İstanbul 1. Amatör Küme'de 12-13 Kasım tarihlerinde oynanacak 8. hafta maçlarının programı açıklandı. Haberimizin devamındadır. 



12 KASIM CUMARTESİ
2. GRUP
15:00 Kayaşehir - Merkez Kayaşehir (Cebeci)
15:00 Kamiloba - Avcılar Yeşilkent (Celaliye Kemal Karasu)
15:00 Güzelce - Ortaköy Silivri (Güzelce)
-- : -- Gökçeali - Hadımköy 0-3h
-- : -- Çiftlikköyspor - BAY

4. GRUP
15:00 Küçükçekmece İY - Bağcılar İY Cemspor (Küçükçekmece)
15:00 Kocamustafapaşa - K.K. Mevlana (Namık Sevik)
15:00 Kağıthane - Yenişehir (Hasbahçe)
15:00 Rumeli Kavağı - Bayrampaşa Demir (Çayırbaşı)
-- : -- Talatpaşa - Muradiye 0-3h

6. GRUP
13:00 Küçükayasofya - Sefaköy Kartal (Namık Sevik)
15:00 Selvispor - Yeni Özkartal (Zeytinburnu Hasan Doğan)
15:00 Tophane Tayfun - Pınarspor (Beyoğlu)
15:00 Hamidiyespor - Teraziderespor (Nurtepe)
15:00 Cevat Köprübaşı - Ateştuğlaspor (Kemerburgaz)

8. GRUP
11:00 İstanbul Trabzon - Kilyos (Halkalı Etap)
11:00 Cerrahpaşa - Gültepe (Namık Sevik)
13:00 Zeytinburnu Yıldız - Şişli Yayla (Zeytinburnu Hasan Doğan)
13:00 S.Sultançiftliği - Bahçelievler (Cebeci)
15:00 Esenler - Sanayi Mahallesi (Yıldıztabya)

10. GRUP
15:00 Çayırgücü - Örnektepe (Gaziosmanpaşa)
15:00 Okmeydanı Fetih - Aksaray (Okmeydanı Fetih)
15:00 Karadolapspor - Mimarsinan (Eyüp Karadolap)
16:00 Akatlarspor - İstanbul Gümüşhane (Çilekli)
-- : -- Kanarya Azimspor - BAY

12. GRUP
15:00 Sultanmurat - İstanbul Bayburt (Sefaköy Kartal)
15:00 Şehzadebaşı - Kartaltepe (Gazi Mahallesi)
15:00 Balat Yeşilova - Güneşli (F.Mimarsinan)
18:00 Boğaziçi - Öz Alibeyköy (Çilekli)
-- : -- Seyrantepe Yeşilce - BAY

14. GRUP
13:00 Barbarosspor - Esnafspor (Selimiye)
14:00 İdealtepespor - Cevizli Anadolu (İdealtepe)
15:00 İçerenköy İY - Balkan Yeşilbağlar (İstanbul Site)
15:00 Taşdelen - Örnekköyspor (Alemdağ)
-- : -- Koşuyolu - BAY

16. GRUP
13:30 Valide Tayfun - Pendik Kavakpınar (Dudullu)
15:00 Acıbadem - Kartal Yuvası (Çavuşbaşı)
15:00 Sahilspor - Maltepe Yıldız (Başıbüyük)
16:00 Yamanspor - Orhanlıspor (Çakmak)
-- : -- Elmalıspor - BAY

18. GRUP
10:00 Sarıgazi - Gülensuspor (Sarıgazi)
15:00 Kemahspor - Adalarspor (Selimiye)
15:00 Acıbadem Üsküdar - Beykoz Çavuşbaşı (Yenisahra)
15:00 İstanbul Altınordu - Pendik Güllübağlar (Kartal Yunus)
-- : -- Yakacık - BAY



13 EKİM PAZAR
1. GRUP
15:00 Yeşil Esenyurt - Kavaklı Köyü (Esenyurt Bld)
15:00 Avcılar Cihangir - Gazitepe (Avcılar Firüzköy)
15:00 Çanakça - Esenyurt İncirtepe (İzzettin)
15:00 Bolluca - B. Mimarsinan (Bolluca)
-- : -- Başakşehir - BAY

3. GRUP
13:00 Akalan - Yeşilbayır (Çatalca)
13:00 Denizköşkler - Subaşı (Avcılar Firüzköy)
15:00 Silivri Alibey - Büyük Kılıçlı (Silivri)
15:00 Muratbey - Başakşehir İkitelli (Çatalca)
-- : -- Tepecik Anadolu - BAY

5. GRUP
10:00 Zeytinburnu - Güngören (Merkezefendi)
15:00 Yedikule - Fatih Hilal (Zara Ekinli)
15:00 Hürriyet Gücü - Şirinevler (Nurtepe)
15:00 Cevatpaşa - CFS Bağcılar (İBB Bayrampaşa)
-- : -- Havataş - Sarıyer Yenimahalle 3-0h

7. GRUP
14:00 Ulutepe - Abidei Hürriyet (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Topkapı - Tepebağ Kültür (F.Mimarsinan)
15:00 Piyalepaşa - Mahmutşevketpaşa (Beyoğlu)
16:30 Kumkapı Sarıçubuk - Bahçelievler Soğanlı (F.Mimarsinan)
-- : -- Etilerspor - Altınova 0-3h

9. GRUP
14:30 Çapa - Şehremini (Namık Sevik)
15:00 Şafak 76 - Gültepe Özgençlik (Mahmutbey)
15:00 Eroğlu - Bayrampaşa Teknik (Zeytinburnu Hasan Doğan)
15:00 Günyamaç - Ceylanspor (Kağıthane Sadabad)
-- : -- Bahçeköy - BAY

11. GRUP
10:00 Çankırı Maruf - Haliç (Bayrampaşa Bld)
10:45 Küçükpazar - Kanarya (F.Mimarsinan)
15:00 Giresun Emeksan - Yıldıztabya (Alibeyköy)
15:00 Poligon Fethiye - Çeliktepe Ümit (Çayırbaşı)
-- : -- İstanbul Bulancak - BAY

13. GRUP
13:00 Damlaspor - Nurtepe (Zeytinburnu Hasan Doğan)
13:00 Cevizlispor - Haydarspor (Beyoğlu)
14:00 Yeni Levent Konaklar - Sefaköy (Çilekli)
15:00 Harmantepe - Araphan (Yahya Kemal)
-- : -- 1863 Boğaziçi - BAY

15. GRUP
13:00 Kartal Çavuşoğlu - Sancaktepe (Kartal Yunus)
15:00 Heybeliada - Kavacık (Kartal Bulvar)
15:30 Taçspor - Küçükyalı Yelken (Dudullu)
-- : -- Pendik Kaynarca - BAY

17. GRUP
15:00 Gümüşsuyu - Çakmakspor (Paşabahçe)
15:00 Sapanbağları - 1923 Esenkent (Kartal Yunus)
15:00 Aydınlıspor - Fikirtepe Dumlupınar (Tuzla Bld)
-- : -- Üsküdar 1919 - Ataşehir Doğuş 0-3h
-- : -- Kartalgücüspor - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.