İstanbul'da Süper Amatör Lig heyecanı 10 Eylül Cumartesi günü başladı. Karşılaşmaların anlık skorlarını aşağıda görebilirsiniz.


1.GRUP
14:00 Topçularspor - Irmakspor (Alibeyköy) 0-1
14:00 Esentepe Adıyaman - Mustafakemalpaşaspor (Zara Ekinli) 2-0
16:00 Kartal Belediyespor - Kanlıcaspor (Mimar Kubilay Köse) 2-0
17:00 Nişantaşı FK - Davutpaşaspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-1
00:00 İstinyespor - Yücespor (0-3 H)
Okspor  BAY


2.GRUP
12:00 Bostancıspor - Ortaçeşmespor (Yenisahra Suni Çim) 0-1
16:00 Sultanbeylispor - Dolayobaspor (Sultanbeyli 75.Yıl) 0-1
16:30 Selimiyespor - Mahmutbeyspor (Selimiye) 0-0
16:30 Vardarspor - Küçükköyspor (Namık Sevik) 2-2
17:00 Bakırköyspor - Küçükçekmecespor (Bakırköy Bld.1 Nolu) 5-1
15:00 Ömerli Köyü BAY


3.GRUP
14:00 Kadırgaspor - Galataspor (Namık Sevik) 1-5
15:00 1924 Yeniköyspor - Yeşilpınarspor (Bolluca) 2-1
16:30 Kuruçeşmespor - Merkezefendispor (Çilekli) 2-1
16:30 Paşabahçespor - Kestanelikspor (Paşabahçe) 1-0
17:00 Gazi Mahallesi SK - Kuştepespor (Gazi Mahallesi) 2-2


4.GRUP
16:30 Zara Ekinlispor - Dikilitaşspor (Zara Ekinli) 4-1
17:00 Çıksalınspor - Batı Trakya Türkleri (Beyoğlu Stadı) 4-0
17:00 İzzettinspor - Büyükçekmecespor (İzzettin Stadı) 1-1
17:00 Çubukluspor - İstanbul Güngörenspor (Ortaçeşme) 1-2
17:00 Dudulluspor - Esenyurtspor (Dudullu Stadı) 1-2


5.GRUP
14:00 İstanbul Beylikdüzüspor - Osmaniye İstiklal (Gürpınar) 0-0
16:00 Kaynarcaspor - Mecidiyeköyspor (Kaynarca) 5-0
16:30 Alibeyköy Parsellerspor - Çayırbaşıspor (Alibeyköy) 1-2
17:00 Bağcılar Güneşlispor - Kocasinanspor (Mahmutbey Stadı) 1-1
17:00 Yahya Kemal İY. - Tuzla Şifaspor (Yahya Kemal Stadı) 1-0


6.GRUP
14:00 Şafakspor - Sultanbeyli Uzunderespor (Rami Stadı) 1-0
14:00 Çamlıcaspor - 1877 Alemdağspor (Yenisahra) 0-2
16:00 Taksimspor - İFA (Hasbahçe) 0-2
16:30 Gülsuyuspor - Şile Yıldızspor (Başıbüyük) 1-2
17:00 İstanbul Bafraspor - İstanbulspor Kulübü (Bayrampaşa Bld) 0-2 sahaya atılan yabancı maddeler nedeniyle hakem tarafından tatil edildi


7.GRUP
14:00 Yeldeğirmenispor - İhsaniyespor (Selimiye) 2-0
14:00 Ortaköyspor - Sütlücespor (Çilekli) 4-0
14:00 Soğuksuspor - Yenibosnaspor (Paşabahçe) 3-3
16:00 Albayrakspor - Kurtköyspor (Albayrak Çim) 2-1
16:30 Ramispor - Yıldırım Bosnaspor (Rami Stadı) 0-0


8.GRUP
15:00 Siirt Yavuzselimspor - Öznakkaşspor (Fatih Mimarsinan) 5-0
16:30 Bağlarbaşı - Beykozspor (Yenisahra) 1-2
17:00 Bahçelievler Gümüşhane - Altıntepsi Makel AŞ. (Kocasinan) 0-4
17:00 Avcılar Belediye Gençlikspor - İstanbul Konyaspor (Avcılar Firüzköy) 1-2
17:00 Yeşilova Esnafspor - Feriköyspor (Kemal Aktaş) 1-5


9.GRUP
15:00 Hasköyspor - Ayazağaspor (Beyoğlu Stadı) 3-1
16:00 İstanbul Malatya - Anadolu Hisarı İ.Y (Sefaköy Kartal) 4-1
17:00 Pazariçi Köprülüspor - Karabekirspor (Gaziosmanpaşa) 0-6
17:00 Esenler Tokatspor - Başakşehir Kartalspor (Albayrak Suni Çim) 0-6
17:00 Çeliktepespor - İkitellispor (Seyrantepe) 2-1


10.GRUP
12:00 Leventspor - Sekbanlarspor (Çilekli) 1-1
16:30 Gürpınarspor - Yeşilköyspor (Gürpınar Stadı) 0-5
17:00 İstanbul Sinopspor - Alibeyköyspor (Metin Oktay) 2-1
17:00 Arnavutköy Belediyespor - Beyoğlu Yeniçarşı (Bolluca) 1-1
17:00 Yeniköyspor - İstanbul Mesudiye (Çayırbaşı) 1-2

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.