İstanbul Süper Amatör Küme'de bu hafta sonu oynanacak maçların programını haberimizin devamında bulabilirsiniz.


8 EKİM CUMARTESİ

1. Grup
13.00 Nişantaşıspor - Kartal Bld (Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Esentepe Adıyamanspor - Yücespor (Zara Ekinli)
15.00 Okspor - Kanlıcaspor (Beyoğlu)
15.00 Mustafa Kemal Paşaspor - Davutpaşaspor (Firuzköy)

3. Grup
14.00 1924 Yeniköyspor - Kadırgaspor (Bolluca)
15.00 Gazi Mahallesi SK - Paşabahçespor (Gazi Mahallesi)
15.00 Yeşilpınarspor - Kestanelikspor (Yıldıztabya)
15.00 Kuştepespor - Merkezefendispor (Nurtepe)
16.00 Kuruçeşmespor - Galataspor (Çilekli)

5. Grup
13.00 Mecidiyeköyspor - Tuzla Şifaspor (Seyrantepe)
15.00 Beylikdüzüspor - B.Güneşlispor (Gürpınar)
15.00 İstiklalspor - Çayırbaşıspor (Bakırköy Bld)
15.00 Yahya Kemalspor - Kocasinanspor (Yahya Kemal)
15.00 Kaynarcaspor - Parsellerspor (Kaynarca)

7. Grup
13.00 Sütlücespor - Yıldırım Bosnaspor (Beyoğlu)
14.00 Ortaköyspor - Albayrakspor (Çilekli)
15.00 Soğuksuspor - Kurtköyspor (Paşabahçe)
15.00 İhsaniyespor - Yenibosnaspor (İhsaniye)
16.00 Yeldeğirmenispor - Ramispor(Selimiye)

9. Grup
15.00 İkitellispor - Karabekirspor (İFA)
15.00 Malatyaspor - Ayazağaspor (Vefa)
15.00 Başakşehir Kartalspor - Anadolu Hisarı (Cebeci)
15.00 İstanbul Tokatspor - Pazariçi Köprülüspor (Albayrak)
15.00 Çeliktepespor - Hasköyspor (Seyrantepe)

9 EKİM PAZAR

2. Grup
15.00 Ömerli Köyü SK - Mahmutbeyspor (Hadımköy)
15.00 Bakırköyspor - Bostancıspor (Bakırköy Bld)
15.00 Vardarspor - Ortaçeşmespor (Namık Sevik)
15.00 Küçükköyspor - Dolayobaspor (Ramazan Süt)
15.00 Sultanbeylispor - Selimiyespor (75. Yıl)

4. Grup
14.00 Dikilitaşspor- Büyükçekmece Bld (Çilekli)
15.00 İstanbul Güngörenspor - Esenyurtspor (Yahya Baş)
15.00 Zara Ekinlispor - Çıksalınspor (Zara Ekinli)
15.00 Çubukluspor - İzzettinspor (Paşabahçe)
15.00 Dudulluspor - Batı Trakyaspor (Dudullu)

6. Grup
11.30 Bafraspor - Uzunderespor (Bayrampaşa Bld)
15.00 Çamlıcaspor - Taksimspor (Yenisahra)
15.00 1877 Alemdağspor - İstanbulspor (Alemdağ)
15.00 Şile Yıldızspor - İFA (Şile)
15.00 Gülsuyuspor - Şafakspor (Başıbüyük)

8. Grup
13.00 Bağlarbaşıspor - Altıntepsispor (Yenisahra)
15.00 Yeşilova Esnafspor - Avcılar Bld (Kemal Aktaş)
15.00 İstanbul Siirtspor - B. Gümüşhanespor (Alibeyköy)
15.00 Feriköyspor - Beykoz (Feriköy)

10. Grup
13.00 Yeşilköyspor - Yeniçarşıspor (Bakırköy Bld)
13.00 Mesudiyespor - Sekbanlarspor (Paşabahçe)
15.00 Gürpınarspor - Leventspor (Gürpınar)
15.00 Yeniköyspor - Sinopspor (Çayırbaşı)
15.00 Arnavutköy Bld - Alibeyköyspor (Bolluca)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.