İstanbul 1. Amatör Lig'de 2016-2017 sezonu grupları belli oldu. 1-2 Ekim'de başlayacak lig öncesi ilk hafta programını sizler için derledik.

STATÜ
- Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar doğrudan Süper Amatör Lig'e yükselecek.
- Gruplarında son iki sırada yer alan takımlar bir alt lige düşecek.


1. GRUP
Yeşil Esenyurt - Avcılar Cihangir
Başakşehir - Esenyurt İncirtepe
Çanakça - Gazitepe
Bolluca - Kavaklıspor
Büyükçekmece Mimarsinanspor - BAY

2. GRUP
Güzelcespor - Kamilobaspor
Çiftlikköyspor - Merkez Kayaşehir
İstanbul Kayaşehir - Avcılar Yeşilkentspor
Gökçealispor - Silivri Ortaköy
Hadımköyspor - BAY

3. GRUP
Denizköşklerspor - Muratbeyspor
Tepecik Anadolu - Yeşilbayırspor
Akalanspor - Başakşehir İkitelli
Silivri Alibeyspor - Subaşıspor
Büyük Kılıçlıspor - BAY

4. GRUP
Rumeli Kavağı - Küçükçekmece İdman Yurdu
Talatpaşaspor - Bağcılar Cemspor
Kocamustafapaşaspor - Bayrampaşa Demirspor
Kağıthane - Muradiye
Kazım Karabekir Mevlana - Yenişehir

5. GRUP
Havataş - Zeytinburnu
Yedikule - Güngörenspor
Cevatpaşa - Sarıyer Yenimahalle
Hürriyetgücü - Fatih Hilal
CFS Bağcılar - Şirinevler

6. GRUP
Küçükayasofya - Tophane Tayfun
Cevat Köprübaşı - Pınarspor
Hamidiyespor - Sefaköy Kartal
Selvispor - Ateştuğlaspor
Teraziderespor - Yeni Özkartalspor

7. GRUP
Ulutepe - Etilerspor
Piyalepaşaspor - Altınova
Kumkapı Sarıçubuk - Abide-i Hürriyet
Topkapı - Mahmutşevketpaşa
Bahçelievler Olimpik - Tepebağ Kültür

8. GRUP
Zeytinburnu Yıldız - Cerrahpaşa
Esenlerspor - Gültepe
Sultangazi Sultançiftliği - Şişli Yaylaspor
İstanbul Trabzon - Sanayi Mahallesi SK
Bahçelievler - Kilyosspor

9. GRUP
Eroğluspor - Şafak 76
Bahçeköy - Şehremini
Çapaspor - Gültepe Özgençlik
Günyamaç - Bayrampaşa Teknik
Ceylanspor - BAY

10. GRUP
Çayırgücü - Okmeydanı Fetih
Kanarya Azimspor - Mimarsinanspor
Karadolapspor - Aksarayspor
Akatlarspor - Örnektepespor
İstanbul Gümüşhane - BAY

11. GRUP
Giresun Emeksan - Çankırı Maruf
İstanbul Bulancak - Kanarya
Küçükpazar - Haliç
Poligon Fethiye - Yıldıztabya
Çeliktepe Ümit - BAY

12. GRUP
Balat Yeşilova - Şehzadebaşı 
Seyrantepe Yeşilce - Öz Alibeyköy
Boğaziçi - Kartaltepe
Sultan Muratspor - Güneşli
İstanbul Bayburtspor - BAY

13. GRUP
Damlaspor - Harmantepe
1863 Boğaziçi - Sefaköy
Yenilevent Konaklar - Araphan
Cevizlispor - Nurtepe
Haydarspor - BAY

14. GRUP
Üsküdar Barbaros - İçerenköyspor
Koşuyoluspor - Cevizli Anadolu
İdealtepe - Balkan Yeşilbağlar
Taşdelen - İstanbul Esnafspor
Örnekköyspor - BAY

15. GRUP
Taçspor - Ömerlispor
Pendik Kaynarca - Kavacık
Heybeliada - Üsküdar Anadolu
Kartal Çavuşoğlu - Küçükyalı Yelken
Sancaktepe - BAY

16. GRUP
Yamanspor - İstanbul Sahilspor
Elmalıspor - Kartal Yuvası
Acıbadem - Maltepe Yıldızspor
Valide Tayfun - Orhanlıspor
Pendik Kayapınar - BAY

17. GRUP
Aydınlıspor - Sapanbağları
Kartalgücüspor - Ataşehir Doğuş
Üsküdar 1919 - 1923 Esenkentspor
Gümüşsuyu - Fikirtepe Dumlupınar
Çakmakspor - BAY

18. GRUP
Acıbadem Üsküdar - Sarıgazispor
Yakacıkspor - Pendik Gülbağlar
İstanbul Altınordu - Gülensuspor
Kemahspor - Beykoz Çavuşbaşı
Adalarspor - BAY


YerelFutbol.com

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.