İstanbul 1. Amatör Küme'de 12 Kasım Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve skorları, haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Skorlar destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.


2. GRUP
15:00 Kayaşehir - Merkez Kayaşehir (Cebeci) 2-1
15:00 Kamiloba - Avcılar Yeşilkent (Celaliye Kemal Karasu) 2-2
15:00 Güzelce - Ortaköy Silivri (Güzelce) 0-1
-- : -- Gökçeali - Hadımköy 0-3h
-- : -- Çiftlikköyspor - BAY
4. GRUP
15:00 Küçükçekmece İY - Bağcılar İY Cemspor (Küçükçekmece) 2-1
15:00 Kocamustafapaşa - K.K. Mevlana (Namık Sevik) 2-2
15:00 Kağıthane - Yenişehir (Hasbahçe) 4-0
15:00 Rumeli Kavağı - Bayrampaşa Demir (Çayırbaşı) 3-1
-- : -- Talatpaşa - Muradiye 0-3h


6. GRUP
13:00 Küçükayasofya-Sefaköy Kartal (Namık Sevik) 5-2
15:00 Selvispor - Yeni Özkartal (Zeytinburnu Hasan Doğan) 2-1
15:00 Tophane Tayfun - Pınarspor (Beyoğlu) 1-0
15:00 Hamidiyespor - Teraziderespor (Nurtepe) 4-0
15:00 Cevat Köprübaşı - Ateştuğlaspor (Kemerburgaz) 6-1


8. GRUP
11:00 İstanbul Trabzon - Kilyos (Halkalı Etap) 1-2
11:00 Cerrahpaşa - Gültepe (Namık Sevik) 3-3
13:00 Zeytinburnu Yıldız - Şişli Yayla (Zeytinburnu Hasan Doğan) 2-0
13:00 S.Sultançiftliği - Bahçelievler (Cebeci) 1-3
15:00 Esenler - Sanayi Mahallesi (Yıldıztabya) 1-0
10. GRUP
15:00 Çayırgücü - Örnektepe (Gaziosmanpaşa) 2-3
15:00 Okmeydanı Fetih - Aksaray (Okmeydanı) 3-1
15:00 Karadolapspor - Mimarsinan (Karadolap) 1-1
16:00 Akatlarspor - İstanbul Gümüşhane (Çilekli) 1-1
-- : -- Kanarya Azimspor - BAY


12. GRUP
15:00 Sultanmurat - İstanbul Bayburt (Sefaköy Kartal) 3-2
15:00 Şehzadebaşı - Kartaltepe (Gazi Mahallesi) 3-1
15:00 Balat Yeşilova - Güneşli (F.Mimarsinan) 1-1
18:00 Boğaziçi - Öz Alibeyköy (Çilekli) 1-0
-- : -- Seyrantepe Yeşilce - BAY


14. GRUP
13:00 Barbarosspor - Esnafspor (Selimiye) 6-1
14:00 İdealtepespor - Cevizli Anadolu (İdealtepe) 0-5
15:00 İçerenköy İY - Balkan Yeşilbağlar (İstanbul Site) 0-7
15:00 Taşdelen - Örnekköyspor (Alemdağ) 3-2
-- : -- Koşuyolu - BAY
16. GRUP
13:30 Valide Tayfun - Pendik Kavakpınar (Dudullu) 1-1
15:00 Acıbadem - Kartal Yuvası (Çavuşbaşı) 2-0
15:00 Sahilspor - Maltepe Yıldız (Başıbüyük) 1-1
16:00 Yamanspor - Orhanlıspor (Çakmak) 7-3
-- : -- Elmalıspor - BAY


18. GRUP
10:00 Sarıgazi - Gülensuspor (Sarıgazi) 5-2
15:00 Kemahspor - Adalarspor (Selimiye) 2-0
15:00 Acıbadem Üsküdar - Beykoz Çavuşbaşı (Yenisahra) 1-0
15:00 İstanbul Altınordu - Pendik Güllübağlar (Kartal Yunus) 0-0
-- : -- Yakacık - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.