İstanbul 1. Amatör Küme'de 13 Kasım Pazar günü oynanacak maçların programı ve skorları, haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Skorlar destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.


1. GRUP
15:00 Yeşil Esenyurt - Kavaklı Köyü (Esenyurt Bld) 0-0
15:00 Avcılar Cihangir - Gazitepe (Avcılar Firüzköy) 2-2
15:00 Çanakça - Esenyurt İncirtepe (İzzettin) 2-1
15:00 Bolluca - B. Mimarsinan (Bolluca) 4-1
-- : -- Başakşehir - BAY

3. GRUP
13:00 Akalan - Yeşilbayır (Çatalca) 2-3
13:00 Denizköşkler - Subaşı (Avcılar Firüzköy) 3-0
15:00 Silivri Alibey - Büyük Kılıçlı (Silivri) 1-0
15:00 Muratbey - Başakşehir İkitelli (Çatalca) 4-0
-- : -- Tepecik Anadolu - BAY


5. GRUP
10:00 Zeytinburnu - Güngören (Merkezefendi) 1-2
15:00 Yedikule - Fatih Hilal (Zara Ekinli) 3-2
15:00 Hürriyet Gücü - Şirinevler (Nurtepe) 2-1
15:00 Cevatpaşa - CFS Bağcılar (İBB Bayrampaşa) 1-0
-- : -- Havataş - Sarıyer Yenimahalle 3-0h


7. GRUP
14:00 Ulutepe - Abidei Hürriyet (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 2-0
14:30 Topkapı - Tepebağ Kültür (F.Mimarsinan) 3-2
15:00 Piyalepaşa - Mahmutşevketpaşa (Beyoğlu) 2-4
16:30 Kumkapı Sarıçubuk - Bahçelievler Soğanlı (F.Mimarsinan) 0-5
-- : -- Etilerspor - Altınova 0-3h
GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

9. GRUP
14:30 Çapa - Şehremini (Namık Sevik) 4-1
15:00 Şafak 76 - Gültepe Özgençlik (Mahmutbey) 1-1
15:00 Eroğlu - Bayrampaşa Teknik (Zeytinburnu Hasan Doğan) 1-4
15:00 Günyamaç - Ceylanspor (Kağıthane Sadabad) 4-3
-- : -- Bahçeköy - BAY


11. GRUP
10:00 Çankırı Maruf - Haliç (Bayrampaşa Bld) 0-1
10:45 Küçükpazar - Kanarya (F.Mimarsinan) 2-0
15:00 Giresun Emeksan - Yıldıztabya (Alibeyköy) 0-0'ken ikinci yarıda saha olayları nedeniyle tatil edildi
15:00 Poligon Fethiye - Çeliktepe Ümit (Çayırbaşı) 4-2
-- : -- İstanbul Bulancak - BAY


13. GRUP
13:00 Damlaspor - Nurtepe (Zeytinburnu Hasan Doğan) 1-2
13:00 Cevizlispor - Haydarspor (Beyoğlu) 0-0
14:00 Yeni Levent Konaklar - Sefaköy (Çilekli) 7-1
15:00 Harmantepe - Araphan (Yahya Kemal) 1-3
-- : -- 1863 Boğaziçi - BAY
15. GRUP
13:00 Kartal Çavuşoğlu - Sancaktepe (Kartal Yunus) 1-1
15:00 Heybeliada - Kavacık (Kartal Bulvar) 2-1
15:30 Taçspor - Küçükyalı Yelken (Dudullu) 2-7
-- : -- Ömerlispor - Üsküdar Anadolu 0-3h
-- : -- Pendik Kaynarca - BAY


17. GRUP
15:00 Gümüşsuyu - Çakmakspor (Paşabahçe) 5-0
15:00 Sapanbağları - 1923 Esenkent (Kartal Yunus) 1-2
15:00 Aydınlıspor - Fikirtepe Dumlupınar (Tuzla Bld) 1-2
-- : -- Üsküdar 1919 - Ataşehir Doğuş 0-3h
-- : -- Kartalgücüspor - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.