İstanbul Süper Amatör Lig'de 2016-2017 sezonu grupları, İstinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde yapılan kura çekiminin ardından belli oldu.

Statü
- 2016-2017 sezonunda İstanbul Süper Amatör Lig'de 35 ilçeden 102 takım mücadele edecek.
- Beşyüzevlerspor, Pendikgücüspor, Kartal Elçispor, Reşitpaşaspor, Selimpaşaspor ve İstanbul Kastamonuspor'un lige katılmayacağı açıklandı.
- Gruplarda son 3 sırayı alan toplam 30 takım, 1. Amatör Lig'e düşecek.
- Gruplarda ilk iki sırayı alacak takımlar SAL Klasman Grubu'na yükselecek. Klasman Grubu iki grup olacak.

2016-2017 Sezonu İstanbul SAL Grupları

1.GRUP
1- Yücespor
2- İstinyespor
3- Kartal Belediyespor
4- Nişantaşı FK
5- Topçularspor
6- Esentepe Adıyaman
7- Okspor
8- Mustafakemalpaşaspor
9- Irmakspor
10- Davutpaşaspor
11- Kanlıcaspor

2.GRUP
1- Ortaçeşmespor
2- Bostancıspor
3- Selimiyespor
4- Sultanbeylispor
5- Bakırköyspor
6- Vardarspor
7- Ömerli Köyü
8- Küçükköyspor
9- Küçükçekmecespor
10- Dolayobaspor
11- Mahmutbeyspor



3.GRUP
1- Kestanelikspor
2- Galataspor
3- Kadırgaspor
4- Paşabahçespor
5- Gazi Mahallesi SK
6- 1924 Yeniköyspor
7- Kuruçeşmespor
8- Yeşilpınarspor
9- Kuştepespor
10- Merkezefendispor

4.GRUP
1- Büyükçekmecespor
2- Batı Trakya
3- Çıksalın
4- İzzettinspor
5- Çubukluspor
6- Zara Ekinlispor
7- Dudulluspor
8- Dikilitaşspor
9- İstanbul Güngörenspor
10- Esenyurtspor

5.GRUP
1- Çayırbaşıspor
2- Kocasinanspor
3- Bağcılar Güneşlispor
4- Alibeyköy Parsellerspor
5- Kaynarcaspor
6- İstanbul Beylikdüzüspor
7- Yahya Kemal İY
8- Osmaniye İstiklalspor
9- Mecidiyeköyspor
10- Tuzla Şifaspor

6.GRUP
1- İFA
2- Sultanbeyli Uzunderespor
3- Şafakspor
4- Taksimspor
5- Çamlıcaspor
6- Gülsuyuspor
7- İstanbul Bafraspor
8- Şile Yıldızspor
9- 1877 Alemdağspor
10- İstanbulspor Kulübü

7.GRUP
1- Yıldırım Bosnaspor
2- Kurtköyspor
3- Albayrakspor
4- Ramispor
5- Yeldeğirmenispor
6- Ortaköyspor
7- Soğuksuspor
8- Sütlücespor
9- İhsaniyespor
10- Yenibosnaspor




8.GRUP
1- İstanbul Konyaspor
2- Altıntepsi Makel AŞ
3- Bahçelievler Gümüşhane
4- Avcılar Belediye Gençlikspor
5- Yeşilova Esnafspor
6- İstanbul Siirtspor
7- Bağlarbaşı
8- Öznakkaşspor
9- Feriköyspor
10- Beykozspor 1908

9.GRUP
1- Karabekirspor
2- Ayazağaspor
3- Hasköyspor
4- Pazariçi Köprülüspor
5- Esenler Tokatspor
6- Çeliktepespor
7- İstanbul Malatyaspor
8- İkitellispor
9- Başakşehir Kartalspor
10- Anadolu Hisarı İY

10.GRUP
1- Sekbanlarspor
2- Alibeyköyspor
3- İstanbul Sinopspor
4- Leventspor
5- Gürpınarspor
6- Yeniköyspor
7- Arnavutköy Belediyespor
8- İstanbul Mesudiyespor
9- Yeşilköyspor
10- Beyoğlu Yeniçarşı




HABER: GÖKHAN TANER
FOTOĞRAFLAR: ÜMİT YILMAZ

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.