Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası ikinci turu altı il merkezinde oynanan maçlar ile sona erdi. 24 takımın mücadele ettiği ikinci turda altı grubun birincisi final etabına devam etme hakkı kazanacak. 

Üçüncü gün maçları sonrası sonuçlar ve final etabına devam edecek takımların durumu aşağıdaki gibidir

Malatya Grubu birincisi Kocaeli Harb-iş
AĞRI BİRLİK - KAYSERİ ATLETİK  0-1
ŞANLIURFA GENÇLİK - KOCAELİ HARB-İŞ  1-1
KAYSERİ ATLETİK - ŞANLIURFA GENÇLİK  1-1
KOCAELİ HARB-İŞ - AĞRI BİRLİK  3-0
AĞRI BİRLİK - ŞANLIURFA GENÇLİK  2-4
KOCAELİ HARB-İŞ - KAYSERİ ATLETİK  4-0

Konya Grubu birincisi üçlü averaja kaldı
TAVLA GENÇLİK - KDZ. EREĞLİ  1-4
KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ - ÇERKEZKÖY 1923  2-2
KDZ. EREĞLİ - KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ  0-0
ÇERKEZKÖY 1923 - TAVLA GENÇLİK  1-0
TAVLA GENÇLİK - KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ  0-2
ÇERKEZKÖY 1923 - KDZ. EREĞLİ  3-3
Yarın Kayseri Gençlerbirliği ile Karadeniz Ereğli oynayacak. Kazanan takım Çarşamba günü Çerkezköy 1923 ile oynadıktan sonra grubu kazanan belli olacak.

Kayseri Grubu birincisi ikili averaja kaldı
TRABZON İDMANOCAĞI - SULTANBEYLİ MEVLANA  2-9
HAKKARİGÜCÜ - FOMGET GENÇLİK 0-2
SULTANBEYLİ MEVLANA - HAKKARİGÜCÜ  6-0
FOMGET GENÇLİK - TRABZON İDMANOCAĞI 7-0
TRABZON İDMANOCAĞI - HAKKARİGÜCÜ  1-5
FOMGET GENÇLİK - SULTANBEYLİ MEVLANA  0-0
Yarın Fomget Gençlik ile Sultanbeyli Mevlana grup birinciliği için baraj maçı yapacaklar.

Nevşehir Grubu birincisi Konak Belediye
1955 BATMAN BELEDİYE - KONAK BLD  1-4
ANKARA METROPOL - MARAŞGÜCÜ  4-3
KONAK BLD - ANKARA METROPOL  2-2
MARAŞGÜCÜ - 1955 BATMAN BELEDİYE  4-7
1955 BATMAN BELEDİYE - ANKARA METROPOL  2-2
MARAŞGÜCÜ - KONAK BLD 3-4

Ankara Grubu birincisi  Horozkent
MANİSA ESNAF GENÇLİK - GÜLİZAR HASAN YILMAZ 0-5
KANALBOYU NİLÜFER - HOROZKENT  2-7
GÜLİZAR HASAN YILMAZ - KANALBOYU NİLÜFER  2-1
HOROZKENT - MANİSA ESNAF GENÇLİK  9-0
MANİSA ESNAF GENÇLİK - KANALBOYU NİLÜFER  0-7
HOROZKENT - GÜLİZAR HASAN YILMAZ  2-0

Eskişehir Grubu birincisi ikili averaja kaldı
SOMA ZAFERSPOR - 1207 ANTALYA  1-2
GİRESUN SANAYİ - ORTAKLAR GENÇLİK  4-0
1207 ANTALYA - GİRESUN SANAYİ  0-0
ORTAKLAR GENÇLİK - SOMA ZAFERSPOR  0-0
SOMA ZAFERSPOR - GİRESUN SANAYİ  0-2
ORTAKLAR GENÇLİK - 1207 ANTALYA  0-1
Yarın Giresun Sanayi ve 1207 Antalya grup birinciliği için baraj maçı yapacaklar.

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.