İstanbul 1. Amatör Lig'de 3. hafta maçları 15-16 Ekim tarihlerinde oynanacak. Maçların programı haberimizin devamındadır. 


15 EKİM CUMARTESİ

2. GRUP
15:00 Gökçeali - Kamiloba (Çatalca)
15:00 Hadımköy - S. Ortaköy (Hadımköy)
15:00 Çiftlikköyspor - Avcılar Yeşilkent (Karacaköy)
15:00 Kayaşehir - Güzelcespor (Cebeci)

4. GRUP
13:00 Kocamustafapaşa - Küçükçekmece İY (Namık Sevik)
13:00 K.K. Mevlana - Bayrampaşa Demir (Kazım Karabekir)
13:00 Kağıthane - Bağcılar İY Cemspor (Yahya Kemal)
16:00 Muradiye - Yenişehir (Çilekli)

6. GRUP
15:00 Ateştuğlaspor - Yeni Özkartal (Mahmutbey)
15:00 Selvispor - Pınarspor (Hasan Doğan)
15:00 Teraziderespor - Sefaköy Kartal (Bayrampaşa Bld)
15:00 Hamidiyespor - Tophane Tayfun (Nurtepe)
15:00 Cevat Köprübaşı - Küçükayasofya (Kemerburgaz)

8. GRUP
11:00 Sanayi Mahallesi - Kilyos (Mehdi Sancak)
13:00 Bahçelievler - Şişli Yaylaspor (Kocasinan)
13:00 S. Sultançiftliği - Cerrahpaşaspor (Cebeci)
15:00 İstanbul Trabzon - Gültepe (Halkalı Etap)
15:00 Esenler - Zeytinburnu Yıldız (Yıldıztabya)

10. GRUP
15:00 Karadolapspor - Çayırgücü (Karadolap)
15:00 Kanarya Azimspor - Aksaray (Kanarya)
15:00 İstanbul Gümüşhane - Örnektepe (Mehdi Sancak)
15:00 Akatlar - Okmeydanı Fetih (Çilekli)

12. GRUP
12:00 Boğaziçi - Balat Yeşilova (Çilekli)
13:00 Seyrantepe Yeşilce - Kartaltepe (Mehdi Sancak)
15:00 Sultanmuratspor - Şehzadebaşıspor (Sefaköy Kartal)
15:00 İstanbul Bayburtspor - Güneşlispor (Yahya Kemal)

14. GRUP
11:30 Taşdelen - İçerenköy İY (Alemdağ)
13:00 Örnekköyspor - Esnafspor (Ortaçeşme)
14:00 Koşuyoluspor - Balkan Yeşilbağlar (Yenisahra)
15:00 İdealtepespor - Barbarosspor (İdealtepe)

16. GRUP
12:00 Elmalıspor - Maltepe Yıldızspor (Paşabahçe)
12:00 Valide Tayfunspor - Sahilspor (Yenisahra)
13:00 Pendik Kavakpınar - Orhanlıspor (Kaynarca)
16:00 Acıbadem - Yamanspor (Çakmak)

18. GRUP
13:00 Kemahspor - Sarıgazi (Selimiye)
13:00 Adalarspor - Çavuşbaşıspor (Kartal Yunus)
15:00 Yakacıkspor - Gülensuspor (Kartal Bulvar)
15:00 İstanbul Altınordu - Acıbadem Üsküdar (Kartal Yunus)


16 EKİM PAZAR

1. GRUP
13:00 Başakşehir - Gazitepe (Bolluca)
13:00 Çanakça - Yeşil Esenyurt (İzzettin)
15:00 B. Mimarsinan - Kavaklı Köyü (Baba Hakkı Stadı)
15:00 Bolluca - Avcılar Cihangir (Bolluca)

3. GRUP
13:00 Alibeyspor - Muratbeyspor (Silivri)
15:00 Büyük Kılıçlı - Subaşıspor (Silivri)
15:00 Tepecik Anadolu - Başakşehir İkitelli (Tepecik)
15:00 Akalan - Denizköşkler (İhsaniye)

5. GRUP
13:00 Cevatpaşa - Zeytinburnu (İBB Bayrampaşa)
15:00 Fatih Hilal - Şirinevler (Bahariye)
15:00 Hürriyetgücü - Güngörenspor (Nurtepe)
17:00 Yedikule - Havataşspor (Namık Sevik)

7. GRUP
09:30 Piyalepaşa - Ulutepespor (Beyoğlu)
11:00 Topkapıspor - Altınovaspor (Mimarsinan)
13:00 Bahçelievler Soğanlı - Abidei Hürriyet (Kocasinan)
15:00 Kumkapı Sarıçubuk - Etilerspor (Hasan Doğan)
15:00 Mahmutşevketpaşa - Tepebağ Kültür (Yusuf Tunaoğlu)

9. GRUP
09:00 Çapa - Eroğlu (Namık Sevik)
15:00 Ceylanspor - Bayrampaşa Teknik (Küçükköy)
15:00 Bahçeköy - Gültepe Özgençlik (Bahçeköy)
15:00 Günyamaç - Şafak 76 (Sadabad)

11. GRUP
13:00 Poligon Fethiye - Çankırı Marufspor (Çayırbaşı)
15:00 Küçükpazar - Giresun Emeksan (İFA)
15:00 Çeliktepe Ümit - Yıldıztabya (Yahya Kemal)
15:00 İstanbul Bulancak - Haliç (Mahmutbey)

13. GRUP
09:00 Haydarspor - Nurtepe (Mimarsinan)
11:30 Cevizlispor - Harmantepe (Beyoğlu)
13:00 1863 Boğaziçi - Araphan (Bahçeköy)
14:00 Yeni Levent Konaklar - Damlaspor (Çilekli)

15. GRUP
14:00 Pendik Kaynarca - Üsküdar Anadolu (Kaynarca)
15:00 Sancaktepe - Küçükyalı Yelken (Sarıgazi)
15:30 Heybeliada - Taçspor (Kartal Yunus)

17. GRUP
13:00 Gümüşsuyu - Sapanbağları (Gümüşsuyu)
13:30 Kartalgücü - 1923 Esenkent (Kartal Yunus)
15:00 Üsküdar 1919 - Aydınlıspor (Dudullu)
16:00 Çakmakspor - Fikirtepe Dumlupınar (Çakmak)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.