Süper Amatör Ligde 24-25 Eylül tarihlerinde oynanacak olan maçların saha ve saatleri belli oldu. Açıklanan programa göre ise müsabakalar aşağıdaki saat ve sahalarda oynanacak.

Tekli Gruplar 24 Eylül, çiftli gruplar 25 Eylül

1.GRUP
14:00 Okspor - Irmakspor (Beyoğlu)
16:00 Nişantaşı - Yücespor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16:00 Topçular - Kanlıca (Alibeyköy)
16:00 Esentepe Adıyaman - Davutpaşa (Zara Ekinli)
00:00 İstanbul Kartal Bld - İstinye (3-0 H) 
00:00 M.kemalpaşa - BAY

2.GRUP
16:00 Selimiye - Bostancı (Selimiye)
16:00 Sultanbeyli - Ortaçeşme (Sultanbeyli 75.Yıl)
16:00 Bakırköy - Mahmutbey (Bakırköy Bld. 1.No)
16:00 Vardar - Dolayoba (Namık Sevik)
16:00 Ömerli Köyü - Küçükçekmece (Hadımköy)
16:00 Küçükköy - BAY 

3.GRUP
14:00 Kuruçeşme - Kuştepe (Çilekli)
16:00 Paşabahçe - Kadırga (Paşabahçe)
16:00 Gazi Mahallesi - Galata (Gazi Mahallesi)
16:00 1924 Yeniköy - Kestanelik (Bolluca)
16:00 Yeşilpınar - Merkezefendi (Yıldıztabya)

4.GRUP
14:00 Dikilitaş - Esenyurt (Çilekli)
14:00 Çubuklu - Batı Trakya (Paşabahçe)
16:00 Zara Ekinli - Büyükçekmece Bld. (Zara Ekinli)
16:00 Dudullu - İstanbul Güngören (Dudullu)
16:00 İzzettin - Çıksalın (İzzettin)

5.GRUP
14:00 A.Parseller - Bağcılar Güneşli (Alibeyköy)
16:00 Kaynarca - Kocasinan (Kaynarca)
16:00 İstanbul Beylikdüzü - Çayırbaşı (Gürpınar)
16:00 Yahya Kemal - Mecidiyeköy (Yahya Kemal)
16:00 Osmaniye İstiklal - Tuzla Şifa (Bakırköy Bld 1.No)

6.GRUP
14:00 Taksim - Şafakspor (Beyoğlu)
14:00 Çamlıcaspor - Sultanbeyli Uzundere (Yenisahra Suni Çim)
15:00 Şile Yıldız - İstanbulspor Kulübü (Şile Stadı)
16:00 Gülsuyu - İFA (Başıbüyük)
16:00 İstanbul Bafra - 1877 Alemdağ (Ortaçeşme)

7.GRUP
14:00 Soğuksuspor - Ç.İhsaniye (Paşabahçe)
16:00 Rami - Albayrak (Rami)
16:00 Yeldeğirmeni - Kurtköyspor (Selimiye)
16:00 Ortaköy - Yıldırımbosna (Çilekli)
16:00 Sütlüce - Yenibosna (Beyoğlu)

8.GRUP
14:00 Çatalca Öznakkaş - Beykoz 1908 (İzzettin)
16:00 Avcılar Belediye - Bahçelievler Gümüşhane (Firüzköy)
16:00 Yeşilova Esnaf - Bayrampaşa Altıntepsi (Kemal Aktaş)
16:00 Siirt İst.Y.Selim - İstanbul Konya (Alibeyköy)
16:00 Bağlarbaşı - Feriköy (Yenisahra Suni Çim)

9.GRUP
14:00 Pazariçi Köprülü - Hasköy (Yıldıztabya)
16:00 İst. Esenler Tokat - Ayazağa (Albayrak Suni Çim)
16:00 Çeliktepe - Karabekirspor (Seyrantepe)
16:00 İstanbul Malatyaspor - Başakşehir Kartal (Vefa)
16:00 İkitelli - Anadolu Hisarı (İFA)

10.GRUP
16:00 Levent - İstanbul Sinop (Çilekli)
16:00 Gürpınar - Alibeyköyspor (Gürpınar)
16:00 Yeniköy - Sekbanlar (Çayırbaşı)
16:00 İstanbul Mesudiye - Beyoğlu Yeniçarşı (Paşabahçe)
17:00 Arnavutköy Bld. - Yeşilköy (Bolluca)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.