İstanbul 1. Amatör Lig'de 22-23 Ekim tarihlerinde oynanacak 4. haftanın maç programı açıklandı. Program, haberimizin devamındadır.



22 EKİM CUMARTESİ
1. GRUP
13:00 Kavaklı Köyü - Esenyurt İncirtepe (Silivri)
13:00 Avcılar Cihangir - Başakşehir (Firüzköy)
15:00 Gazitepespor - B. Mimarsinan (Silivri)
15:00 Yeşil Esenyurtspor - Bollucaspor (Esenyurt Bld)

3. GRUP
11:00 Denizköşkler - Alibeyspor (Firüzköy)
13:00 Muratbeyspor - Tepecik Anadolu (Çatalca)
13:30 Başakşehir İkitelli - Büyük Kılıçlıspor (İFA)
15:00 Subaşıspor - Yeşilbayırspor (Çatalca)

5. GRUP
11:00 Zeytinburnuspor - Hürriyetgücü (Merkezefendi)
15:00 Şirinevlerspor - Yedikulespor (Kocasinan)
15:00 Havataşspor - Cevatpaşaspor (Albayrak)
15:00 Fatih Hilalspor - Şirinevlerspor (Mimarsinan)
17:00 Güngörenspor - CFS Bağcılar (Yıldıztabya)

7. GRUP
11:00 Abidei Hürriyet - Mahmut Şevket Paşa (Nurtepe)
13:00 Altınovaspor - Bahçelievler Olimpik (Albayrak)
15:00 Etilerspor - Topkapıspor (Ayazağa)
15:00 Ulutepespor - Kumkapı Sarıçubuk (Yusuf Tunaoğlu)
17:00 Tepebağ Kültür - Piyalepaşaspor (Merkezefendi)

9. GRUP
15:00 Gültepe Özgençlikspor - Ceylanspor (Küçükçekmece)
15:00 Şafak 76 - Bahçeköyspor (Mahmutbey)
15:00 Eroğluspor - Günyamaçspor (Hasan Doğan)
15:00 Bayrampaşa Teknik - Şehreminispor (Bayrampaşa Bld)

11. GRUP
11:00 Giresun Emeksan - Poligon Fethiye (Alibeyköy)
13:00 Yıldıztabyaspor - Kanaryaspor (Yıldıztabya)
13:00 Çankırı Marufspor - İstanbul Bulancakspor (Bayrampaşa Bld)
15:00 Haliç - Çeliktepe Ümitspor (Namık Sevik)

13. GRUP
13:00 Damlaspor - Cevizlispor (Hasan Doğan)
13:00 Harmantepespor - 1863 Boğaziçi (Yahya Kemal)
15:00 Araphanspor - Haydarspor (Alibeyköy)
15:00 Nurtepespor - Sefaköyspor (Nurtepe)

15. GRUP
14:00 Küçükyalı Yelken - Kavacıkspor (Başıbüyük)
15:00 Üsküdar Anadolu - Sancaktepespor (Selimiye)
15:30 Taçspor - Kartal Çavuşoğlu (Dudullu)

17. GRUP
13:30 Aydınlıspor - Gümüşsuyuspor (Tuzla Bld)
15:00 Fikirtepe Dumlupınar - Ataşehir Doğuş (Yenisahra)
16:00 Sapanbağlarıspor - Kartalgücüspor (Kartal Bulvar)
16:00 1923 Esenkentspor - Çakmakspor (Başıbüyük)


23 EKİM PAZAR

2. GRUP
15:00 Güzelcespor - Gökçealispor (Güzelce)
15:00 S. Ortaköy - Merkez Kayaşehir (S.Ortaköy)
15:00 Kamiloba - Çiftlikköyspor (Kemal Karasu)
15:30 Avcılar Yeşilkent - Hadımköy (Firüzköy)

4. GRUP
11:00 Rumeli Kavağı - Kocamustafapaşa (Çayırbaşı)
11:30 Bağcılar Cemspor - K.K. Mevlana (Mahmutbey)
13:00 Bayrampaşa Demir - Muradiyespor (Bayrampaşa Bld)
15:00 Küçükçekmece İY - Kağıthanespor (İFA)

6. GRUP
09:00 Pınarspor - Teraziderespor (Çayırbaşı)
13:00 Küçükayasofya - Hamidiyespor (Namık Sevik)
13:00 Tophane Tayfun - Selvispor (Beyoğlu)
15:00 Yeni Özkartal - Cevat Köprübaşı (Gazi Mahallesi)
15:00 Sefaköy Kartal - Ateştuğlaspor (Sefaköy Kartal)

8. GRUP
11:00 Şişli Yaylaspor - Sanayi Mahallesi (Feriköy)
11:00 Cerrahpaşaspor - İstanbul Trabzonspor (Namık Sevik)
13:00 Kilyosspor - Esenlerspor (Çayırbaşı)
15:00 Gültepe - Bahçelievler (Yahya Kemal)
15:00 Zeytinburnu Yıldız - S. Sultançiftliği (Hasan Doğan)

10. GRUP
14:00 Örnektepespor - Mimarsinan (Mehmet Akif Ersoy)
15:00 Çayırgücüspor - Akatlarspor (Yıldıztabya)
15:00 Okmeydanı Fetihspor - Kanarya Azimspor (Okmeydanı)
17:00 Aksaray - İstanbul Gümüşhane (Namık Sevik)

12. GRUP
11:00 Kartaltepespor - İstanbul Bayburtspor (Bayrampaşa Bld)
13:00 Balat Yeşilova - Sultanmuratspor (Mimarsinan)
15:00 Şehzadebaşıspor - Seyrantepe Yeşilcespor (İBB Büyükşehir)
17:00 Güneşli - Öz Alibeyköy (Mahmutbey)

14. GRUP
14:00 İçerenköy İY - Koşuyoluspor (Çakmak)
15:00 Balkan Yeşilbağlar - Örnekköyspor (Kartal Yunus)
15:00 İstanbul Esnafspor - Cevizli Anadoluspor (Sultanbeyli 75.Yıl)
15:00 Barbarosspor - Taşdelenspor (Selimiye)

16. GRUP
12:00 Yamanspor - Valide Tayfun (Çakmak)
14:00 İstanbul Sahilspor - Elmalıspor (İdealtepe)
15:00 Orhanlıspor - Kartal Yuvası (Tuzla Bld)
16:00 Maltepe Yıldızspor - Pendik Kavakpınar (İdealtepe)

18. GRUP
12:00 Acıbadem Üsküdar - Kemahspor (Yenisahra)
14:00 Gülensuspor - Adalarspor (Başıbüyük)
15:30 Çavuşbaşıspor - Pendik Güllübağlar (Çavuşbaşı)
16:00 Sarıgazi - Yakacık (Sarıgazi)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.