İstanbul 1. Amatör Küme'de 15 Ekim Cumartesi günü oynanacak 3. hafta maçlarının programı ve skorları, haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Biten maç skorlarını 0537 336 59 82 veya 0535 389 90 89 numaralı telefonlara SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.



2. GRUP
15:00 Gökçeali - Kamiloba (Çatalca) 1-2
15:00 Hadımköy - Silivri Ortaköy (Hadımköy) 1-0
15:00 Çiftlikköyspor - Avcılar Yeşilkent (Karacaköy) 2-1
15:00 İst. Kayaşehir - Güzelcespor (Cebeci) 2-1



4. GRUP

13:00 Kocamustafapaşa - Küçükçekmece İY (Namık Sevik) 0-4
13:00 K.K. Mevlana - Bayrampaşa Demir (Kazım Karabekir) 2-0
13:00 Kağıthane - Bağcılar İY Cemspor (Yahya Kemal) 4-0
16:00 Muradiye GB - Yenişehir (Çilekli) 2-2


6. GRUP
15:00 Ateştuğlaspor - Yeni Özkartal (Mahmutbey) 0-1
15:00 Selvispor - Pınarspor (Hasan Doğan) 3-2
15:00 Teraziderespor - Sefaköy Kartal (Bayrampaşa Bld) 2-1
15:00 Hamidiyespor - Tophane Tayfun (Nurtepe) 1-0
15:00 Cevat Köprübaşı - Küçükayasofya (Kemerburgaz) 6-0



8. GRUP

11:00 Sanayi Mahallesi - Kilyos (Mehdi Sancak) 0-0
13:00 Bahçelievler - Şişli Yaylaspor (Kocasinan) 3-1
13:00 S. Sultançiftliği - Cerrahpaşaspor (Cebeci) 3-2
15:00 İstanbul Trabzon - Gültepe (Halkalı Etap) 1-2
15:00 Esenler - Zeytinburnu Yıldız (Yıldıztabya) 0-1 




10. GRUP

15:00 Karadolapspor - Çayırgücü (Karadolap) 5-3
15:00 Kanarya Azimspor - Aksaray (Kanarya) 0-2
15:00 İstanbul Gümüşhane - Örnektepe (Mehdi Sancak) 0-3
18:00 Akatlar - Okmeydanı Fetih (Çilekli) 2-0'ken 90'da iki takım oyuncuları arasında çıkan arbede nedeniyle tatil


12. GRUP
12:00 Boğaziçi - Balat Yeşilova (Çilekli) 0-0
13:00 Seyrantepe Yeşilce - Kartaltepe (Mehdi Sancak) 0-3
15:00 Sultanmuratspor - Şehzadebaşıspor (Sefaköy Kartal) 4-1
15:00 İstanbul Bayburtspor - Güneşlispor (Yahya Kemal) 3-2



14. GRUP

11:30 Taşdelen - İçerenköy İY (Alemdağ) 9-1
13:00 Örnekköyspor - Esnafspor (Ortaçeşme) 2-2
14:00 Koşuyoluspor - Balkan Yeşilbağlar (Yenisahra) 5-1
15:00 İdealtepespor - Barbarosspor (İdealtepe) 1-2



16. GRUP

12:00 Elmalıspor - Maltepe Yıldızspor (Paşabahçe) 4-3
12:00 Valide Tayfunspor - Sahilspor (Yenisahra) 0-1
13:00 Pendik Kavakpınar - Orhanlıspor (Kaynarca) 2-0
16:00 Acıbadem - Yamanspor (Çakmak) 0-4


18. GRUP
13:00 Kemahspor - Sarıgazi (Selimiye) 1-3
13:00 Adalarspor - Çavuşbaşıspor (Kartal Yunus) 0-6
15:00 Yakacıkspor - Gülensuspor (Kartal Bulvar) 1-0
15:00 İstanbul Altınordu - Acıbadem Üsküdar (Kartal Yunus) 1-1

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.