İstanbul 1. Amatör Küme'de 26 Kasım Cumartesi günü oynanacak karşılaşmaların programı ve skorları, haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Skorlar destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.




2. GRUP
15:00 Merkez Kayaşehir - Çiftlikköyspor (Cebeci) 2-1
15:00 Kamiloba - Güzelce (Kemal Karasu) 1-2
30.11.2016 15:00 Avcılar Yeşilkent - İstanbul Kayaşehir (Firüzköy)
-- : -- S.Ortaköy - Gökçeali 3-0H
-- : -- Hadımköy - BAY



4. GRUP
14:00 Bayrampaşa Demir - Kocamustafapaşa (Bayrampaşa Bld.) 7-2
15:00 Küçükçekmece İY - Rumeli Kavağı (Küçükçekmece) 2-0
16:00 Muradiye - Kağıthane (Çilekli) 2-2
17:00 Yenişehir - K.K. Mevlana (Beyoğlu) 0-2
-- : -- Bağcılar İY Cemspor - Talatpaşa 3-0H





6. GRUP
11:00 Pınarspor - Cevat Köprübaşı (Çayırbaşı) 0-5
13:00 Tophane Tayfun - Küçükayasofya (Beyoğlu) 0-4
15:00 Sefaköy Kartal - Hamidiyespor (Sefaköy Kartal) 1-0
15:00 Ateştuğlaspor - Selvispor (Mahmutbey) 2-2
15:00 Yeni Özkartal - Terazidere (Gazi Mahallesi) 3-3



8. GRUP
13:00 Cerrahpaşa - Zeytinburnu Yıldız (Namık Sevik) 2-4
13:00 Kilyos - Bahçelievler (Çayırbaşı) 5-4
13:00 Şişli Yayla - S. Sultançiftliği (Feriköy) 4-4
15:00 Gültepe - Esenler (Seyrantepe) 3-2
15:00 Sanayi Mahallesi - İstanbul Trabzon (Mehdi Sancak) 2-1



10. GRUP
11:00 Aksaray - Karadolapspor (Namık Sevik) 3-1
15:00 Okmeydanı  Fetih - Çayırgücü (Okmeydanı Fetih) 2-4
15:00 Örnektepe - Akatlarspor (Mehmet Akif Ersoy) 0-3
30.11.2016 15:00 Mimarsinan - Kanarya Azimspor (F.Mimarsinan)
-- : --İstanbul Gümüşhane - BAY



12. GRUP
13:00 Güneşli - Sultanmuratspor (Mahmutbey) 1-2
13:00 Şehzadebaşı - Balat Yeşilova (Gazi Mahallesi) 4-0
15:30 Öz Alibeyköy - Seyrantepe Yeşilce (Karadolap) 0-0
30.11.2016 15:00 Kartaltepe - Boğaziçi (Bayrampaşa Bld)
-- : -- İstanbul Bayburt - BAY



14. GRUP
13:00 Esnafspor - Taşdelen (Sultanbeyli 75.Yıl) 5-5
15:00 Balkan Yeşilbağlar - İdealtepespor (Kurtköy) 1-1
16:00 İçerenköy İY - Barbarosspor (Çakmak) 0-7
16:00 Cevizli Anadolu - Koşuyolu (Kartal Bulvar) 3-0
-- : -- Örnekköyspor - BAY



16. GRUP
15:00 Orhanlıspor - Valide Tayfun (Tuzla Bld) 2-5
15:30 Maltepe Yıldız - Acıbadem (İdealtepe) 2-2
15:30 Kartal Yuvası - Elmalıspor (Kartal Yunus) 2-0
30.11.2016 15:00 Sahilspor - Yamanspor (Başıbüyük)
-- : -- Pendik Kavakpınar - BAY






18. GRUP
14:00 Sarıgazi - Acıbadem Üsküdar (Sarıgazi) 3-1
15:00 Beykoz Çavuşbaşı - Kemahspor (Çavuşbaşı) 2-3
15:00 Gülensuspor - İstanbul Altınordu (Başıbüyük) 2-0
15:00 Pendik Güllübağlar - Yakacık (Dolayoba) 0-1
-- : -- Adalarspor - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.