İstanbul 1. Amatör Küme'de 20 Kasım Pazar günü oynanacak karşılaşmaların programı ve skorları, haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Skorlar destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.




2. GRUP
12:30 Hadımköy - Çiftlikköy (Hadımköy) 1-1
15:00 S.Ortaköy - İstanbul Kayaşehir (S.Ortaköy) 1-2
15:00 Avcılar Yeşilkent - Güzelce (Firüzköy) 1-2

-- : -- Merkez Kayaşehir - Gökçeali 3-0h
-- : -- Kamilobaspor - BAY



4. GRUP
13:00 Yenişehir - Küçükçekmece İY (Beyoğlu) 2-8
15:00 K.K.Mevlana - Kağıthane (Kazım Karabekir) 2-0
16:30 Muradiye - Kocamustafapaşa (Çilekli) 7-2
17:00 Bağcılar İY Cemspor - Rumeli Kavağı (Mahmutbey) 3-2

-- : -- Bayrampaşa Demir - Talatpaşa 3-0h




6. GRUP
13:00 Ateştuğla - Hamidiyespor (Mahmutbey) 2-3
13:00 Terazidere - Selvispor (Bayrampaşa Bld) 2-0
13:00 Pınarspor - Küçükayasofya (Çayırbaşı) 5-1

15:00 Sefaköy Kartal - Cevat Köprübaşı (Sefaköy Kartal) 2-1
15:00 Yeni Özkartal - Tophane Tayfun (Gazi Mahallesi) 1-1




8. GRUP
13:00 Sanayi Mahallesi - S.Sultançiftliği (Mehdi Sancak) 2-3'ken 90+4'te tatil edildi
13:00 Şişli Yayla - Esenler (Feriköy) 1-0
15:00 Bahçelievler - İstanbul Trabzon (Kocasinan) 0-0
15:00 Gültepe - Zeytinburnu Yıldız (Seyrantepe) 0-0
15:00 Kilyos - Cerrahpaşa (Çayırbaşı) 2-1

11:00 İstanbul Gümüşhane - Kanarya Azim (Mehdi Sancak) 2-2
13:00 Örnektepe - Karadolapspor (Mehmet Akif Ersoy) 2-1

15:00 Mimarsinan - Akatlar (F.Mimarsinan) 2-1
16:30 Aksaray - Çayırgücü (Namık Sevik) 0-1

-- : -- Okmeydanı Fetih - BAY



12. GRUP
15:00 Kartaltepe - Balat Yeşilova (Bayrampaşa Bld) 8-1
15:00 İstanbul Bayburt - Seyrantepe Yeşilce (Mehdi Sancak) 0-1
15:00 Öz Alibeyköy - Sultanmuratspor (Eyüp Karadolap) 0-0
ÇARŞAMBA Güneşli - Boğaziçi (Mahmutbey)

-- : -- Şehzadebaşıspor - BAY



14. GRUP
11:00 Balkan Yeşilbağlar - Barbaros (Kartal Yunus) 1-1
15:00 Örnekköyspor - Koşuyolu (Ortaçeşme) 1-0
15:00 Esnafspor - İdealtepespor (Sultanbeyli 75.Yıl) 5-1
16:30 Cevizli Anadolu - Taşdelen (Kartal Bulvar) 7-0

-- : -- İçerenköy İY - BAY




16. GRUP
13:00 Maltepe Yıldız - Yamanspor (Şile) 2-1
15:00 Kartal Yuvası - Valide Tayfun (Kartal Yunus) 0-3
15:00 Pendik Kavakpınar - Elmalıspor (Kurtköy) 2-1
15:30 Orhanlıspor - Acıbadem (Tuzla Bld) 1-0

-- : -- Sahilspor - BAY




18. GRUP
13:00 Adalar - Yakacık (Kartal Yunus) 3-3

15:00 Gülensuspor - Acıbadem Üsküdar (Başıbüyük) 1-0
15:00 Pendik Güllübağlar - Kemahspor (Dolayoba) 1-4
15:30 Beykoz Çavuşbaşı - İstanbul Altınordu (Çavuşbaşı) 3-0

-- : -- Sarıgazispor - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.