İstanbul Süper Amatör Lig'de 6. hafta maçları 15-16 Kasım tarihlerinde oynanacak. Maçların programı haberimizin devamındadır. 

15 EKİM CUMARTESİ

2. GRUP
13:00 Mahmutbey - Küçükköy (Mahmutbey)
15:00 Ortaçeşme - Ömerli Köyü (Ortaçeşme)
15:00 Selimiye - Bakırköy (Selimiye)
15:00 Dolayoba - Küçükçekmece (Kaynarca)
16:00 Bostancı - Vardar (Yenisahra)

4. GRUP
13:00 Çıksalın - Dudullu (Beyoğlu)
15:00 Batı Trakya - Dolayoba (Merkezefendi)
15:00 İzzettin - Zara Ekinli (İzzettin)
15:00 Büyükçekmece - İstanbul Güngören (Büyükçekmece)
15:00 Esenyurtspor - Çubuklu (Esenyurt Bld)

6. GRUP
15:00 İstanbulspor - Çamlıcaspor (Küçükçekmece)
15:00 İFA - 1877 Alemdağ (İFA)
15:00 Sultanbeyli Uzundere - Şile Yıldız (75. Yıl)
15:00 Şafakspor - Bafraspor (Rami)
16:00 Taksim - Gülsuyu (Feriköy)

8. GRUP
14:00 Beykoz - Yeşilova Esnaf (Paşabahçe)
15:00 Bahçelievler Gümüşhane - Bağlarbaşı (Kocasinan)
15:00 İstanbul Konyaspor - Feriköy (Namık Sevik)
15:00 Avcılar Belediye - Siirt İst. Yavuzselim (Firüzköy)

10. GRUP
13:00 İstanbul Sinop - Arnavutköy Belediye (Küçükçekmece)
14:00 Leventspor - Yeniköyspor (Çilekli)
15:00 Sekbanlarspor - Yeşilköyspor (İBB Bayrampaşa)
15:00 Alibeyköyspor - İstanbul Mesudiyespor (Alibeyköy)
15:00 Beyoğlu Yeniçarşı - Gürpınar (Beyoğlu)


16 EKİM PAZAR

1. GRUP
14:30 Davutpaşa - Irmakspor (Namık Sevik)
15:00 Kanlıca - Mustafa Kemal Paşaspor (Ortaçeşme)
15:00 Yücespor - Okspor (Bakırköy 1No)
16:00 Kartal Belediye - Topçularspor (Bulvar)

3. GRUP
10:45 Kadırga - Kuruçeşme (Namık Sevik)
13:00 Paşabahçe - 1924 Yeniköyspor (Paşabahçe)
13:30 Galata - Yeşilpınar (Beyoğlu)
15:00 Merkezefendi - Gazi Mahallesi (Merkezefendi)
15:00 Kestanelik - Kuştepe (İzzettin)

5. GRUP
14:00 Tuzla Şifa - Kaynarca (Kurtköy)
15:00 Kocasinan - Osmaniye İstiklal (Kocasinan)
15:00 Bağcılar Güneşli - Yahya Kemal (Mahmutbey)
15:00 Alibeyköy Parseller - Beylikdüzü (Alibeyköy)
15:00 Çayırbaşı - Mecidiyeköy (Çayırbaşı)

7. GRUP
15:00 Albayrak - Soğuksuspor (Albayrak)
15:00 Rami - Ortaköy (Rami)
15:00 Yıldırım Bosna - İhsaniye (İBB Bayrampaşa)
16:00 Kurköyspor - Sütlüce (Kurtköy)
17:00 Yenibosna - Yeldeğirmeni (Bahçelievler)

9. GRUP
15:00 Ayazağa - İkitelli (Ayazağa)
15:00 Anadolu Hisarı - Esenler Tokatspor (Paşabahçe)
15:00 Karabekirspor - Başakşehir Kartal (Ümraniye)
15:00 Pazariçi Köprülü - Çeliktepe (Gaziosmanpaşa)
15:30 Hasköy - Malatyaspor (Beyoğlu)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.