İstanbul Süper Amatör Küme'de bir haftalık devre arası sona erdi. 19-20 Kasım tarihleri arasında oynanacak ikinci yarı karşılaşmaların programı, haberimizin devamındadır. 


19 KASIM CUMARTESİ
1. GRUP
15:00 Davutpaşa - Kartal Belediye (Namık Sevik)
15:00 Okspor - Esentepe Adıyaman (Beyoğlu)
15:00 Irmakspor - Nişantaşı (Merkezefendi)
15:00 Mustafakemalpaşa - Topçular (Firüzköy)
-- : -- Kanlıca - İstinyespor 3-0h
-- : -- Yücespor - BAY

3. GRUP
13:00 Galata - Kadırga (Beyoğlu)
13:00 Kuştepe - Gazi Mahallesi (Yahya Kemal)
13:00 Merkezefendi - Kuruçeşme (Merkezefendi)
15:00 Yeşilpınar - 1924 Yeniköy (Alibeyköy)
15:00 Kestanelik - Paşabahçe (İzzettin)

5. GRUP
13:00 Tuzla Şifa - Yahya Kemal (Tuzla Bld) (Seyircisiz)
15:00 Kocasinan - Bağcılar Güneşli (Kocasinan)
15:00 İstiklalspor - Beylikdüzü (Bakırköy 1No) (Seyircisiz)
15:00 Mecidiyeköy - Kaynarca (Seyrantepe)
15:00 Çayırbaşı - A.Parseller (Çayırbaşı)

7. GRUP
11:00 Sütlüce - Ortaköy (Beyoğlu)
15:00 Yenibosna - Soğuksuspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
15:00 Yıldırım Bosna - Rami (Bayrampaşa Bld)
15:00 Kurtköyspor - Albayrak (Kurtköy)
15:00 İhsaniyespor - Yeldeğirmeni (İhsaniye)

9. GRUP
14:00 Karabekirspor - Pazariçi Köprülü (Çakmak)
15:00 İkitelli - Çeliktepe (Halkalı Etap)
15:00 Başakşehir Kartal - Esenler Tokat (Cebeci)
15:00 Ayazağa - Hasköyspor (Ayazağa Atatürk)
15:00 Anadolu Hisarı - Malatyaspor (Paşabahçe)


20 KASIM PAZAR
2. GRUP
15:00 Ömerli Köyü - Vardarspor (Hadımköy)
15:00 Mahmutbey - Bostancı (Mahmutbey)
15:00 Küçükköy - Bakırköy (Küçükköy)
15:00 Küçükçekmece - Sultanbeyli (Göktürk)
15:00 Dolayoba - Selimiye (Kaynarca)

4. GRUP
15:00 Büyükçekmece Bld - İzzettinspor (Büyükçekmece)
15:00 Esenyurt - Dudullu (Esenyurt Bld)
15:00 İstanbul Güngören - Çubuklu (Mimar Yahya Baş)
15:00 Batı Trakya - Çıksalın (Merkezefendi)
15:00 Dikilitaş - Zara Ekinli (Çilekli)

6. GRUP
15:00 İstanbulspor - Bafraspor (Küçükçekmece)
15:00 İFA - Taksim (İFA)
15:00 1877 Alemdağ - Çamlıcaspor (Alemdağ)
15:00 Şile Yıldız - Gülsuyu (Şile)
16:00 Sultanbeyli Uzundere - Şafakspor (Sultanbeyli Bld)

8. GRUP
10:30 Konyaspor - Avcılar Belediye (Namık Sevik)
13:30 Beykoz - Bağlarbaşı (Paşabahçe)
15:00 Feriköy - Yeşilova Esnaf (Feriköy)
15:00 B.Altıntepsi - Bahçelievler Gümüşhane (İBB Bayrampaşa)
-- : -- Öznakkaşspor - Siirt İst. Yavuzselim 0-3h

10. GRUP
13:00 Sekbanlarspor - Levent (İBB Bayrampaşa)
15:00 Yeşilköy - Gürpınarspor (Bakırköy 1No)
15:00 Alibeyköy - İstanbul Sinop (Alibeyköy)
15:00 Beyoğlu Yeniçarşı - Arnavutköy Bld (Beyoğlu)
15:30 Mesudiyespor - Yeniköy (Paşabahçe)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.