İstanbul 1. Amatör Lig'de 2 Ekim Pazar günü oynanacak ilk hafta maçlarının programı ve sonuçları, haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Biten maç skorlarını 0537 336 59 82 veya 0535 389 90 89 numaralı telefonlara SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.

1.Grup
13.00 Çanakçaspor - Gazitepespor (Çatalca) 0-6
13.00 Başakşehirspor - İncirtepespor (Cebeci) 4-0
15.00 Yeşil Esenyurtspor - Avcılar Cihangirspor (Esenyurt) 1-2
15.00 Bollucaspor - Kavaklı Köyü SK (Bolluca) 1-0

3. Grup

11.00 Akalanspor - İkitelli Köyiçi (Çatalca) 1-3
15.00 Alibeyspor - Subaşıspor (Silivri) 5-2
15.00 Tepecik Anadoluspor - Yeşilbayırspor (Tepecik) 2-0
15.00 Denizköşklerspor - Muratbeyspor (Firuzköy) 0-2



5. Grup

11.00 Yedikulespor - Güngörenspor (Namık Sevik) 4-4
13.00 CFS Bağcılarspor - Şirinevlerspor (Mahmutbey) 1-3
13.00 Hürriyetgücü - Fatih Hilalspor (Nurtepe) 1-1
15.00 Havataş - Zeytinburnuspor (Albayrak) 0-0

7. Grup

09.30 Topkapıspor - Mahmut Şevket Paşaspor (Mimarsinan) 3-0
11.00 Piyalepaşaspor - Altınovaspor (Beyoğlu) 2-0
13.00 Bahçelievler Olimpikspor - Tepebağ Kültürspor (Kocasinan) 2-2
14.00 Kumkapı Sarıçubuk - Abidei Hürriyetspor (Mimarsinan) 2-1
15.00 Ulutepespor - Etilerspor (Yusuf Tunaoğlu) 2-1

9. Grup

15.00 Eroğluspor - Şafak 76 SK (Hasan Doğan) 3-1
15.00 Bahçeköyspor - Şehreminispor (Bahçeköy) 3-0
15.00 Günyamaçspor - Bayrampaşa Teknikspor (Sadabad) 2-6
17.00 Çapaspor - Gültepe Özgençlik (Namık Sevik) 5-1

11. Grup

11.00 Bulancakspor - Kanaryaspor (Mahmutbey) 2-2
13.00 Poligon Fethiyespor - Yıldıztabyaspor (Çayırbaşı) 1-6
15.00 Giresun Emeksanspor - Çankırı Marufspor (Alibeköy) 1-2
16.00 Küçükpazarspor - Haliçspor (Mimarsinan) 1-0

13. Grup

11.00 1863 Boğaziçi SK - Sefaköyspor (Çayırbaşı) 0-0
13.00 Damlaspor - Harmantepespor (Hasan Doğan) 3-4
16.00 Yeni Levent Konaklarspor - Araphanspor (Çilekli) 0-1
17.00 Cevizlispor - Nurtepespor (Beyoğlu)



15. Grup

13.00 Çavuşoğluspor - Yelkenspor (Yunus) 0-1
13.00 P.Kaynarca - Kavacıkspor (Kaynarca) 1-1
15.00 Heybeliadaspor - Üsküdar Anadolu (Yunus) 0-0
00.00 Taçspor - Ömerlispor 3-0h

17. Grup

11.00 Kartalgücü - Ataşehir Doğuşspor (Yunus) 4-2
13.00 Gümüşsuyuspor - Fikirtepe Dumlupınar (Paşabahçe) 1-3
13.00 Aydınlıspor - Sapanbağlarıspor (Kurtköy) 1-0
16.00 Üsküdar 1919 SK - 1923 Esenkentspor (Çakmak) 3-3

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.