İstanbul Süper Amatör Lig'de 4. haftanın maç programı ve saatleri belli oldu. Çiftli gruplar 1 Ekim Cumartesi günü maçlarını oynarken, tekli gruplar 2 Ekim Pazar günü maçlarını oynayacak. 



1 Ekim Cumartesi Programı (Çiftli gruplar)

2. GRUP
15:00 Ortaçeşmespor - Bakırköyspor (Ortaçeşme)
15:00 Bostancıspor - Sultanbeylispor (Yenisahra)
15:00 Küçükçekmecespor - Küçükköyspor (Küçükçekmece)
15:00 Dolayobaspor - Ömerli Köyü (Dolayoba)
15:00 Mahmutbeyspor - Vardar (Mahmutbey)

4. GRUP

15:00 Büyükçekmece Bld - Dudulluspor (Büyükçekmece)
15:00 Batı Trakya - Zara Ekinli (Merkezefendi)
15:00 Çıksalın - Çubukluspor (Sütlüce)
15:00 İstanbul Güngören - Dikilitaş (Mimar Yahya Baş)
15:00 Esenyurtspor - İzzettinspor (Esenyurt Bld)

6. GRUP
15:00 İFA - İstanbul Bafraspor (İFA)
15:00 Sultanbeyli Uzundere - Gülsuyuspor (75. Yıl)
15:00 Şafakspor - Çamlıcaspor (Rami)
15:00 İstanbulspor - Taksimspor (Halkalı Etap)
17:00 1877 Alemdağspor - Şile Yıldızspor (Alemdağ)

8. GRUP
13:00 B.Altıntepsispor - Siirt İst. Yavuzselim (Büyükşehir Bayrampaşa)
15:00 İstanbul Konyaspor - Bağlarbaşıspor (Namık Sevik)
15:00 B. Gümüşhanespor - Yeşilova Esnafspor (Kocasinan)
15:00 Beykozspor 1908 - Avcılar Belediyespor (Paşabahçe)
Feriköyspor - Öznakkaşspor 3-0H 

10. GRUP
13:00 İstanbul Sinop - Gürpınar (Küçükçekmece)
13:00 Beyoğlu Yeniçarşı - Leventspor (Sütlüce)
15:00 Yeşilköyspor - İstanbul Mesudiye (Bakırköy 1No)
15:00 Sekbanlarspor - Arnavutköy Belediye (Büyükşehir Bayrampaşa)
15:00 Alibeyköyspor - Yeniköyspor (Alibeyköy)



2 Ekim Pazar Programı (Tekli gruplar)

1. GRUP
13:00 Irmakspor - Mustafakemalpaşaspor (Merkezefendi)
13:00 Davutpaşaspor - Okspor (Namık Sevik)
15:00 Yücespor - Topçularspor (Bakırköy 1No)
15:00 Kanlıcaspor- Esentepe Adıyaman (Ortaçeşme)
İstinyespor - Nişantaşıspor 0-3H

3. GRUP
15:00 Kestanelikspor - Kuruçeşmespor (Çatalca)
15: Galata - 1924 Yeniköyspor (Sütlüce)
15:00 Kadırga - Gazi Mahallesi (Namık Sevik)
15:00 Kuştepe - Yeşilpınarspor (Nurtepe)
15:00 Merkezefendi - Paşabahçe (Merkezefendi)

5. GRUP
15:00 Çayırbaşıspor - Yahya Kemal İY (Çayırbaşı)
15:00 Kocasinanspor - Beylikdüzüspor (Kocasinan)
15:00 Bağcılar Güneşlispor - Kaynarcaspor (Mahmutbey)
15:00 Mecidiyeköyspor - Osmaniye İstiklal (Seyrantepe)
15:00 Tuzla Şifaspor - Alibeyköy Parsellerspor (Kaynarca)

7. GRUP
15:00 Yıldırım Bosnaspor - Soğuksuspor (Bayrampaşa Bld)
15:00 Kurtköyspor - Ortaköyspor (Kurtköy)
15:00 Albayrakspor - Yeldeğirmenispor (Albayrak Çim)
15:00 Ç.İhsaniyespor - Sütlücespor (İhsaniye)
17:00 Yenibosna - Ramispor (Bahçelievler)

9 GRUP
13:00 Hasköy - Esenler Tokatspor (Sütlüce)
14:00 Ayazağaspor - Çeliktepespor (Ayazağa)
14:00 Karabekirspor - İstanbul Malatyaspor (Ümraniye Suni Çim)
15:00 Başakşehir Kartal - İkitelli (Cebeci)
15:00 Anadolu Hisarı - Pazariçi Köprülü (Paşabahçe)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.