Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek İstanbul takımlarının grupları belli oldu. 

İstanbul takımları 10, 11 ve 12. grupta mücadele edecek. 

[accordion]
[item title="2016-2017 BÖLGESEL AMATÖR LİG"]
* Grup birincileri play-off turuna yükselecek.
* Gruplarında son 2 sırayı alan takımlar direkt bir alt lige düşecek.
[/item]

[item title="BÖLGESEL AMATÖR LİG 10.GRUP"]
1- Gaziosmanpaşaspor (İstanbul)
2- Yalovaspor 
3- Erokspor (İstanbul)
4- Mudanyaspor (Bursa)
5- Zaferspor (Bursa)
6- Serdivanspor (Sakarya)
7- Ataşehir Çamolukspor (İstanbul)
8- Altınova Belediyespor (Yalova)
9- Çengelköy Futbol Yatırımları AŞ (İstanbul)
10- Sapanca Gençlikspor (Sakarya)
11- Gürsu Belediyespor (Bursa)
12- Nilüfer Erdemli Sportif Hizmetler (Bursa)
13- Kırkpınarspor (Sakarya)
[/item]

[item title="BÖLGESEL AMATÖR LİG 11.GRUP"]
1-Bağcılarspor (İstanbul)
2- Pursaklar Belediyespor (Ankara)
3- Modafen FK (İstanbul)
4- Kurtuluşspor (Eskişehir)
5- Akçakocaspor (Düzce)
6- KDZ. Ereğli Belediyespor (Zonguldak)
7- Geredespor (Bolu)
8- Çekmeköy Bld Alemdağspor (İstanbul)
9- Keçiören Belediye Bağlumspor (Ankara)
10- Zeytinburnu 1957 SK (İstanbul)
11- Yunusemrespor (Eskişehir)
12- Beyköy Belediyespor (Düzce)
13- Kozlu Belediyespor (Zonguldak)
14- Bartınspor
[/item]

[item title="BÖLGESEL AMATÖR LİG 12.GRUP"]
1- Vefaspor (İstanbul)
2- Kartal Bulvarspor (İstanbul)
3- Bozüyük Vitraspor (Bilecik)
4- Edirnespor 
5- Hereke Yıldızspor (Kocaeli)
6- Ergene Velimeşespor (Tekirdağ)
7- Yıldırımspor (Kırklareli)
8- Sultangazispor (İstanbul)
9- Tunaspor (İstanbul)
10- Gebzespor (Kocaeli)
11- Uzunkörüspor (Edirne)
12- Çorluspor 1947 (Tekirdağ)
13- Çayırovaspor (Kocaeli)
[/item]
[/accordion]


İlk hafta maçları
Fikstür anahtarına göre; Vefa ve Gaziosmanpaşa ilk haftayı bay geçerken, diğer tüm istanbul takımları sahada olacak.


Ataşehir Çamoluk, Erokspor, Modafen, Bağcılar, Kartal Bulvar takımları ilk hafta deplasmanda mücadele edecekler.

Çengelköy AŞ, Zeytinburnu 1957 SK, Çekmeköy Belediye Alemdağspor, Sultangazi ve Tunaspor ise evinde rakiplerini ağırlayacak.

İlk hafta İstanbul takımlarının rakipleri ise şu şekilde;

10.GRUP
Altınova Belediyespor - Ataşehir Çamolukspor
Çengelköy AŞ. - Serdivanspor
Nilüfer Erdemli Sportif Hizmetler - Erokspor
Gaziosmanpaşaspor BAY

11.GRUP
Zeytinburnu 1957 SK - Akçakocaspor
Beyköy Belediyespor - Modafen FK
Bartınspor - Bağcılarspor
Çekmeköy Belediye Alemdağspor - Geredespor

12.GRUP
Sultangazi - Yıldırımspor
Tunaspor - Ergene velimeşe
Çayırovaspor - Kartal Bulvar
Vefa - BAY

HABER: MELİH ÖZTÜRK

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.