İstanbul 1. Amatör Küme'de 19 Kasım Cumartesi günü oynanacak karşılaşmaların programı ve skorları, haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Skorlar destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.


1. GRUP
11:00 Kavaklı Köyü - Çanakça (Silivri) 2-1
15:00 Gazitepe - Yeşil Esenyurt (Silivri) 1-1
15:00 Esenyurt İncirtepe - Bolluca (Esenyurt Bld) 2-0
15:00 B.Mimarsinan - Başakşehir (Mimarsinan Baba Hakkı) 0-4
-- : -- Avcılar Cihangir - BAY


3. GRUP
13:00 Büyük Kılıçlı - Tepecik Anadolu (Silivri) 0-2
15:00 Subaşı - Akalan (Çatalca) 1-1
15:00 Yeşilbayır - Silivri Alibey (Hadımköy) 0-0
15:00 Başakşehir İkitelli - Denizköşkler (İFA) 1-0
-- : -- Muratbey - BAY

5. GRUP
10:45 CFS Bağcılar - Hürriyet Gücü (Mahmutbey) 3-1
11:00 Fatih Hilal - Cevatpaşa (F.Mimarsinan) 3-2
13:00 Güngörenspor - Havataşspor (İFA) 1-1
13:00 Şirinevler - Zeytinburnu (Kocasinan) 3-1
-- : -- Sarıyer Yenimahalle - Yedikule 0-3h

7. GRUP
11:00 Bahçelievler Olimpik - Topkapı (Kocasinan) 1-2
11:00 Abidei Hürriyet - Piyalepaşa (Nurtepe)   0-4
15:00 Altınova - Ulutepe (Albayrak) 1-1
15:00 Mahmutşevketpaşa - Kumkapı Sarıçubuk (Yusuf Tunaoğlu) 3-1
-- : -- Tepebağ Kültür - Etiler 3-0h


9. GRUP
13:00 Şehremini - Günyamaç (Namık Sevik) 1-2
13:00 Bayrampaşa Teknik - Çapa (Bayrampaşa Bld) 1-2
15:00 Gültepe Özgençlik - Eroğlu (Yeşilova Kemal Aktaş) 6-2
15:00 Ceylanspor - Bahçeköy (Ramazan Süt) 0-3
15:00 Altınova - Ulutepe (Albayrak) 1-1
-- : -- Şafak 76 - BAY


11. GRUP
11:00 Haliç - Giresun Emeksan (Namık Sevik) 1-1
15:00 Yıldıztabya - Küçükpazar (Yıldıztabya) 1-0
15:00 Çeliktepe Ümit - İstanbul Bulancak (Yahya Kemal) 0-5
15:00 Kanarya - Poligon Fethiye (Kanarya) 2-0
-- : -- Çankırı Marufspor - BAY


13. GRUP
15:00 Sefaköy - Cevizlispor (Sefaköy Kartal) 3-1
15:00 Araphan - Damlaspor (Zara Ekinli) 2-0
15:00 Nurtepe - Yeni Levent Konaklar (Nurtepe) 1-4
17:00 Haydarspor - 1863 Boğaziçi 3-3
-- : -- Harmantepe - BAY


15. GRUP
13:30 Küçükyalı Yelken - Heybeliada (Başıbüyük) 2-1
14:00 Sancaktepe - Pendik Kaynarca (Sarıgazi) 1-4
15:00 Kavacık - Kartal Çavuşoğlu (Kavacık) 1-0
15:00 Üsküdar Anadolu - Taçspor (Selimiye) 3-1


17. GRUP
15:00 Ataşehir Doğuş - Gümüşsuyu (Yenisahra) 1-1
15:30 1923 Esenkent - Aydınlıspor (Başıbüyük) 2-0
16:00 Çakmakspor - Kartalgücü (Çakmak) 2-2
-- : -- Fikirtepe Dumlupınar - Üsküdar 1919 3-0h
-- : -- Sapanbağları - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.