İstanbul 1. Amatör Lig'de 2016-17 sezonu bu hafta sonu başlıyor. İlk hafta programı haberimizin devamındadır....

1 EKİM CUMARTESİ

2. Grup
13.00 İstanbul Kayaşehirspor - Yeşilkentspor (Cebeci)
15.00 Gökçealispor - Silivri Ortaköyspor (Çatalca)
15.00 Çiftlikköyspor - Merkez Kayaşehirspor (Karacaköy)
15.00 Güzelcespor - Kamilobaspor (Güzelce)

4. Grup
13.00 Kocamustafapaşaspor - Bayrampaşa Demirspor (Namık Sevik)
15.00 KK Mevlanaspor - Yenişehirspor (Kazım Karabekir)
15.00 Rumeli Kavağıspor - Küçükçekmece İY (Çayırbaşı)
15.00 Talatpaşaspor - Bağcılar Cemspor (Sadabad)
16.00 Kağıthanespor - Muradiye GB (Hasbahçe)

6. Grup
11.00 Küçükayasofyaspor - Tophane Tayfunspor (Namık Sevik)
15.00 Selvispor - Ateştuğlaspor (Hasan Doğan)
15.00 Teraziderespor - Yeni Özkartalspor (Bayrampaşa Bld)
15.00 Hamidiyespor - Sefaköy Kartalspor (Nurtepe)
18.00 Cevat Köprübaşı - Pınarspor (Çilekli)

8.Grup
13.00 Trabzonspor - Sanayi Mahallesi SK (Halkalı Etap)
13.00 Bahçelievlerspor - Kilyosspor (Kocasinan)
13.00 Zeytinburnu Yıldızspor - Cerrahpaşaspor (Hasan Doğan)
15.00 Sultançiftliğispor - Şişli Yaylaspor (Cebeci)
15.00 Esenlerspor - Gültepespor (Albayrak)

10. Grup
15.00 Çayırgücü - Okmeydanı Fetihspor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Karadolapspor - Aksarayspor (Karadolap)
15.00 Azimspor - Mimarsinanspor (Kanarya)
16.00 Akatlarspor - Örnektepespor (Çilekli)

12. Grup
12.00 Boğaziçispor - Kartaltepespor (Çilekli)
13.00 Sultanmuratspor - Güneşlispor (Sefaköy Kartal)
15.00 Yeşilcespor - Öz Alibeyköyspor (Mehdi Sancak)
16.00 Balat Yeşilovaspor - Şehzadebaşıspor (Mimarsinan)

14. Grup
11.00 Koşuyoluspor - Cevizli Anadoluspor (Yenisahra)
11.00 Taşdelenspor - İstanbul Esnafspor (Alemdağ)
13.00 İdealtepespor - Balkan Yeşilbağlarspor (İdealtepe)
15.00 Barbarosspor - İçerenköy İY (Selimiye)

16. Grup
13.00 Elmalıspor - Kartal Yuvası SK (Paşabahçe)
13.00 Acıbademspor - Maltepe Yıldızspor (Yenisahra)
14.30 Valide Tayfunspor - Orhanlıspor (Dudullu)
16.00 Yamanspor - Sahilspor (Ümraniye)

18. Grup
13.00 Kemahspor - Çavuşbaşıspor (Selimiye)
15.00 Altınordu - Gülensuspor (Yunus)
15.00 Yakacıkspor - Güllübağlarspor (Yakacık)
16.30 Acıbadem Üsküdar SK - Sarıgazispor (Dudullu)

2 EKİM PAZAR MAÇLARI

1.Grup
13.00 Çanakçaspor - Gazitepespor (Çatalca)
13.00 Başakşehirspor - İncirtepespor (Cebeci)
15.00 Yeşil Esenyurtspor - Avcılar Cihangirspor (Esenyurt)
15.00 Bollucaspor - Kavaklı Köyü SK (Bolluca)

3. Grup
11.00 Akalanspor - İkitelli Köyiçi (Çatalca)
15.00 Alibeyspor - Subaşıspor (Silivri)
15.00 Tepecik Anadoluspor - Yeşilbayırspor (Tepecik)
15.00 Denizköşklerspor - Muratbeyspor (Firuzköy)

5. Grup
11.00 Yedikulespor - Güngörenspor (Namık Sevik)
13.00 CFS Bağcılarspor - Şirinevlerspor (Mahmutbey)
13.00 Hürriyetgücü - Fatih Hilalspor (Nurtepe)
15.00 Havataş - Zeytinburnuspor (Albayrak)

7. Grup
09.30 Topkapıspor - Mahmut Şevket Paşaspor (Mimarsinan)
11.00 Piyalepaşaspor - Altınovaspor (Beyoğlu)
13.00 Bahçelievler Olimpikspor - Tepebağ Kültürspor (Kocasinan)
14.00 Kumkapı Sarıçubuk - Abidei Hürriyetspor (Mimarsinan)
15.00 Ulutepespor - Etilerspor (Yusuf Tunaoğlu)

9. Grup
15.00 Eroğluspor - Şafak 76 SK (Hasan Doğan)
15.00 Bahçeköyspor - Şehreminispor (Bahçeköy)
15.00 Günyamaçspor - Bayrampaşa Teknikspor (Sadabad)
17.00 Çapaspor - Gültepe Özgençlik (Namık Sevik)

11. Grup
11.00 Bulancakspor - Kanaryaspor (Mahmutbey)
13.00 Poligon Fethiyespor - Yıldıztabyaspor (Çayırbaşı)
15.00 Giresun Emeksanspor - Çankırı Marufspor (Alibeköy)
16.00 Küçükpazarspor - Haliçspor (Mimarsinan)

13. Grup
11.00 1863 Boğaziçi SK - Sefaköyspor (Çayırbaşı)
13.00 Damlaspor - Harmantepespor (Hasan Doğan)
16.00 Yeni Levent Konaklarspor - Araphanspor (Çilekli)
17.00 Cevizlispor - Nurtepespor (Beyoğlu)

15. Grup
13.00 Çavuşoğluspor - Yelkenspor (Yunus)
13.00 P.Kaynarca - Kavacıkspor (Kaynarca)
15.00 Heybeliadaspor - Üsküdar Anadolu (Yunus)
00.00 Taçspor - Ömerlispor 3-0 h

17. Grup
11.00 Kartalgücü - Ataşehir Doğuşspor (Yunus)
13.00 Gümüşsuyuspor - Fikirtepe Dumlupınar (Paşabahçe)
13.00 Aydınlıspor - Sapanbağlarıspor (Kurtköy)
16.00 Üsküdar 1919 SK - 1923 Esenkentspor (Çakmak)


Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.