Yaptığı projeler ve faaliyetlerle Küçükçekmeceli gençleri sağlıklı yaşamın olmaza olmazı spora teşvik eden Küçükçekmece Belediyesi yaptığı yatırımların meyvelerini almaya başladı.

Küçükçekmece Belediyesi'nin spor vermiş olduğu katkı ve destekleri neticesinde 2015-2016 Spor sezonunda farklı branşlarda Avrupa, Türkiye, Bölge ve Grup şampiyonlukları kazanan Küçükçekmece spor kulüpleri toplam 35 şampiyonluk elde ederek başarıların tesadüf olmadığın gösterdiler.

Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Destekleme Derneğinin destek verdiği spor kulüpleri 2015-2016 spor sezonunda toplam 35 şampiyonluk Küçükçekmece ilçesine kazandırarak gurur kaynağı oldular.

2015-2016 spor sezonu Küçükçekmece ilçesi Şampiyonluk Tablosu

Ünal Orel, Avrupa Halter Şampiyonu
Söğütlüçeşme Orta Okulu Atletsizim Türkiye şampiyonu                                             
Halkalı Yetiştirme Yurdu Voleybol Türkiye şampiyonu
TTF 3.Lig Kadınlar Türkiye 2.cisi Küçükçekmece Akdeniz Nurçelikspor
U 15 Gençler Ligi Türkiye 4.üncüsü İkitellispor
Halkalı Yetiştirme Yurdu Voleybol Marmara Bölge şampiyonu
Atakent Elit'in Küçük kızlar Voleybol İstanbul Şampiyonu
TTF 3.Lig Kadınlar ligi 1.Grup Şampiyonu Küçükçekmece Akdeniz Nurçelik
İstanbul 1.Amatör lig 13.Grup Şampiyonu İkitellispor
İstanbul 2.Amatör lig 6.Grup şampiyon Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 2.Amatör lig 9.Grup İstanbul Trabzonspor
U 19/1 Gençler Ligi 15.Grup şampiyonu İkitellispor
U 19/1 Gençler Ligi 3.Grup Şampiyonu İstanbul Demirspor
U 19/2 Gençler Ligi 4.Grup Şampiyonu Söğütlüçeşme Birlikspor
U 19/2 Gençler Ligi 5.Grup Şampiyonu Küçükçekmecespor
U 19/2 Gençler Ligi 7.Grup Şampiyonu Sefaköy Kartalspor
U 19/2 Gençler Ligi 15.Grup Şampiyonu İstanbul Trabzonspor
U 17 Gençler Ligi 22.Grup Şampiyonu Küçükçekmecespor
U 17 Gençler Ligi 17.Grup Şampiyonu İkitellispor
U 17 Gençler Ligi 23.Grup Şampiyonu İFAspor
U 16 Gençler Ligi 9.Grup Şampiyonu Halkalı Taştepespor
U 16 Gençler Ligi 18.Grup Şampiyonu Küçükçekmecespor
U 16 Gençler Ligi 25.Grup Şampiyonu Halkalı çamlık Altıspor
U 16 Gençler Ligi 7.Grup Şampiyonu Yeşilova Esnafspor
U 15 Gençler Ligi 22.Grup Şampiyonu Söğütlüçeşme Birlikspor
U 15 Gençler Ligi 6.Grup Şampiyonu Küçükçekmecespor
U 15 Gençler Ligi 14.Grup Şampiyonu Halkalı Taştepespor
U 15 Gençler Ligi 21.Grup Şampiyonu İkitellispor
U 14 Yıldızlar ligi 21.Grup Şampiyonu İkitellispor
U 14 Yıldızlar Ligi 5.Grup Şampiyonu Halkalı Taştepespor
U 14 Yıldızlar Ligi19.Grup Şampiyonu İstanbul Demirspor
U 14 Yıldızlar Ligi 20.Grup Şampiyonu İFAspor
U 13 Minikler Ligi 16.Grup Şampiyonu İstanbul Trabzonspor
U 13 Minikler Ligi 18.Grup Şampiyonu Halkalı Taştepespor
U 13 Minikler Ligi 23.Grup Şampiyonu Cennet Barbarosspor

HABER:Yılmaz AKTEPE













Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.