami (Albayrak)
15:00 Kurtköyspor - Yeldeğirmeni (Kurtköy)
15:00 İhsaniyespor - Soğuksuspor (İhsaniye)

9. GRUP
13:00 Hasköy - Pazariçi Köprülü (Beyoğlu)
13:00 Anadolu Hisarı - İkitelli (Paşabahçe)
13:00 Karabekirspor - Çeliktepe (Çavuşbaşı)
15:00 Başakşehir Kartal - Malatyaspor (Cebeci)

4 ARALIK PAZAR PROGRAMI
2. GRUP
10:300 Mahmutbey - Bakırköy (Mahmutbey)
15:00 Küçükçekmece - Ömerli Köyü (Küçükçekmece)
15:00 Ortaçeşme - Sultanbeyli (Ortaçeşme)
15:00 Bostancı - Selimiye (Yenisahra)
15:00 Dolayoba - Vardar (Kaynarca)

4. GRUP
15:00 Büyükçekmece Bld - Zara Ekinli (Büyükçekmece)
15:00 Esenyurt - Dikilitaş (Esenyurt Bld)
15:00 İstanbul Güngören - Dudullu (Mimar Yahya Baş)
15:00 Çıksalın - İzzettin (Beyoğlu)
15:00 Batı Trakya - Çubuklu (Merkezefendi)

6. GRUP
14:30 İstanbulspor - Şile Yıldız (Firüzköy)
15:00 İFA - Gülsuyu (İFA)
15:00 Sultanbeyli Uzundere - Çamlıcaspor (Sultanbeyli Bld)
15:00 Şafakspor - Taksim (Rami)
16:00 1877 Alemdağ - İstanbul Bafra (Alemdağ)

8. GRUP
14:00 Feriköy - Bağlarbaşı (Feriköy)
15:00 B.Gümüşhane - Avcılar Belediye (Kocasinan)
15:00 B.Altıntepsi - Yeşilova Esnaf (İBB Bayrampaşa)
17:00 İstanbul Konyaspor - Siirt İst. Yavuzselim (Namık Sevik)

10. GRUP
13:00 Alibeyköyspor - Gürpınarspor (Alibeyköy)
13:00 Beyoğlu Yeniçarşı - Mesudiyespor (Beyoğlu)
13:00 Sekbanlarspor - Yeniköy (İBB Bayrampaşa)
15:00 Yeşilköy - Arnavutköy Bld (Bakırköy 1 No)
15:00 İstanbul Sinop - Levent (Yıldıztabya)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.