İstanbul 1. Amatör Küme'de 29 Ekim Cumartesi günü oynanacak karşılaşmaların programı ve skorları, haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Bildiğiniz maç skorlarını 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp ya da SMS ile bildirebilirsiniz.

2. GRUP
15:00 Merkez Kayaşehir - Avcılar Yeşilkent (Taşoluk) 2-1
15:00 Çiftlikköyspor - Güzelcespor (Karacaköy) 2-2
15:00 Hadımköyspor - Kamilobaspor (Hadımköy) 3-3
Gökçealispor - İstanbul Kayaşehir 0-3H
Silivri Ortaköy - BAY
4. GRUP
11:00 Bayrampaşa Demirspor - Yenişehir (Bayrampaşa Bld) 4-0
15:00 Kağıthanespor - Rumeli Kavağı (Çavuşbaşı) 2-0
15:00 K.K. Mevlana - Küçükçekmece İY (Kazım Karabekir) 1-1
16:00 Muradiyespor - Bağcılar İY Cemspor (Çilekli) 4-2
Kocamustafapaşa - Talatpaşa 3-0H


6. GRUP
13:00 Teraziderespor - Tophane Tayfunspor (Bayrampaşa Bld) 1-0
15:00 Hamidiyespor - Cevat Köprübaşı (Nurtepe) 1-1
15:00 Selvispor - Küçükayasofya (Hasan Doğan) 0-3
15:00 Sefaköy Kartal - Yeni Özkartalspor (Sefaköy Kartal) 0-1
16:30 Ateştuğlaspor - Pınarspor (Mahmutbey) 3-5


8. GRUP
13:00 Bahçelievler - Cerrahpaşaspor (Kocasinan) 1-5
13:00 S. Sultançiftliği - Esenlerspor (Zara Ekinli) 1-2
13:00 Sanayi Mahallesi - Gültepespor (Mehdi Sancak) 1-1
13:00 Şişli Yaylaspor - Kilyosspor (Feriköy) 2-2
15:00 İstanbul Trabzon - Zeytinburnu Yıldız (Halkalı Etap) 3-3


10. GRUP
12:00 Akatlarspor - Karadolapspor (Çilekli) 3-0
13:00 Mimarsinanspor - Aksarayspor (Mimarsinan) 0-3
15:00 Kanarya Azimspor - Çayırgücüspor (Kanarya) 2-2
15:00 İstanbul Gümüşhane - Okmeydanı Fetihspor (Mehdi Sancak) 1-2
Örnektepespor - BAY
12. GRUP
11:00 Seyrantepe Yeşilce - Balat Yeşilova (Mehdi Sancak) 3-4
13:00 Sultanmuratspor - Boğaziçispor (Sefaköy Kartal) 4-0
15:00 Öz Alibeyköy - Kartaltepespor (Karadolap) 1-1
15:00 İstanbul Bayburt - Şehzadebaşıspor (Yahya Kemal) 2-5
Güneşlispor - BAY


14. GRUP
11:00 Örnekköyspor - İçerenköy İY (Ortaçeşme) 3-0
11:00 Koşuyoluspor - Barbarosspor (Yenisahra) 2-2
13:00 Cevizli Anadolu - Balkan Yeşilbağlar (Kartal Bulvar) 3-1
15:00 Taşdelenspor - İdealtepespor (Alemdağ) 1-2
İstanbul Esnafspor - BAY


16. GRUP
15:00 Elmalıspor - Yamanspor (Paşabahçe) 0-3
15:00 Pendik Kavakpınar - İstanbul Sahilspor (Kaynarca) 0-5
15:30 Kartal Yuvasıspor - Maltepe Yıldızspor (Kartal Yunus) 3-2
16:00 Valide Tayfunspor - Acıbademspor (Dudullu) 2-0
Orhanlıspor - BAY
18. GRUP
13:00 Kemahspor - İstanbul Altınordu (Selimiye) 1-2
13:00 Yakacıkspor - Acıbadem Üsküdar (Kartal Bulvar) 1-0
13:30 Adalarspor - Sarıgazispor (Kartal Yunus) 1-1
15:00 Pendik Güllübağlar - Gülensuspor (Dolayoba) 1-1
Çavuşbaşıspor - BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.