İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçları haberin devamındadır.



1.GRUP
13:00 Kavaklı Köyü - Esenyurt (Silivri) 2-0
13:00 Avcılar Cihangir - Başakşehir (Firuzköy) 2-2
15:00 Yeşil Esenyurt - Bolluca (Esenyurt Belediye) 0-3
15:00 Gazitepe - Büyükçekmece Mimarsinan (Silivri) 5-3
00:00 Çanakça (BAY)



3.GRUP
11:00 Denizköşkler - Silivri Alibey (Firuzköy) 2-2
13:30 Başakşehir İkitelli - Büyük Kılıçlı (İFA)3-1
13:00 Muratbey - Tepecik Anadolu (Çatalca) 0-2
15:00 Şubaşı - Yeşilbayır (Çatalca)2-0
00:00 Akalanspor (BAY)



5.GRUP
11:00 Zeytinburnuspor - Hürriyetgücü (Merkezefendi) 0-3
15:00 Havataşspor - Cevatpaşa (Albayrak Suni Çim) 3-0
15:00 Şirinevler - Yedikule (Kocasinan)1-1
17:00 Güngörenspor - CFS Bağcılar (Yıldıztabya)4-1
00:00 Sarıyer Yenimahalle - Fatih Hilal (0-3 H)



7.GRUP
11:00 Abide-i Hürriyet - Mahmutşevketpaşa (Nurtepe) 2-0
13:00 Altınova - Bahçelievler Olimpikspor (Albayrak) 3-3
15:00 Etilerspor - Topkapı (Ayazağa) 1-3
15:00 Ulutepe - Kumkapı Sarıçubuk (Yusuf Tunaoğlu) 2-0
17:00 Tepebağ Kültür - Piyalepaşa (Merkezefendi)1-3



9.GRUP
15:00 Bayrampaşa Teknikspor - Şehremini (Bayrampaşa Bld.)4-1
15:00 Eroğlu - Günyamaç (Z.Burnu Hasan Doğan) 5-1
15:00 Gültepe Özgençlik - Ceylanspor (Yeşilova Kemal Aktaş) 4-3
15:00 Şafak 76 - Bahçeköy (Mahmutbey) 2-4
00:00 Çapa (BAY)



11.GRUP
11:00 Giresun Emeksan - Poligon Fethiye (Alibeyköy) 4-1
13:00 Yıldıztabya - Kanarya (Yıldıztabya) 1-0
13:00 Çankırı Maruf - İstanbul Bulancak (Bayrampaşa Bld.) 1-2
15:00 Haliç - Çeliktepe Ümit (Namık Sevik) 8-0
00:00 Küçükpazarspor (BAY)

13.GRUP
15:00 Nurtepe - Sefaköy (Nurtepe) 0-2
13:00 Damlaspor - Cevizlispor (Z.Burnu Hasan Doğan)2-3
15:00 Araphan - Haydarspor (Alibeyköy) 1-0
13:00 Harmantepe - 1863 Boğaziçi (Yahya Kemal) 0-2
00:00 Yenilevent Konaklar (BAY)



15.GRUP
14:00 Küçükyalı Yelken - Kavacık (Başıbüyük) 0-1
15:30 Taçspor - Kartal Çavuşoğlu (Dudullu) 2-4
15:00 Üsküdar Anadolu - Sancaktepe (Selimiye) 2-1
00:00 Ömerlispor - Pendik Kaynarca (0-3 H)
00:00 Heybeliada (BAY)



17.GRUP
13:00 Aydınlıspor - Gümüşsuyu (Tuzla) 6-2
15:00 Fikirtepe Dumlupınar - Ataşehir Doğuş (Yeni Sahra) 3-1
16:00 1923 Esenkent - Çakmakspor (Başıbüyük) 3-2
16:00 Sapanbağları - Kartalgücü (Kartal Bulvar) 1-3
00:00 Üsküdar 1919 (BAY)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.