İstanbul 1. Amatör Lig'de 1 Ekim Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve skorları, haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Biten maç skorlarını 0537 336 59 82 veya 0535 389 90 89 numaralı telefonlara SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.


2. Grup
13.00 İstanbul Kayaşehirspor - Yeşilkentspor (Cebeci) 3-2
15.00 Gökçealispor - Silivri Ortaköyspor (Çatalca) 2-5
15.00 Çiftlikköyspor - Merkez Kayaşehirspor (Karacaköy) 2-1
15.00 Güzelcespor - Kamilobaspor (Güzelce) 2-1



4. Grup
13.00 Kocamustafapaşaspor - Bayrampaşa Demirspor (Namık Sevik) 2-5
15.00 KK Mevlanaspor - Yenişehirspor (Kazım Karabekir) 1-2
15.00 Rumeli Kavağıspor - Küçükçekmece İY (Çayırbaşı) 1-2
15.00 Talatpaşaspor - Bağcılar Cemspor (Sadabad) 0-3 h
16.00 Kağıthanespor - Muradiye GB (Hasbahçe) 2-1





6. Grup
11.00 Küçükayasofyaspor - Tophane Tayfunspor (Namık Sevik) 0-1
15.00 Selvispor - Ateştuğlaspor (Hasan Doğan) 3-0
15.00 Teraziderespor - Yeni Özkartalspor (Bayrampaşa Bld) 4-1
15.00 Hamidiyespor - Sefaköy Kartalspor (Nurtepe) 3-0
18.00 Cevat Köprübaşı - Pınarspor (Çilekli) 1-1



8.Grup
13.00 Trabzonspor - Sanayi Mahallesi SK (Halkalı Etap) 2-1
13.00 Bahçelievlerspor - Kilyosspor (Kocasinan) 0-1
13.00 Zeytinburnu Yıldızspor - Cerrahpaşaspor (Hasan Doğan) 6-0
15.00 Sultançiftliğispor - Şişli Yaylaspor (Cebeci) 4-1
15.00 Esenlerspor - Gültepespor (Albayrak) 1-4



10. Grup
15.00 Çayırgücü - Okmeydanı Fetihspor (Gaziosmanpaşa) 1-1
15.00 Karadolapspor - Aksarayspor (Karadolap) 1-2
15.00 Azimspor - Mimarsinanspor (Kanarya) 0-1
16.00 Akatlarspor - Örnektepespor (Çilekli) 4-2





12. Grup
12.00 Boğaziçispor - Kartaltepespor (Çilekli) 1-3
13.00 Sultanmuratspor - Güneşlispor (Sefaköy Kartal) 3-0
15.00 Yeşilcespor - Öz Alibeyköyspor (Mehdi Sancak) 1-0
16.00 Balat Yeşilovaspor - Şehzadebaşıspor (Mimarsinan) 0-4



14. Grup
11.00 Koşuyoluspor - Cevizli Anadoluspor (Yenisahra) 2-2
11.00 Taşdelenspor - İstanbul Esnafspor (Alemdağ) 2-4
13.00 İdealtepespor - Balkan Yeşilbağlarspor (İdealtepe) 0-1
15.00 Barbarosspor - İçerenköy İY (Selimiye) 4-0



16. Grup
13.00 Elmalıspor - Kartal Yuvası SK (Paşabahçe) 2-2
13.00 Acıbademspor - Maltepe Yıldızspor (Yenisahra) 0-3
14.30 Valide Tayfunspor - Orhanlıspor (Dudullu) 2-1
16.00 Yamanspor - Sahilspor (Ümraniye) 2-3





18. Grup
13.00 Kemahspor - Çavuşbaşıspor (Selimiye) 0-0
15.00 Altınordu - Gülensuspor (Yunus) 1-2
15.00 Yakacıkspor - Güllübağlarspor (Yakacık) 3-2
16.30 Acıbadem Üsküdar SK - Sarıgazispor (Dudullu) 2-2

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.