İstanbul Süper Amatör Küme'de 11. haftanın maç programı açıklandı. 26-27 Ekim tarihlerinde oynanacak maçların yanı sıra hafta içine de maç verildiği 11. haftanın programı, haberimizin devamındadır. 


26 EKİM CUMARTESİ
2. GRUP
15:00 Bakırköy - Dolayoba (Bakırköy 1No)
15:00 Vardar - Küçükçekmece (Namık Sevik)
15:00 Sultanbeyli - Mahmutbey (Sultanbeyli 75.Yıl)
15:30 Ömerli Köyü - Küçükköy (Hadımköy)
15:30 Selimiye - Ortaçeşme (Selimiye)

4. GRUP
15:00 Zara Ekinli - İstanbul Güngören (Zara Ekinli)
15:00 Çıksalın - Esenyurt (Beyoğlu)
15:00 Çubuklu - Büyükçekmece Bld (Paşabahçe)
15:00 Dudullu - Dikilitaş (Dudullu)
15:00 İzzettin - Batı Trakya (İzzettin)

6. GRUP
15:00 Taksim - Sultanbeyli Uzundere (Feriköy)
15:00 Çamlıcaspor - İFA (Alemdağ)
15:00 Şafakspor - İstanbulspor (Rami)
15:30 Gülsuyu - 1877 Alemdağ (Gülsuyu Asım Kara)
16:00 İstanbul Bafra - Şile Yıldız (Bayrampaşa Bld)

8. GRUP
15:00 Yeşilova Esnafspor - Konyaspor (Yeşilova Kemal Aktaş)
15:00 B.Gümüşhane - Beykoz (Kocasinan)
15:30 Siirt İst. Yavuzselim - Feriköy (F.Mimarsinan)
16:00 Avcılar Belediye - B.Altıntepsi (Firüzköy)

10. GRUP
14:00 Levent - Alibeyköyspor (Çilekli)
15:00 İstanbul Sinop - Beyoğlu Yeniçarşı (Albayrak)
15:00 Yeniköy - Yeşilköy (Çayırbaşı)
15:00 Arnavutköy Belediye - Mesudiyespor (Bolluca)
30.11.2016 15:00 Gürpınar - Sekbanlarspor (Gürpınar)


27 KASIM PAZAR
1. GRUP
15:00 Esentepe Adıyaman - Irmakspor (Zara Ekinli)
15:00 Nişantaşı - Kanlıca (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:30 Topçular - Davutpaşa (Alibeyköy)
29.11.2016 15:00 Kartal Belediye - Yücespor (Kartal Bulvar)
30.11.2016 15:00 Okspor - Mustafakemalpaşa (Beyoğlu)

3. GRUP
15:00 Kadırga - Merkezefendi (Namık Sevik)
15:00 Kuruçeşme - Yeşilpınar (Bahçeköy)
15:00 1924 Yeniköy - Kuştepe (Bolluca)
16:00 Paşabahçe - Galata (Paşabahçe)
30.11.2016 15:00 Gazi Mahallesi - Kestanelik (Gazi Mahallesi) 

5. GRUP
15:00 Beylikdüzü - Mecidiyeköy (Gürpınar)
15:00 Yahya Kemal - İstiklalspor (Yahya Kemal)
15:00 Kaynarca - Çayırbaşı (Kaynarca)
15:00 A.Parseller - Kocasinan (Eyüp Karadolap)
30.11.2016 15:00 Bağcılar Güneşli - Tuzla Şifa (Mahmutbey)

7. GRUP
14:00 Soğuksuspor - Sütlüce (Paşabahçe)
15:00 Rami - Kurtköyspor (Rami)
16:00 Yeldeğirmeni - Yıldırım Bosna (Selimiye)
18:00 Ortaköy - İhsaniyespor (Çilekli)
29.11.2016 15:00 Albayrak - Yenibosna (Albayrak)

9. GRUP
15:00 Malatyaspor - İkitelli (Vefa)
15:00 Pazariçi Köprülü - Ayazağa (Gaziosmanpaşa)
15:00 Hasköy - Anadolu Hisarı (Beyoğlu)
15:00 Çeliktepe - Başakşehir Kartal (Seyrantepe)

Yorum Gönder

erhan88 dedi ki... 23.11.2016 23:35

Hafta içi maç yapan 2.grup neden c.tesi oynatılıyor bundaki mantık nedir ?

Blogger tarafından desteklenmektedir.