İstanbul 1. Amatör Küme'de 9 Ekim Çarşamba günü oynanacak 7. hafta maçlarının programı haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Skorlar destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.


2. GRUP
15:00 S.Ortaköy - Kamiloba (S.Ortaköy) 1-3
15:00 Hadımköy - Kayaşehir (Hadımköy) 3-4
15:00 Merkez Kayaşehir - Güzelce (Cebeci) 1-2
Çiftlikköyspor - Gökçealispor 3-0h


4. GRUP
15:00 Yenişehir - Bağcılar İY Cemspor (Beyoğlu) 2-3
15:00 Kağıthane - Kocamustafapaşa (Firüzköy) 3-1
16:00 Bayrampaşa Demir - Küçükçekmece İY (Bayrampaşa Bld) 0-1
16:00 Muradiye - Rumeli Kavağı (Çilekli) 2-0


6. GRUP
14:00 Terazidere - Cevat Köprübaşı (Bayrampaşa Bld) 2-3
15:00 Sefaköy Kartal - Tophane Tayfun (Sefaköy Kartal) 1-1
15:00 Selvispor - Hamidiyespor (Zeytinburnu Hasan Doğan) 2-3
15:00 Yeni Özkartal - Pınarspor (Gazi Mahallesi) 2-1
16:00 Ateştuğlaspor - Küçükayasofya (Mahmutbey) 3-2


8. GRUP
14:00 Sanayi Mahallesi - Zeytinburnu Yıldız (Yahya Kemal) 0-1
15:00 İstanbul Trabzon - S.Sultançiftliği (Halkalı) 2-1
15:00 Bahçelievler - Esenler (Kocasinan) 1-1
15:00 Şişli Yaylaspor - Cerrahpaşa (Feriköy) 4-2
15:00 Kilyos - Gültepe (Çayırbaşı) 1-1


10. GRUP
15:00 Azimspor - Akatlarspor (Kanarya) 3-4
15:00 Mimarsinanspor - Çayırgücü (Fatih Mimarsinan) 0-2
15:00 Örnektepe - Okmeydanı Fetih (Mehmet Akif Ersoy) 0-2
15:00 İstanbul Gümüşhane - Karadolapspor (Mehdi Sancak) 1-0


12. GRUP
14:00 Güneşli - Şehzadebaşı (Mahmutbey) 1-2
15:00 Seyrantepe Yeşilce - Sultanmuratspor (Seyrantepe) 0-1
15:00 Öz Alibeyköy - Balat Yeşilova (Eyüp Karadolap) 7-2
16:00 İstanbul Bayburt - Boğaziçi (Yahya Kemal) 4-5


14. GRUP
15:00 Örnekköyspor - İdealtepespor (Ortaçeşme) 1-0
15:00 Koşuyolu - Taşdelen (Yenisahra) 3-2
15:00 Cevizli Anadolu - Barbaros (Kartal Bulvar) 6-0
15:00 Esnafspor - İçerenköy İY (Sultanbeyli 75.Yıl) 2-2


16. GRUP
13:00 Orhanlıspor - Sahilspor (Kaynarca) 3-3
15:00 Elmalıspor - Valide Tayfun (Paşabahçe) 1-3
15:00 Kartal Yuvası - Yamanspor (Kartal Yunus) 2-3
15:00 Pendik Kavakpınar - Acıbademspor (Kaynarca) 3-0


18. GRUP
13:00 Yakacık - Kemahspor (Kartal Yunus) 1-4
15:00 Beykoz Çavuşbaşı - Sarıgazi (Çavuşbaşı) 2-0
15:00 Adalar - İstanbul Altınordu (Başıbüyük) 0-2
15:00 Pendik Güllübağlar - Acıbadem Üsküdar (Dolayoba) 1-0

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.