İstanbul 1. Amatör Küme'de 5 Kasım Cumartesi günü oynanacak karşılaşmaların programı ve skorları haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Skorlar destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.



1. GRUP
12:30 Çanakça - Başakşehir (İzzettin) 1-3
13:00 Yeşil Esenyurt - B. Mimarsinan (Esenyurt Bld) 6-2
15:00 Gazitepe - Kavaklı Köyü (Silivri) 0-0
15:00 Avcılar Cihangir - Esenyurt İncirtepe (Firüzköy) 2-2
3. GRUP
13:00 Muratbey - Yeşilbayır (Çatalca) 1-0
13:00 Denizköşkler - Büyük Kılıçlı (Firüzköy) 4-0
15:00 Akalan - Tepecik Anadolu (Çatalca) 0-3
15:00 Başakşehir İkitelli - Subaşı (İFA) 3-2


5. GRUP
15:00 Şirinevler - Cevatpaşa (Kocasinan) 1-1
15:00 Yedikule - Hürriyet Gücü (Namık Sevik) 2-1
15:00 Havataş - CFS Bağcılar (Albayrak) 4-2
17:00 Zeytinburnu - Fatih Hilal (Merkezefendi) 3-2
Güngörenspor - Sarıyer Yenimahalle 3-0h
7. GRUP
13:00 Altınova - Abidei Hürriyet (Albayrak) 5-2
13:00 Ulutepe - Bahçelievler Olimpik (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 0-1
13:00 Tepebağ Kültür - Kumkapı Sarıçubuk (Merkezefendi) 1-2
15:00 Piyalepaşa - Topkapı (Beyoğlu)   1-1
Etilerspor - Mahmut Şevket Paşa 0-3h


9. GRUP
13:00 Çapa - Bahçeköy (Namık Sevik) 4-1
15:00 Gültepe Özgençlik - Bayrampaşa Teknik (Yeşilova Kemal Aktaş) 1-0
15:00 Şafak 76 - Şehremini (Mahmutbey) 6-1
15:00 Eroğluspor - Ceylanspor (Zeytinburnu Hasan Doğan) 1-3


11. GRUP
13:00 Çankırı Maruf - Kanarya (Bayrampaşa Bld) 2-2
15:00 Giresun Emeksan - Çeliktepe Ümit (Yıldıztabya) 5-2
15:00 Küçükpazar - İstanbul Bulancak (Fatih Mimarsinan) 1-1
17:00 Haliç - Yıldıztabya (Namık Sevik) 2-0
13. GRUP
11:00 Araphan - Nurtepe (Alibeyköy) 6-2
13:00 Damlaspor - Haydarspor (Zeytinburnu Hasan Doğan) 1-3
13:00 Harmantepe - Sefaköy (Yahya Kemal)  1-2
16:00 Yeni Levent Konaklar - 1863 Boğaziçi (Çilekli) 1-1


15. GRUP
14:00 Taçspor - Sancaktepe (Çakmak) 3-2
15:00 Üsküdar Anadolu - Küçükyalı Yelken (Selimiye) 1-0
15:30 Heybeliada - Pendik Kaynarca (Kartal Yunus) 1-3
Ömerlispor - Kavacık 0-3h


17. GRUP
13:30 Sapanbağları - Ataşehir Doğuş (Kartal Yunus) 2-1
15:00 Aydınlıspor - Çakmakspor (Tuzla Bld) 2-0
15:30 1923 Esenkentspor - Fikirtepe Dumlupınar (Başıbüyük) 2-0
16:00 Üsküdar 1919 - Kartalgücü (Çakmak) 0-4'ken, maça 9 kişi başlayan ev sahibi ekibin oyuncu sayısı 6'ya düşünce tatil

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.