İstanbul 1. Amatör Lig'de 9 Ekim Pazar günü oynanacak ikinci hafta maçlarının programı ve skorları, haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Biten maç skorlarını 0537 336 59 82 veya 0535 389 90 89 numaralı telefonlara SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.


2. GRUP
15:00 Silivri Ortaköy - Çiftlikköy (S.Ortaköy) 0-0
15:00 Merkez Kayaşehir - Hadımköy (Cebeci) 1-2
15:00 Avcılar Yeşilkent - Gökçeali (Firüzköy) 3-1
15:00 Kamiloba - İstanbul Kayaşehir (Güzelce) 0-3


4. GRUP
11:00 Bayrampaşa Demir - Kağıthane (Bayrampaşa Bld) 0-3
11:30 Bağcılar Cemspor - Kocamustafapaşa (Mahmutbey) 1-1
15:00 Yenişehir - Rumeli Kavağı (Beyoğlu) 0-5
16:00 Muradiye - K.K. Mevlana (Çilekli) 0-1


6. GRUP
13:00 Tophane Tayfun - Cevat Köprübaşı (Beyoğlu) 1-0
13:00 Pınarspor - Hamidiyespor (Çayırbaşı) 0-5
15:00 Sefaköy Kartal - Selvispor (Sefaköy Kartal) 1-0
15:00 Yeni Özkartal - Küçükayasofya (Gazi Mahallesi) 2-1
17:00 Ateştuğlaspor - Teraziderespor (Mahmutbey) 4-1




8. GRUP
11:00 Kilyosspor - Zeytinburnu Yıldız (Çayırbaşı) 1-0
13:00 Cerrahpaşa - Esenlerspor (Namık Sevik) 0-2
15:00 Gültepe - S. Sultançiftliği (Yahya Kemal) 3-1
15:00 Sanayi Mahallesi - Bahçelievler (Mehdi Sancak) 1-1
15:00 Şişli Yaylaspor - İstanbul Trabzonspor (Yusuf Tunaoğlu) 2-0


10. GRUP
11:00 Aksarayspor - Akatlarspor (Namık Sevik) 1-3
15:00 Okmeydanı Fetihspor - Karadolapspor (Okmeydanı Fetih) 1-2
15:00 Mimarsinanspor - İstanbul Gümüşhane (Mimarsinan) 2-0
17:00 Örnektepespor - Kanarya Azimspor (Mehmet Akif Ersoy) 2-1


12. GRUP
09:30 Güneşlispor - Seyrantepe Yeşilce (Mahmutbey) 1-1
09:30 Kartaltepe - Sultanmuratspor (Bayrampaşa İBB) 2-1
11:00 Şehzadebaşı - Boğaziçi (Gazi Mahallesi) 2-0
15:00 Öz Alibeyköyspor - İstanbul Bayburt (Karadolap) 4-2


14. GRUP
13:00 İçerenköy İY - İdealtepespor (Sarıgazi) 0-1
13:00 Esnafspor - Koşuyoluspor (Sultanbeyli 75. Yıl) 1-1
14:00 Cevizli Anadolu - Örnekköyspor (Bulvar) 1-1
16:00 Balkan Yeşilbağlar - Taşdelenspor (Kartal Yunus) 1-3


16. GRUP
12:00 Sahilspor - Acıbademspor (Başıbüyük) 2-0
14:00 Kartal Yuvası - Pendik Kavakpınar (Kartal Yunus) 1-2
14:30 Maltepe Yıldız - Valide Tayfun (İdealtepe) 1-1
16:00 Orhanlıspor - Elmalıspor (Tuzla Bld) 4-1


18. GRUP
14:00 Gülensuspor - Kemahspor (Başıbüyük) 0-1
15:00 Çavuşbaşıspor - Yakacıkspor (Çavuşbaşı) 2-0
15:00 Sarıgazispor - İstanbul Altınordu (Sarıgazi) 1-0
15:00 Pendik Güllübağlar - Adalarspor (Pendik Güllübağlar) 0-0

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.