İstanbul 1. Amatör Küme'de 6 Kasım Pazar günü oynanacak maçların programı ve skorları, haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Skorlar destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.



2. GRUP
15:00 Kamilobaspor - Merkez Kayaşehir (Celaliye Kemal Karasu) 3-2
15:00 Avcılar Yeşilkentspor - S. Ortaköy (Firüzköy) 1-1
15:00 Kayaşehirspor - Çiftlikköyspor (Cebeci) 3-3
15:00 Güzelcespor - Hadımköyspor (Güzelce) 2-2

4. GRUP
13:00 Küçükçekmece İY - Muradiyespor (Küçükçekmece) 2-0
15:00 Rumeli Kavağı - K.K. Mevlana (Çayırbaşı) 0-1
16:00 Bağcılar İY Cemspor - Bayrampaşa Demir (Mahmutbey) 2-1
17:00 Yenişehirspor - Kocamustafapaşa (Beyoğlu) 2-2
Talatpaşaspor - Kağıthane 0-3h




6. GRUP
11:00 Pınarspor - Sefaköy Kartal (Çayırbaşı) 1-0
13:00 Tophane Tayfun - Ateştuğlaspor (Beyoğlu) 3-1
13:00 Küçükayasofya - Teraziderespor (Namık Sevik) 0-2
15:00 Cevat Köprübaşı FA - Selvispor (Kemerburgaz) 2-1
15:00 Yeni Özkartalspor - Hamidiyespor (Gazi Mahallesi) 0-0




8. GRUP
13:00 Kilyosspor - S. Sultançiftliği (Çayırbaşı) 2-0
15:00 Gültepespor - Şişli Yaylaspor (Yahya Kemal) 0-0
15:00 Cerrahpaşa - Sanayi Mahallesi (Namık Sevik) 2-4
15:00 Zeytinburnu Yıldız - Bahçelievlerspor (Hasan Doğan) 1-1
15:00 Esenlerspor - İstanbul Trabzon (Yıldıztabya) 0-1



10. GRUP
11:00 Aksarayspor - Örnektepespor (Mimarsinan) 0-1
13:00 Çayırgücü - İstanbul Gümüşhane (Yıldıztabya) 2-1
14:00 Okmeydanı Fetih - Mimarsinan (Okmeydanı) 3-3
15:00 Karadolapspor - Azimspor (Karadolap) 1-0



12. GRUP
13:00 Kartaltepespor - Güneşlispor (İBB Bayrampaşa) 9-1
15:00 Şehzadebaşıspor - Öz Alibeyköy (Albayrak) 2-1
15:00 Balat Yeşilova - İstanbul Bayburt (Mimarsinan) 1-0
16:00 Boğaziçispor - Seyrantepe Yeşilce (Çilekli) 1-6


14. GRUP
13:00 Barbarospor - Örnekköyspor (Selimiye) 2-1
14:00 İçerenköy İY - Cevizli Anadolu (Çakmak) 1-4
15:30 Balkan Yeşilbağlarspor  - İstanbul Esnafspor (Kartal Yunus) 2-3
15:30 İdealtepespor - Koşuyoluspor (Başıbüyük) 0-3



16. GRUP
12:00 Yamanspor - Pendik Kavakpınar (Çakmak) 0-1
13:30 Sahilspor - Kartal Yuvası (İdealtepe) 0-1
13:30 Maltepe Yıldız - Orhanlıspor (Başıbüyük) 0-2
16:00 Acıbademspor - Elmalıspor (Çakmak) 2-2


18. GRUP
13:00 Acıbadem Üsküdar - Adalarspor (Yenisahra) 3-3
13:30 İstanbul Altınordu - Yakacık (Kartal Yunus) 2-1
15:30 Gülensuspor - Beykoz Çavuşbaşı (İdealtepe) 0-4
16:00 Sarıgazispor - Pendik Güllübağlar (Sarıgazi) 3-3

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.