Türkiye Genç Kızlar Şampiyonası ikinci turu sekiz il merkezinde oynanan maçlar ile sona erdi. 32 takımın mücadele ettiği ikinci turda sekiz grubun birincisi final etabına devam etme hakkı kazanacaktı. Yedi grupta birinciler belli olurken bir grupta baraj maçı oynanacak.

Üçüncü gün maçları sonrası sonuçlar ve final etabına devam edecek takımlar aşağıdaki gibidir

Kayseri Grubu birincisi Fomget Gençlik
AMED Sportif - Fomget Gençlik  0-4
Galatasaray - Tarsus Gençlerbirliği 11-0
Fomget Gençlik - Galatasaray  3-1
Tarsus Gençlerbirliği - AMED Sportif  0-3
AMED Sportif - Galatasaray  0-6
Tarsus Gençlerbirliği - Fomget Gençlik  0-3

Bolu Grubu birincisi Giresun - Horozkent maçı ile belli olacak.
Fatih Vatan - Horozkent  0-0
Dudullu - Giresun Sanayi  0-2
Horozkent - Dudullu  1-0
Giresun Sanayi - Fatih Vatan  0-0
Fatih Vatan - Dudullu  1-2
Giresun Sanayi - Horozkent  1-1

Ankara Grubu birincisi Konya İdmanyurdu
Soyaspor - Kanalboyu Nilüfer  2-2
Konya İdmanyurdu - Tekirdağ Gençlik  9-1
Kanalboyu Nilüfer - Konya İdmanyurdu  0-5
Tekirdağ Gençlik - Soyaspor  0-3
Soyaspor - Konya İdmanyurdu  0-6
Tekirdağ Gençlik - Kanalboyu Nilüfer  0-9

Malatya Grubu birincisi Şanlıurfa Gençlik
Şanlıurfa Gençlik - Ağrı Birlik  1-0
Erzincan Gençlergücü - Eskişehirspor  3-0h
Ağrı Birlik - Erzincan Gençlergücü  1-3
Eskişehirspor - Şanlıurfa Gençlik  0-3h
Şanlıurfa Gençlik - Erzincan Gençlergücü  6-1
Eskişehirspor - Ağrı Birlik  0-3h

Yozgat Grubu birincisi Karadeniz Ereğli
Gülizar Hasan Yılmaz - Adana İdmanyurdu  0-2
Karadeniz Ereğli - Maraşgücü  2-1
Adana İdmanyurdu - Karadeniz Ereğli  0-4
Maraşgücü - Gülizar Hasan Yılmaz  3-2
Gülizar Hasan Yılmaz - Karadeniz Ereğli  1-6
Maraşgücü - Adana İdmanyurdu  2-2

Sivas Grubu birincisi  1207 Antalya
Siirt Hasbey - Kayseri Gençlerbirliği  0-4
1207 Antalya - Trabzon İdmanocağı  4-0
Kayseri Gençlerbirliği - 1207 Antalya  0-6
Trabzon İdmanocağı - Siirt Hasbey  4-2
Siirt Hasbey - 1207 Antalya  2-7
Trabzon İdmanocağı - Kayseri Gençlerbirliği  1-1

Eskişehir Grubu birincisi Kocaeli Harb-iş
Kocaeli Harb-iş - Konak Belediye  5-0
Sivas Gazi Lisesi - PAÜ Gençlik  3-3
Konak Belediye - Sivas Gazi Lisesi  3-1
PAÜ Gençlik - Kocaeli Harb-iş  2-13
Kocaeli Harb-iş - Sivas Gazi Lisesi  6-0 iken yarıda kaldı
PAÜ Gençlik - Konak Belediye  4-3

Afyon Grubu birincisi Beşiktaş
Ortaklar Gençlik - Tavla Gençlik  2-2
Soma Zaferspor - Beşiktaş  0-5
Tavla Gençlik - Soma Zaferspor  2-5
Beşiktaş - Ortaklar Gençlik  2-1
Ortaklar Gençlik - Soma Zaferspor  0-2
Beşiktaş - Tavla Gençlik  2-0

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.