İstanbul 1. Amatör Küme'de 4. hafta mücadelesi 23 Ekim Pazar maçlarıyla sona eriyor. Karşılaşmaların programı aşağıdaki gibidir.



2. GRUP
15:00 Güzelcespor - Gökçealispor (Güzelce) 5 0 
15:00 Silivri Ortaköyspor - Merkez Kayaşehirspor (S.Ortaköy) 2-0
15:00 Kamilobaspor - Çiftlikköyspor (Kemal Karasu) 0-0
15:30 Avcılar Yeşilkentspor - Hadımköyspor (Firüzköy) 2-3 



4. GRUP
11:00 Rumeli Kavağıspor - Kocamustafapaşaspor (Çayırbaşı) 0-1 
11:30 Bağcılar Cemspor - K.K. Mevlanaspor (Mahmutbey) 0-1
13:00 Bayrampaşa Demirspor - Muradiye GB (Bayrampaşa Bld) 0-1
15:00 Küçükçekmece İY - Kağıthanespor (İFA) 1-2



6. GRUP
09:00 Pınarspor - Teraziderespor (Çayırbaşı) 0-2
13:00 Küçükayasofyaspor - Hamidiyespor (Namık Sevik) 0-3 
13:00 Tophane Tayfunspor - Selvispor (Beyoğlu) 3-1
15:00 Yeni Özkartalspor - Cevat Köprübaşı (Gazi Mahallesi) 1-1
15:00 Sefaköy Kartalspor - Ateştuğlaspor (Sefaköy Kartal) 1-1



8. GRUP
11:00 Şişli Yaylaspor - Sanayi Mahallesi SK (Feriköy) 2-2
11:00 Cerrahpaşaspor - İstanbul Trabzonspor (Namık Sevik) 1-4
13:00 Kilyosspor - Esenlerspor (Çayırbaşı) 2-1
15:00 Gültepespor - Bahçelievlerspor (Yahya Kemal) 0-0
15:00 Zeytinburnu Yıldızspor - Sultançiftliğispor (Hasan Doğan) 1-2



10. GRUP
14:00 Örnektepespor - Mimarsinanspor (Mehmet Akif Ersoy) 3-2
15:00 Çayırgücüspor - Akatlarspor (Yıldıztabya) 1-3
15:00 Okmeydanı Fetihspor - Kanarya Azimspor (Okmeydanı) 4-1
17:00 Aksarayspor - İstanbul Gümüşhanespor (Namık Sevik) 1-1



12. GRUP
11:00 Kartaltepespor - İstanbul Bayburtspor (Bayrampaşa Bld) 5-2
13:00 Balat Yeşilovaspor - Sultanmuratspor (Mimarsinan) 1-0
15:00 Şehzadebaşıspor - Seyrantepe Yeşilcespor (İBB Bayrampaşa) 3-4
17:00 Güneşlispor - Öz Alibeyköyspor (Mahmutbeyspor) 1-2



14. GRUP
14:00 İçerenköy İY - Koşuyoluspor (Çakmak) 0-3
15:00 Balkan Yeşilbağlarspor - Örnekköyspor (Kartal Yunus) 0 2
15:00 İstanbul Esnafspor - Cevizli Anadoluspor (Sultanbeyli 75.Yıl) 0-6 
15:00 Barbarosspor - Taşdelenspor (Selimiye) 0-1



16. GRUP
12:00 Yamanspor - Valide Tayfunspor (Çakmak) 2-1
14:00 İstanbul Sahilspor - Elmalıspor (İdealtepe) 1-0
15:00 Orhanlıspor - Kartal Yuvası SK (Tuzla Bld) 2 4 
16:00 Maltepe Yıldızspor - Pendik Kavakpınarspor (İdealtepe) 2-1



18. GRUP
12:00 Acıbadem Üsküdar SK - Kemahspor (Yenisahra) 1-2
14:00 Gülensuspor - Adalarspor (Başıbüyük) 2-0
15:30 Çavuşbaşıspor - Pendik Güllübağlarspor (Çavuşbaşı) 2-0
16:00 Sarıgazispor - Yakacıkspor (Sarıgazi) 0-2

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.