İstanbul 1. Amatör Küme'de 30 Haziran Pazar günü tekli gruplarda oynanacak karşılaşmaların programı ve skorları haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Bildiğiniz maç skorlarını 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.




1. GRUP
13:00 Bolluca - Çanakça (Bolluca) 3-1
15:00 Esenyurt İncirtepe - Gazitepe (Esenyurt Bld) 1-1
15:00 Başakşehir - Yeşil Esenyurt (Taşoluk) 1-4
15:00 B. Mimarsinan - Avcılar Cihangir (Mimarsinan Baba Hakkı) 1-1
Kavaklı Köyü - BAY


3. GRUP
11:00 Tepecik Anadolu - Denizköşkler (Tepecik) 1-2
13:00 Alibey - Akalan (Silivri) 0-1
15:00 Yeşilbayır - Başakşehir İkitelli (Hadımköy) 0-1
15:00 Büyük Kılıçlı - Muratbey (Silivri) 2-3
Subaşı - BAY



5. GRUP
09:00 Fatih Hilalspor - Güngörenspor (Mimarsinan) 0-0
11:00 CFS Bağcılar - Zeytinburnu (Mahmutbey) 1-5
15:00 Cevatpaşaspor - Yedikulespor (Bayrampaşa İBB) 1-1
15:00 Hürriyetgücü - Havataşspor (Nurtepe) 1-1
Sarıyer Yenimahalle - Şirinevler 0-3H



7. GRUP
10:45 Kumkapı Sarıçubuk - Piyalepaşa (Namık Sevik) 2-2
11:00 Topkapıspor - Ulutepespor (Mimarsinan) 1-3
13:00 Abidei Hürriyet - Tepebağ Kültür (Nurtepe) 2-1
13:00 Bahçelievler Olimpikspor - Etilerspor (Kocasinan) 2-0
13:00 Mahmutşevketpaşa - Altınova (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 0-2


9. GRUP
15:00 Günyamaç - Çapaspor (Sadabad) 0-2
15:00 Bahçeköyspor - Eroğluspor (Bahçeköy) 4-0
15:00 Ceylanspor - Şafak 76 (Ramazan Süt) 3-2
16:30 Şehreminispor - Gültepe Özgençlik (Namık Sevik) 1-2
Bayrampaşa Teknik - BAY 



11. GRUP
13:00 İstanbul Bulancak - Giresun Emeksan (Mahmutbey) 2-1
15:00 Poligon Fethiye - Küçükpazar (Çayırbaşı) 0-5
15:00 Kanarya - Haliç (Kanarya) 2-0
15:00 Çeliktepe Ümit - Çankırı Marufspor (Yahya Kemal) 1-5
Yıldıztabyaspor - BAY



13. GRUP
09:00 Haydarspor - Harmantepe (Namık Sevik) 1-1
11:00 Cevizlispor - Yeni Levent Konaklar (Beyoğlu) 0-1
13:00 1863 Boğaziçi - Damlaspor (Bahçeköy) 3-2
15:00 Sefaköy - Araphan (Sefaköy Kartal) 0-1
Nurtepespor - BAY


15. GRUP
13:30 Pendik Kaynarca - Taçspor (Kaynarca) 4-2
15:00 Kartal Çavuşoğlu - Heybeliada (Kartal Yunus) 2-1
15:00 Kavacık - Üsküdar Anadolu (Kavacık) 2-1
Sancaktepespor - Ömerlispor 3-0H
Küçükyalı Yelken - BAY



17. GRUP
13:00 Kartalgücüspor - Aydınlıspor (Kartal Yunus) 2-1
15:00 Gümüşsuyuspor - Üsküdar 1919 (Ortaçeşme) 3-0 h Konuk ekip maça 7 kişi geldi
15:00 Ataşehir Doğuşspor - 1923 Esenkent (Yenisahra) 2-4
15:30 Çakmakspor - Sapanbağlarıspor (Çakmak) 2-0
Fikirtepe Dumlupınarspor - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.