İstanbul Süper Amatör Küme'de 5-6 Kasım tarihlerinde oynanacak 9. haftanın programı, haberimizin devamındadır. 


5 KASIM CUMARTESİ
1. GRUP
15:00 Yücespor - Kanlıca (Bakırköy 1No)
15:00 Topçular - Okspor (Alibeyköy)
15:00 Nişantaşı - Mustafakemalpaşa (Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Kartal Belediye - Irmakspor (Kartal Bulvar)
İstinyespor - Davutpaşa 0-3H
Esentepe Adıyamanspor - BAY

3. GRUP
13:00 Yeşilpınar - Gazi Mahallesi (Alibeyköy)
15:00 Kuştepe - Paşabahçe (Nurtepe)
15:00 Kuruçeşme - 1924 Yeniköy (Göktürk)
15:00 Merkezefendi - Galata (Merkezefendi)
15:00 Kestanelik - Kadırga (İzzettin)

5. GRUP
13:00 İstiklalspor - Kaynarca (Bakırköy 1No)
15:00 Yahya Kemal İY - Beylikdüzüspor (Yahya Kemal)
15:00 Mecidiyeköy - A. Parsellerspor (Seyrantepe)
15:00 Çayırbaşı - Bağcılar Güneşli (Çayırbaşı)
15:00 Tuzla Şifa - Kocasinan (Çavuşbaşı)

7. GRUP
13:00 Sütlüce - Yeldeğirmeni (Beyoğlu)
15:00 Yıldırım Bosna - Albayrak (Bayrampaşa Bld)
15:00 Soğuksuspor - Ortaköy (Paşabahçe)
15:00 İhsaniyespor - Rami (İhsaniye)
17:00 Yenibosna - Kurtköyspor (Bahçelievler Özel İdare)

9. GRUP
13:00 Anadolu Hisarı - Ayazağa (Paşabahçe)
14:00 Malatyaspor - Çeliktepespor (Rami)
15:00 İkitelli - Esenler Tokatspor (Halkalı)
15:00 Başakşehir Kartal - Pazariçi Köprülü (Cebeci)
15:00 Karabekirspor - Hasköy (Ümraniye Suni Çim)


6 KASIM PAZAR
2. GRUP
11:00 Bostancı - Dolayoba (Yenisahra)
13:00 Bakırköy - Ömerli Köyü (Bakırköy 1No)
15:00 Ortaçeşme - Mahmutbey (Ortaçeşme)
15:00 Selimiye - Küçükçekmece (Selimiye)
15:00 Sultanbeyli - Küçükköy (Sultanbeyli 75.Yıl)

4. GRUP
14:00 Dikilitaş - Çubuklu (Çilekli)
15:00 Büyükçekmece Bld - Çıksalın (Büyükçekmece)
15:00 Esenyurtspor - Batı Trakya (Esenyurt Bld)
15:00 İstanbul Güngören - İzzettin (Mimar Yahya Baş)
15:00 Dudulluspor - Zara Ekinli (Dudullu)

6. GRUP
15:00 İstanbulspor - Sultanbeyli Uzundere (Küçükçekmece)
15:00 İFA - Şafakspor (İFA)
15:00 İstanbul Bafraspor - Gülsuyu (Bayrampaşa Bld)
15:00 Şile Yıldızspor - Çamlıca (Şile)
16:00 1877 Alemdağ - Taksim (Alemdağ)

8. GRUP
15:00 Feriköy - Avcılar Belediye (Feriköy)
15:00 Beykoz - B. Altıntepsi (Paşabahçe)
15:00 Bağlarbaşı - Siirt İst. Yavuzselim (Yenisahra)
15:00 İstanbul Konya - B. Gümüşhanespor (Namık Sevik)
Öznakkaşspor - Yeşilova Esnafspor 0-3H

10. GRUP
13:00 Mesudiyespor - Gürpınar (Paşabahçe)
15:00 Yeşilköy - Levent (Bakırköy 1No)
15:00 Beyoğlu Yeniçarşı - Alibeyköy (Beyoğlu)
15:00 Sekbanlar - İstanbul Sinop (İBB Bayrampaşa)
15:00 Arnavutköy Belediye - Yeniköy (Bolluca)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.