İstanbul Süper Amatör Küme'de 29-30 Ekim tarihlerinde oynanacak 8. hafta maçlarının programı açıklandı. Haberimizin devamında görebilirsiniz.



29 EKİM CUMARTESİ (Çiftli gruplar)
2. GRUP
13:00 Ortaçeşmespor - Küçükçekmece (Ortaçeşme)
14:30 Mahmutbeyspor - Dolayobaspor (Mahmutbey)
15:00 Bostancıspor - Küçükköyspor (Yenisahra)
15:00 Selimiye - Ömerli Köyü (Selimiye)
15:00 Sultanbeylispor - Vardarspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
Bakırköyspor - BAY

4. GRUP

15:00 Batı Trakya - Büyükçekmece Bld (Merkezefendi)
15:00 Çıksalınspor - İstanbul Güngören (Beyoğlu)
15:00 İzzettinspor - Dikilitaş (İzzettin)
15:00 Çubukluspor - Dudulluspor (Ortaçeşme)
15:00 Zara Ekinlispor - Esenyurtspor (Zara Ekinli)

6. GRUP

13:00 Çamlıcaspor - Bafraspor (Yenisahra)
13:00 Sultanbeyli Uzundere - İFA (Sultanbeyli 75. Yıl)
15:00 Şafakspor - 1877 Alemdağ (Rami)
15:00 Taksim - Şile Yıldız (Feriköy)
15:30 Gülsuyuspor - İstanbulspor (Başıbüyük)

8. GRUP

15:00 B. Altıntepsispor - Konyaspor (Bayrampaşa Bld)
15:00 Bahçelievler Gümüşhane - Feriköy (Kocasinan)
15:00 Yeşilova Esnafspor - Bağlarbaşı (Yeşilova Kemal Aktaş)
15:00 Siirt İst. Yavuzselim - Beykozspor (Mimarsinan)
Avcılar Belediye - Öznakkaşspor 3-0H

10. GRUP

14:00 Leventspor - Mesudiyespor (Çilekli)
15:00 Alibeyköyspor - Sekbanlarspor (Alibeyköy)
15:00 İstanbul Sinospor - Yeşilköyspor (Küçükçekmece)
15:00 Gürpınarspor - Arnavutköy Belediyespor (Gürpınar)
15:00 Yeniköyspor - Beyoğlu Yeniçarşı (Çayırbaşı)



30 EKİM PAZAR (Tekli gruplar)
1. GRUP
13:00 Kanlıca - Davutpaşa (Paşabahçe)
15:00 Yücespor - Irmakspor (Bakırköy 1No)
15:00 Nişantaşı - Esentepe Adıyaman (Yusuf Tunaoğlu)
16:00 Kartal Belediye - Okspor (Bulvar)
İstinye - Mustafakemalpaşa 0-3H
Topçularspor - BAY

3. GRUP

14:30 Kadırga - Kuştepe (Namık Sevik)
15:00 Galata - Kestanelik (Beyoğlu)
15:00 Paşabahçe - Yeşilpınar (Paşabahçe)
15:00 Gazi Mahallesi - Kuruçeşme (Gazi Mahallesi)
15:00 1924 Yeniköy - Merkezefendi (Bolluca)

5. GRUP

15:00 Kocasinan - Çayırbaşı (Kocasinan)
15:00 Bağcılar Güneşli - Mecidiyeköy (Mahmutbey)
15:00 A. Parsellerspor - İstiklalspor (Alibeyköy)
15:00 Kaynarcaspor - Yahya Kemal İY (Kaynarca)
15:00 Beylikdüzüspor - Tuzla Şifaspor (Gürpınar)

7. GRUP

14:00 Ortaköyspor - Yenibosnaspor (Çilekli)
15:00 Kurtköyspor - Yıldırım Bosna (Kurtköy)
15:00 Albayrakspor - İhsaniyespor (Albayrak)
15:00 Ramispor - Sütlücespor (Rami)
15:00 Yeldeğirmenispor - Soğuksuspor (Selimiye)

9. GRUP

13:00 Hasköyspor - Başakşehir İkitelli (Beyoğlu)
15:00 Ayazağaspor - Karabekirspor (Göktürk)
15:00 Pazariçi Köprülü - İkitellispor (Yıldıztabya)
15:00 Esenler Tokatspor - Malatyaspor (Albayrak)
15:00 Çeliktepespor - Anadolu Hisarı (Seyrantepe)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.