Türkiye U16 Şampiyonası'nda ilk kademe karşılaşmaları başladı. Tüm Türkiye'de alınan sonuçlar haberimizin devamındadır.

1.Grup
ÇORLU

A Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 Lüleburgazspor-Öz Alibeyköyspor 2-1
Kocaeli Kullarspor-Bay
3 Haziran Cuma
18:00 Öz Alibeyköyspor-Kullarspor 1-2
Lüleburgazspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
16:00 Kullarspor-Lüleburgazspor 0-0 (4-5 pen)
Özalibeyköyspor

B Grubu
2 Haziran Perşembe
18:00 Haznedarspor-Edirne DSİ 3-2
Karamürsel İdmanyurduspor-Bay
3 Haziran Cuma
16:00 Edirne DSİ-Karamürsel İdmanyurdu 1-4
İstanbul Haznedarspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
18:00 Karamürsel İdmanyurdu-Haznedarspor 1-6
Edirne DSİ-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
18:00 Lüleburgazspor - Haznedarspor 2-5


2.Grup
ÇANAKKALE
A Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 Altıntepsi Makel-Componentaspor 1-1
Bandırmaspor-Bay
3 Haziran Cuma
18:00 Bandırmaspor-Altıntepsi Makel 2-3
Bursa Componentaspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
16:00 Componentaspor-Bandırmaspor 2-1
Altıntepsi Makelspor-Bay

Penaltılar
Altıntepsi - Componenta 3-1 pen

B Grubu
2 Haziran Perşembe
18:00 Altınsabanspor-Halkalı Taştepespor 1-0
Malkara 14 Kasımspor-Bay
3 Haziran Cuma
16:00 Halkalı Taştepespor-Malkara 14 Kasım 0-1
Bursa Altınsabanspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
18:00 Malkara 14 Kasım-Altınsabanspor 0-7
İstanbul Halkalı Taştepespor-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
16:00 Altıntepsi Makelspor - Altınsabanspor 1-0

4.Grup
KOCAELİ

A Grubu
2 Haziran Perşembe
15:00 Demirtaşspor-Dudulluspor 1-0
Düzce Sis Yalıtım Kuzey Yıldızıspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Dudulluspor -Düzce SYKuzey Yıldızı 3-0
Bursa Demirtaşspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
15:00 Düzce SYKuzey Yıldızı-Demirtaşspor 1-5
Dudulluspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Arabayatağıspor-Çorlu Fenerspor 2-0
Sancaktepespor-Bay
3 Haziran Cuma
15:00 Çorlu Fenerspor -Sancaktepespor 0-1
Arabayatağıspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Sancaktepespor-Arabayatağıspor 1-1 (1-3 pen)
Çorlu Fenerspor 
FİNAL
5 Haziran Pazar
17:00 Demirtaşspor - Arabayatağıspor 0-3

5.Grup
DÜZCE

A Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Yalova S.Doğuşspor-Kocaelispor 1-0
Yenibosnaspor-Bay
3 Haziran Cuma
19:00 Kocaelispor -Yenibosnaspor 0-1
Yalova Safranyolu Doğuşspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Yenibosnaspor-Yalova S.Doğuşspor 0-0 (3-5 pen)
Kocaelispor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
19:00 İstanbul Altınovaspor-Kocaeli Güneş 2-0
Sakarya Harmanlıkspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Kocaeli Güneş - Harmanlıkspor 2-1

4 Haziran Cumartesi
19:00 Harmanlıkspor - Altınovaspor 1-2

FİNAL
5 Haziran Pazar
18:00 Yalova Doğuşspor - Altınovaspor 0-3

6.Grup
AFYONKARAHİSAR

A Grubu
2 Haziran Perşembe
14:00 Beylikgücüspor-Eskişehir DSİ Bend 2-1
Tire 1922 -Bay
3 Haziran Cuma
15:00 Eskişehir DSİ Bend -Tire 1922 2-3
İsatnbul Beylikgücüspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
15:00 Tire 1922 -Beylikgücüspor 2-1
Eskişehir DSİ Bendspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 İstanbul Damla-Balıkesir BŞBld 2-0
Torbalıspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Balıkesir BŞBld-Torbalıspor 1-1
İstanbul Damlaspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Torbalıspor-İstanbul Damlaspor 0-1
Balıkesir BŞBld-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
11:00 Tire 1922 - Damlaspor 1-2

7.Grup
UŞAK

A Grubu
2 Haziran Perşembe
15:00 B.B.Bodrumspor-Kepezspor 3-0
İzmir Pınargücüspor-Bay
3 Haziran Cuma
15:00 Kepezspor-İzmir Pınargücüspor 2-1
B.B.Bodrumspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
15:00 İzmir Pınargücüspor-B.B.Bodrumspor 0-0
Çanakkale Kepezspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Buca Gençlerbirliği-İncilipınarspor 2-0
Kütahya Yeşilayspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 İncilipınarspor-Kütahya Yeşilayspor 1-3
Buca Gençlerbirliği-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Kütahya Yeşilayspor-Buca Gençlerbirliği 2-0
Denizli İncilipınarspor-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
14:00 BB Bodrumspor - Yeşilayspor 1-0

8.Grup
DENİZLİ

A Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 Antalya CLK -Manisa Meriç Okul 4-0
(*İzmir Hires Gençlik şampiyonadan çekildi)
4 Haziran Cumartesi
18:00 Antalya CLK-Manisa Meriç Okul (Meriç maça çıkmıyor)

B Grubu
2 Haziran Perşembe
18:00 Muğlaspor-Nazilli Fenerspor 3-2
Utaş Uşakspor-Bay
3 Haziran Cuma
18:00 Nazilli Fenerspor-Utaş Uşakspor 1-7
Muğlaspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
16:00 Muğlaspor-Utaş Uşakspor 2-2 (1-3 pen)
Utaş Uşakspor-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
11:00 Antalya CLK-Utaş Uşakspor 3-0

9.Grup
MUĞLA

A Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Isparta İl Özel İdare-Kula Gençlik 1-0
Denizli Yeşilköyspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Kula Gençlik-Denizli Yeşilköyspor 1-3
Isparta İl Özel İdarespor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Denizli Yeşilköyspor-Isparta İl Özel İdare 2-0
Manisa Kula Gençlikspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Manavgat Bld -Didim Bld 2-1
Bucak Bld Oğuzhanspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Didim Bld-Bucak Bld Oğuzhanspor 0-0
Manavgat Belediyespor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Bucak Bld Oğuzhanspor-Manavgat Bld 1-4
Didim Belediyespor-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
11:00 Yeşilköyspor - Manavgat Bld 0-1

10.Grup
ESKİŞEHİR

A Grubu
2 Haziran Perşembe
14:00 Gölbaşı Bld-Afyon Arena GK 3-1
Kütahya Termikspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Afyon Arena GK-Kütahya Termikspor 3-3
Gölbaşı Bld-Bay
4 Haziran Cumartesi
14:00 Kütahya Termikspor-Gölbaşı Bld 2-4
Afyon Arena Gençlikspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Konya Kadıköyspor-Hacettepe 2-1
Sakarya Demirspor-Bay
3 Haziran Cuma
14:00 Hacettepe-Sakarya Demirspor 2-0
Konya Kadıköyspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Sakarya Demirspor-Konya Kadıköyspor 1-2
Hacettepe-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
15.00 Gölbaşı Bld - Konya Kadıköy 0-2

11.Grup
MERSİN

A Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 Battalgazi Bld-Osmaniye Akdeniz 0-0
İskenderun Karaağaçspor-Bay
3 Haziran Cuma
18:00 Karaağaçspor - Battalgazi Bld 5-1
Osmaniye Akdenizspor - Bay
4 Haziran Cumartesi
16:00 Osmaniye Akdeniz - Karaağaçspor 0-5
Battalgazi Belediyespor - Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
18:00 68 Aksaray Bld-Karaman Başak 3-2
Adana Yükselspor-Bay
3 Haziran Cuma
16:00 Karaman Başak - Adana Yükselspor 3-1
68 Aksaray Bld - Bay
4 Haziran Cumartesi
18:00 Adana Yükselspor - 68 Aksaray Bld 1-3
Karaman Başak - Bay

FİNAL
5 Haziran Pazar
18:00


12.Grup
AKSARAY

A Grubu
2 Haziran Perşembe
15:00 Konya Karakartallar-Adanaspor 0-0
Kayseri Erkiletspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Kayseri Erkiletspor-Konya Karakartallar 5-0
Adanaspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
15:00 Adanaspor-Kayseri Erkiletspor 2-0
Konya Karakartallarspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 MKE Kırıkkalespor-Nevşehir Diyanet 5-2
Mersin Çiftlikköy Adonisspor-Bay
3 Haziran Cuma
15:00 Nevşehir Diyanet-Çiftlikköy Adonis 0-4
MKE Kırıkkalespor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Çiftlikköy Adonis-MKE Kırıkkalespor 1-1 (4-3 pen)
Nevşehir Diyanetspor-Bay

FİNAL
5 Haziran Pazar
10:00 Adanaspor - Çiftlikköy Adonis 0-2

13.Grup
ÇANKIRI

A Grubu
2 Haziran Perşembe
13:30 Çorum İl Özel İdare-Kızıkspor 2-1
Ankara Anadolubeyispor-Bay
3 Haziran Cuma
16:30 Kızıkspor-Ankara Anadolubeyispor 0-1
Çorum İl Özel İdarespor-Bay
4 Haziran Cumartesi
13:30 Ankara Anadolubeyi-Çorum İl Özel İdare 1-0
Bolu Kızıkspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 Ankara Site Zafer-Kdz Ereğli Bld 1-0
Kastamonu Yolspor-Bay
3 Haziran Cuma
14:00 Kdz Ereğli Bld-Kastamonu Yolspor 3-2
 Ankara Site Zaferspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
16:00 Kastamonu Yolspor-Ankara Site Zafer 4-3
Kdz Ereğli Bld-Bay

Birinci Belirleme Maçları
Kdz Ereğli Bld-Kastamonu Yolspor 5-3 (pen)

Ankara Site Zaferspor-Kdz Ereğli Bld 6-5 (pen)

FİNAL
5 Haziran Pazar
13:00 Anadolubeyispor - Site Zaferspor 2-1

14.Grup
KASTAMONU

A Grubu
2 Haziran Perşembe
15:00 Samsun Kadıköy-100.Yıl Soğuksu 4-1
Sinop Özel İdarespor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 100.Yıl Soğuksu-Sinop Özel İdare 4-1
Samsun Kadıköyspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
15:00 Sinop Özel İdare-Samsun Kadıköy 1-3
Karabük 100.Yıl Soğuksuspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Merzifonspor-Bartın Kemerspor 6-0
Kozlu Taşkömürüspor-Bay
3 Haziran Cuma
15:00 Bartın Kemerspor-Kozlu Taşkömürü 0-1
Merzifonspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Kozlu Taşkömürüspor-Merzifonspor
Bartın Kemerspor-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
11:00 Kadıköyspor - Merzifonspor 3-0

15.Grup
KAYSERİ

2 Haziran Perşembe
16:00 Edessa 7 Yıldız-Elazığ Yol 4-2
16:00 Yozgat Bozokspor-Tarsus İ.Y. 2-2

3 Haziran Cuma
16:00 Tarsus İdmanyurdu-Elazığ Yol 9-0
16:00 Edessa 7 Yıldız-Yozgat Bozokspor 0-1

4 Haziran Cumartesi
11:00 Elazığ Yol-Yozgat Bozokspor 2-3
11:00 Tarsus İ.Y.-Edessa 7 Yıldız 3-2

Birincilik Belirleme:


Yozgat Bozokspor-Tarsus İ.Y. 3-1 (pen)

16.Grup
GİRESUN

A Grubu
2 Haziran Perşembe
14:00 Çarşambaspor-Güzelorduspor 1-1
Hekimoğlu Doğanspor-Bay
3 Haziran Cuma
16:00 Güzelorduspor-Hekimoğlu Doğan 2-3
Çarşambaspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
14:00 Hekimoğlu Doğan-Çarşambaspor 1-1
Güzelorduspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 Sivas Sağlık-Ofspor 2-0
Erbaa Güreş İhtisasspor-Bay
3 Haziran Cuma
14:00 Ofspor -Erbaa Güreş İhtisas 3-3
Sivas Sağlık-Bay
4 Haziran Cumartesi
16:00 Erbaa Güreş İhtisas-Sivas Sağlık 0-2
Ofspor-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
11.30 Hekmioğlu Doğanspor - Sivas Sağlıkspor 1-1 (3-2 pen)

17.Grup
TRABZON

2 Haziran Perşembe
13:00 Erzurum Yol-Rize Belediye 1-1
15:00 Gümüşhane İl Özel İdare-Görelespor 1-1

3 Haziran Cuma
13:00 Rize Belediye-Gümüşhane İl Özel İdare 1-0
15:00 Görelespor-Erzurum Yol 3-1

4 Haziran Cumartesi
13:00 Erzurum Yol-Gümüşhane İl Özel İdare 1-0
13:00 Görelespor-Rize Belediyespor 3-4

18.Grup
RİZE

2 Haziran Perşembe
14:00 Trabzon Yolspor-Bayburt GÖİdare 1-0
16:00 Iğdır Arasspor-Artvin İl Özel İdare 1-0
3 Haziran Cuma
14:00 Iğdır Arasspor-Bayburt Özel İdare 2-1
16:00 Trabzon Yolspor-Artvin İl Özel İdare 2-0
4 Haziran Cumartesi
14:00 Artvin İl Özel İdare-Bayburt GÖİdare 1-0
16:00 Iğdır Arasspor-Trabzon Yolspor 0-0 (1-3 pen)

19.Grup
ŞANLIURFA

A Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 79 Kilisspor-Maraşspor 3-1
Hatay Şirincespor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Maraşspor -Hatay Şirincespor 1-1
79 Kilisspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Hatay Şirincespor-79 Kilisspor
Maraşspor-Bay

B Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Adıyaman Çınarspor-Şehitkamil Bld 1-0
Ergani Gençlerbirliği-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Şehitkamil Bld-Ergani Gençlerbirliği 1-1
Adıyaman Çınarspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Ergani Gençlerbirliği-Adıyaman Çınarspor
Şehitkamil Belediyespor-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
17:00 Hatay Şirincespor - Adıyaman Çınarspor 0-3

20.Grup
VAN
2 Haziran Perşembe
11:00 Diyarbakır DSİ-Ağrı Gençlerbirliği 1-0
13:00 Botangücü-Lider Muşspor 1-1

3 Haziran Cuma
14:00 Diyarbakır DSİ-Botangücü 5-0
16:00 Lider Muşspor-Ağrı Gençlerbirliği 1-1

4 Haziran Cumartesi
10:00 Ağrı Gençlerbirliği-Botangücü 4-0
12:00 Lider Muşspor-Diyarbakır DSİ 1-3

3. 
İSTANBUL
2 Haziran Perşembe
14:30 Selimiye-Çubukluspor 0-1
16:30 Bağlarbaşı-Küçükköyspor 4-2

3 Haziran Cuma
14:30 Selimiye-Bağlarbaşı 2-1
16:30 Çubukluspor-Küçükköyspor 3-1

4 Haziran Cumartesi
14:30 Selimiye-Küçükköyspor 6-0
16:30 Bağlarbaşı-Çubukluspor 3-2


DERLEYEN: BENAN DİKER

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.