İstanbul 1. Amatör Küme'de 16 Ekim Pazar günü oynanacak 3. hafta maçlarının programı ve skorları, haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Biten maç skorlarını 0537 336 59 82 veya 0535 389 90 89 numaralı telefonlara SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.



1. GRUP
13:00 Başakşehir - Gazitepe (Bolluca) 2-1
13:00 Çanakça - Yeşil Esenyurt (İzzettin) 0-3
15:00 B. Mimarsinan - Kavaklı Köyü (Baba Hakkı Stadı) 1-4
15:00 Bolluca - Avcılar Cihangir (Bolluca) 2-1


3. GRUP
13:00 Alibeyspor - Muratbeyspor (Silivri) 2-2
15:00 Büyük Kılıçlı - Subaşıspor (Silivri) 1-2
15:00 Tepecik Anadolu - Başakşehir İkitelli (Tepecik) 4-1
15:00 Akalan - Denizköşkler (İhsaniye) 1-2

5. GRUP
13:00 Cevatpaşa - Zeytinburnu (İBB Bayrampaşa) 3-3
15:00 Fatih Hilal - Şirinevler (Bahariye) Saha zemininin futbol oynamaya elverişli olmaması nedeniyle tehir oldu
15:00 Hürriyetgücü - Güngörenspor (Nurtepe) 0-1
17:00 Yedikule - Havataşspor (Namık Sevik) 1-3



7. GRUP
09:30 Piyalepaşa - Ulutepespor (Beyoğlu) 2-0
11:00 Topkapıspor - Altınovaspor (Mimarsinan) 1-0
13:00 Bahçelievler Olimpik - Abidei Hürriyet (Kocasinan) 7-0
15:00 Kumkapı Sarıçubuk - Etilerspor (Hasan Doğan) 1-2
15:00 Mahmutşevketpaşa - Tepebağ Kültür (Yusuf Tunaoğlu) 2-1


9. GRUP
09:00 Çapa - Eroğlu (Namık Sevik) 5-2
15:00 Ceylanspor - Bayrampaşa Teknik (Küçükköy) 1-4
15:00 Bahçeköy - Gültepe Özgençlik (Bahçeköy) 1-2
15:00 Günyamaç - Şafak 76 (Sadabad) 2-1



11. GRUP
13:00 Poligon Fethiye - Çankırı Marufspor (Çayırbaşı) 3-1
15:00 Küçükpazar - Giresun Emeksan (İFA) 0-1
15:00 Çeliktepe Ümit - Yıldıztabya (Yahya Kemal) 3-7
15:00 İstanbul Bulancak - Haliç (Mahmutbey) Sınav nedeniyle Salı gününe ertelendi



13. GRUP
09:00 Haydarspor - Nurtepe (Mimarsinan) 2-0
11:30 Cevizlispor - Harmantepe (Beyoğlu) 1-3
13:00 1863 Boğaziçi - Araphan (Bahçeköy) 1-3
14:00 Yeni Levent Konaklar - Damlaspor (Çilekli) 2-1



15. GRUP
14:00 Pendik Kaynarca - Üsküdar Anadolu (Kaynarca) 4-1
15:00 Sancaktepe - Küçükyalı Yelken (Sarıgazi) 0-0
15:30 Heybeliada - Taçspor (Kartal Yunus) 3-1


17. GRUP
13:00 Gümüşsuyu - Sapanbağları (Gümüşsuyu) 4-1
13:30 Kartalgücü - 1923 Esenkent (Kartal Yunus) 3-2
15:00 Üsküdar 1919 - Aydınlıspor (Dudullu) 1-8
16:00 Çakmakspor - Fikirtepe Dumlupınar (Çakmak) 2-4

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.