İstanbul 1. Amatör Küme'de 29-30 Ekim tarihlerinde oynanacak 5. hafta maçlarının programı açıklandı. Haberimizin devamında görebilirsiniz.



29 EKİM CUMARTESİ (Çiftli gruplar)
2. GRUP
15:00 Merkez Kayaşehir - Avcılar Yeşilkent (Taşoluk)
15:00 Çiftlikköyspor - Güzelcespor (Karacaköy)
15:00 Hadımköyspor - Kamilobaspor (Hadımköy)
Gökçealispor - İstanbul Kayaşehir 0-3H
Silivri Ortaköy - BAY

4. GRUP

11:00 Bayrampaşa Demirspor - Yenişehir (Bayrampaşa Bld)
15:00 Kağıthanespor - Rumeli Kavağı (Çavuşbaşı)
15:00 K.K. Mevlana - Küçükçekmece İY (Kazım Karabekir)
16:00 Muradiyespor - Bağcılar İY Cemspor (Çilekli)
Kocamustafapaşa - Talatpaşa 3-0H

6. GRUP

13:00 Teraziderespor - Tophane Tayfunspor (Bayrampaşa Bld)
15:00 Hamidiyespor - Cevat Köprübaşı (Nurtepe)
15:00 Selvispor - Küçükayasofya (Hasan Doğan)
15:00 Sefaköy Kartal - Yeni Özkartalspor (Sefaköy Kartal)
16:30 Ateştuğlaspor - Pınarspor (Mahmutbey)

8. GRUP

13:00 Bahçelievler - Cerrahpaşaspor (Kocasinan)
13:00 S. Sultançiftliği - Esenlerspor (Zara Ekinli)
13:00 Sanayi Mahallesi - Gültepespor (Mehdi Sancak)
13:00 Şişli Yaylaspor - Kilyosspor (Feriköy)
15:00 İstanbul Trabzon - Zeytinburnu Yıldız (Halkalı Etap)

10. GRUP

12:00 Akatlarspor - Karadolapspor (Çilekli)
13:00 Mimarsinanspor - Aksarayspor (Mimarsinan)
15:00 Kanarya Azimspor - Çayırgücüspor (Kanarya)
15:00 İstanbul Gümüşhane - Okmeydanı Fetihspor (Mehdi Sancak)
Örnektepespor - BAY

12. GRUP

11:00 Seyrantepe Yeşilce - Balat Yeşilova (Mehdi Sancak)
13:00 Sultanmuratspor - Boğaziçispor (Sefaköy Kartal)
15:00 Öz Alibeyköy - Kartaltepespor (Karadolap)
15:00 İstanbul Bayburt - Şehzadebaşıspor (Yahya Kemal)
Güneşlispor - BAY

14. GRUP

11:00 Örnekköyspor - İçerenköy İY (Ortaçeşme)
11:00 Koşuyoluspor - Barbarosspor (Yenisahra)
15:00 Taşdelenspor - İdealtepespor (Alemdağ)
15:00 Cevizli Anadolu - Balkan Yeşilbağlar (Kartal Bulvar)
İstanbul Esnafspor - BAY

16. GRUP

15:00 Elmalıspor - Yamanspor (Paşabahçe)
15:00 Pendik Kavakpınar - İstanbul Sahilspor (Kaynarca)
15:30 Kartal Yuvasıspor - Maltepe Yıldızspor (Kartal Yunus)
16:00 Valide Tayfunspor - Acıbademspor (Dudullu)
Orhanlıspor - BAY

18. GRUP

13:00 Kemahspor - İstanbul Altınordu (Selimiye)
13:00 Yakacıkspor - Acıbadem Üsküdar (Kartal Bulvar)
13:30 Adalarspor - Sarıgazispor (Kartal Yunus)
15:00 Pendik Güllübağlar - Gülensuspor (Dolayoba)
Çavuşbaşıspor - BAY



30 EKİM PAZAR (Tekli gruplar)
1. GRUP
13:00 Bolluca - Çanakça (Bolluca)
15:00 Esenyurt İncirtepe - Gazitepe (Esenyurt Bld)
15:00 Başakşehir - Yeşil Esenyurt (Taşoluk)
15:00 B. Mimarsinan - Avcılar Cihangir (Mimarsinan Baba Hakkı)
Kavaklı Köyü - BAY

3. GRUP

11:00 Tepecik Anadolu - Denizköşkler (Tepecik)
13:00 Alibey - Akalan (Silivri)
15:00 Yeşilbayır - Başakşehir İkitelli (Hadımköy)
15:00 Büyük Kılıçlı - Muratbey (Silivri)
Subaşı - BAY

5. GRUP

09:00 Fatih Hilalspor - Güngörenspor (Mimarsinan)
11:00 CFS Bağcılar - Zeytinburnu (Mahmutbey)
15:00 Cevatpaşaspor - Yedikulespor (Bayrampaşa İBB)
15:00 Hürriyetgücü - Havataşspor (Nurtepe)
Sarıyer Yenimahalle - Şirinevler 0-3H

7. GRUP

10:45 Kumkapı Sarıçubuk - Piyalepaşa (Namık Sevik)
11:00 Topkapıspor - Ulutepespor (Mimarsinan)
13:00 Abidei Hürriyet - Tepebağ Kültür (Nurtepe)
13:00 Bahçelievler Soğanlı - Etilerspor (Kocasinan)
13:00 Mahmutşevketpaşa - Altınova (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)

9. GRUP

15:00 Günyamaç - Çapaspor (Sadabad)
15:00 Bahçeköyspor - Eroğluspor (Bahçeköy)
15:00 Ceylanspor - Şafak 76 (Küçükköy)
16:30 Şehreminispor - Gültepe Özgençlik (Namık Sevik)
Bayrampaşa Teknik - BAY

11. GRUP

13:00 İstanbul Bulancak - Giresun Emeksan (Mahmutbey)
15:00 Poligon Fethiye - Küçükpazar (Çayırbaşı)
15:00 Kanarya - Haliç (Kanarya)
15:00 Çeliktepe Ümit - Çankırı Marufspor (Yahya Kemal)
Yıldıztabyaspor - BAY

13. GRUP

09:00 Haydarspor - Harmantepe (Namık Sevik)
11:00 Cevizlispor - Yeni Levent Konaklar (Beyoğlu)
13:00 1863 Boğaziçi - Damlaspor (Bahçeköy)
15:00 Sefaköy - Araphan (Sefaköy Kartal)
Nurtepespor - BAY

15. GRUP

13:30 Pendik Kaynarca - Taçspor (Kaynarca)
15:00 Kartal Çavuşoğlu - Heybeliada (Kartal Yunus)
15:00 Kavacık - Üsküdar Anadolu (Kavacık)
Sancaktepespor - Ömerlispor 3-0H
Küçükyalı Yelken - BAY

17. GRUP

13:00 Kartalgücüspor - Aydınlıspor (Kartal Yunus)
15:00 Gümüşsuyuspor - Üsküdar 1919 (Ortaçeşme)
15:00 Ataşehir Doğuşspor - 1923 Esenkent (Yenisahra)
15:30 Çakmakspor - Sapanbağlarıspor (Çakmak)
Fikirtepe Dumlupınarspor - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.