İstanbul 1. Amatör Küme'de 27 Kasım Pazar günü oynanacak karşılaşmaların programı ve skorları, haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Skorlar destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.




1. GRUP
13:00 Kavaklı Köyü - Bolluca (S.Ortaköy) 2-1
15:00 Gazitepe - Çanakça (S.Ortaköy) 3-2
15:00 Esenyurt İncirtepe - Başakşehir (Esenyurt Bld) 1-2
15:30 Avcılar Cihangir - Yeşil Esenyurt (Firüzköy) 0-3
-- : -- B.Mimarsinan - BAY 

3. GRUP
13:00 Subaşı - Silivri Alibey (Çatalca) 0-1
15:00 Muratbey - Denizköşkler (Çatalca) 1-0
15:00 Yeşilbayır - Tepecik Anadolu (Hadımköy) 2-1
15:00 Başakşehir İkitelli - Akalan (İFA) 6-3
-- : -- Büyük Kılıçlı - BAY



5. GRUP
10:30 Zeytinburnu - Havataşspor (Merkezefendi) 0-4
15:00 Şirinevler - CFS Bağcılar (Kocasinan) 2-0
15:00 Fatih Hilal - Hürriyet Gücü (F.Mimarsinan) 1-1
30.11.2016 15:00 Güngörenspor - Yedikule (İFA)
-- : -- Sarıyer Yenimahalle - Cevatpaşa 0-3H



7. GRUP
13:00 Altınova - Piyalepaşa (Yıldıztabya) 1-2
13:00 Abidei Hürriyet - Kumkapı Sarıçubuk (Nurtepe) 0-2
13:00 Mahmutşevketpaşa - Topkapı (Yusuf Tunaoğlu) 2-0
16:30 Tepebağ Kültür - Bahçelievler Olimpik (Merkezefendi) 1-4
-- : -- Etilerspor - Ulutepe 0-3H

9. GRUP
11:00 Şehremini - Bahçeköy (Namık Sevik) 1-4
15:00 Gültepe Özgençlik - Çapa (Kemal Aktaş) 2-0
15:00 Şafak 76 - Eroğlu (Mahmutbey) 3-1
15:30 Bayrampaşa Teknik - Günyamaç (Bayrampaşa Bld) 2-0
-- : -- Ceylanspor - BAY



11. GRUP
13:30 Çankırı Maruf - Giresun Emeksan (Bayrampaşa Bld) 4-0
15:00 Yıldıztabya - Poligon Fethiye (Yıldıztabya) 2-1
15:00 Kanarya - İstanbul Bulancak (Kanarya) 1-0
17:00 Haliç - Küçükpazar (Namık Sevik) 0-3
-- : -- Çeliktepe Ümit - BAY



13. GRUP
13:00 Harmantepe - Damlaspor (Yahya Kemal) 2-2
13:30 Araphan - Yeni Levent Konaklar (Alibeyköy) 5-1
15:00 Sefaköy - 1863 Boğaziçi (Sefaköy Kartal) 0-0
15:00 Nurtepe - Cevizlispor (Nurtepe) 1-1
-- : -- Haydarspor - BAY

15. GRUP
14:00 Üsküdar Anadolu - Heybeliada (Selimiye) 1-1
14:30 Küçükyalı Yelken - Kartal Çavuşoğlu (İdealtepe) 1-0
15:00 Kavacık - Pendik Kaynarca (Kavacık) 3-1
-- : -- Ömerlispor - Taçspor 0-3H
-- : -- Sancaktepe - BAY



17. GRUP
10:30 Ataşehir Doğuş - Kartalgücü (Yenisahra) 0-2
14:30 Fikirtepe Dumlupınar - Gümüşsuyu (Yenisahra) 2-1
15:00 Sapanbağları - Aydınlıspor (Kurtköy) 2-4
-- : -- 1923 Esenkent - Üsküdar 1919 3-0H
-- : -- Çakmakspor - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.