Türkiye U13 Şampiyonası başladı... Tüm Türkiye'de alınan sonuçlar haberimizin devamındadır...

1.Grup
İSTANBUL
11 Haziran Cumartesi
13:00 İstanbul Damlaspor-Sultangazispor 4-0
15:00 Fenerbahçe-Küçükköy 2-0

12 Haziran Pazar
13:00 İstanbul Damlaspor-Küçükköy 2-0
13:00 Fenerbahçe-Sultangazispor 4-0

13 Haziran Pazartesi
13:00 Küçükköy-Sultangazispor 0-1
15:00 İstanbul Damlaspor-Fenerbahçe 0-3

2.Grup
EDİRNE

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:00 Gölcükspor-Cennet Barbarosspor 1-1
Çorluspor 1947-Bay
12 Haziran Pazar
18:30 Çorluspor 1947-Gölcükspor 3-1
İstanbul Cennet Barbarosspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:00 Cennet Barbarosspor-Çorluspor 1947 0-0
Gölcükspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:30 Kocaeli Birlikspor-Lüleburgazspor 5-0
Beykozspor 1908-Bay
12 Haziran Pazar
17:00 Lüleburgazspor -Beykozspor 1908 1-1
Kocaeli Birlikspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:30 Beykozspor 1908-Kocaeli Birlikspor 1-3
Lüleburgazspor -Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
10:30 Çorlu 1947 - Kocaeli Birlikspor 1-2

3.Grup
ÇANAKKALE

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:30 MP Başakşehirspor-Sitespor 0-0
Balıkesir BŞBld-Bay
12 Haziran Pazar
18:30 Balıkesir BŞBld-MP Başakşehirspor 1-3
Kapaklı Sitespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:30 Sitespor-Balıkesir BŞBld 6-1

Penaltılar
Medipol Başakşehirspor-Sitespor 2-4 pen

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:30 Çeliktepespor-Edirne Enderspor 8-0
Manisaspor-Bay
12 Haziran Pazar
16:30 Edirne Enderspor-Manisaspor 0-3
Çeliktepespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:30 Manisaspor-Çeliktepespor 2-3
Edirne Enderspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
16:00 Kapaklı Sitespor - Manisaspor 2-2 (5-3 pen)

4.Grup
SAKARYA

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:00 Beşiktaş-Yalovagücü 6-0
İzmit Gençlerbirliği-Bay
12 Haziran Pazar
14:00 Yalovagücü-İzmit Gençlerbirliği 3-0
Beşiktaş-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:00 İzmit Gençlerbirliği-Beşiktaş 0-8
Yalovagücüspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:00 Darıca G.Birliği-1308 Osmaneli Bld 4-0
İstanbul Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu-Bay
12 Haziran Pazar
12:00 1308 Osmaneli Bld-Hasip Dinçsoy İO 0-3
Darıca Gençlerbirliği-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:00 Hasip Dinçsoy İO-Darıca G.Birliği 2-2 (5-4 pen)
1308 Osmaneli Belediyespor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
11:00 Beşiktaş - Hasip Dinçsoyspor 4-0

5.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:00 Bergama Bld-Erokspor 2-1
Çanakkale Hastanebayırıspor-Bay
12 Haziran Pazar
18:30 Erokspor-Hastanebayırıspor 1-1
Bergama Belediyespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:00 Hastanebayırıspor-Bergama Bld 1-3
Erokspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:30 İzmirgücü-Güngörenspor 4-2
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi-Bay
12 Haziran Pazar
17:00 Güngörenspor-Dumlupınar Ünv 2-1
13 Haziran Pazartesi
18:30 Dumlupınar Ünv-İzmirgücü 0-5

FİNAL
14 Haziran Salı
16:00 Bergama Bld - İzmirgücü 0-3

6.Grup
BİLECİK

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:30 Manisa BŞBld-İstanbul Genç Yıldızlar 1-1
Bursa Arabayatağıspor-Bay
12 Haziran Pazar
18:00  Arabayatağıspor-Manisa BŞBld 0-0
İstanbul Genç Yıldızlarspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:30 İstanbul Genç Yıldızlar-Arabayatağıspor 4-4
Manisa BŞBld-Bay
Manisa BŞBld-Arabayatağıspor 4-1 (pen)

İstanbul Genç Yıldızlar-Manisa BŞBld 3-2 (pen)

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:00 Eskişehirspor-İnegölspor 3-0
İstanbul Güngörenspor-Bay
12 Haziran Pazar
16:30 İnegölspor-İstanbul Güngören 2-0
Eskişehirspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:00 İstanbul Güngören-Eskişehirspor 1-6
İnegölspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
11.00 İstanbul Genç Yıldızlar - Eskişehirspor 0-4

7.Grup
ESKİŞEHİR

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
15:00 İnegöl Gazipaşa-Argonit Büyüksaka 7-2
Ankara Metropolspor-Bay
12 Haziran Pazar
17:00 Argonit Büyüksaka-Ankara Metropol 1-6
İnegöl Gazipaşaspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
15:00 Ankara Metropolspor-İnegöl Gazipaşa 2-3
Kütahya Argonit Büyüksakaspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:00 Gençlerbirliği-Bursaspor 2-2
Sakaryaspor-Bay
12 Haziran Pazar
15:00 Sakaryaspor-Gençlerbirliği 0-4
Bursaspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:00 Bursaspor-Sakaryaspor 0-4

Ankara Gençlerbirliği-Bursaspor 4-2 pen

FİNAL
14 Haziran Salı
14:00 Gazipaşaspor - Gençlerbirliği 1-2

8.Grup
MANİSA (Akhisar)

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:00 Altınordu-Balıkesirspor 10-0
Denizli BŞBld-Bay
12 Haziran Pazar
18:00 Balıkesirspor-Denizli BŞBld 2-2
Altınordu-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:00 Denizli BŞBld-Altınordu 0-10
Balıkesirspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:00 Fethiyespor-Aliağa Futbol AŞ 1-0
Aydın Yıldızspor-Bay
12 Haziran Pazar
16:00 Aliağa Futbol AŞ-Aydın Yıldızspor 1-1
Fethiyespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:00 Aydın Yıldızspor-Fethiyespor 0-2
Aliağa Futbol AŞ-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
17:00 Altınordu - Fethiyespor 4-0

9.Grup
MUĞLA(Marmaris)

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:00 Denizlispor-Yeni Burdurspor 4-0
Bucaspor-Bay
12 Haziran Pazar
18:30 Yeni Burdurspor -Bucaspor 0-9
Denizlispor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:00 Bucaspor-Denizlispor 1-0
Yeni Burdurspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:30 Kuşadası Küçükadaspor-Muratpaşa Bld 2-0
İzmir Üçyol Gençlerbirliğispor-Bay
12 Haziran Pazar
17:00 Muratpaşa Bld-Üçyol Gençlerbirliği 0-2
Kuşadası Küçükadaspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:30 Üçyol Gençlerbirliği-Kuşadası Küçükada 1-3
Muratpaşa Belediyespor-Bay 
FİNAL
14 Haziran Salı
11:00 Bucaspor - Küçükadaspor 1-1 (3-5 pen)

10.Grup
DENİZLİ

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:30 Muğlaspor-Alanya Belediye 2-0
1967 Afyonspor-Bay
12 Haziran Pazar
18:30 Alanya Belediye-1967 Afyonspor 0-3
Muğlaspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:30 1967 Afyonspor-Muğlaspor 1-3
Alanya Belediyespor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:30 Antalyaspor-Turan İdmanyurdu 7-1
Isparta İyaş Gençlikspor-Bay
12 Haziran Pazar
16:30 Turan İdmanyurdu-Isparta İyaş GK 2-0
Antalyaspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:30 Isparta İyaş GK-Antalyaspor 1-2
Uşak Turan İdmanyurduspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
11:00 Muğlaspor - Antalyaspor 1-4

11.Grup
NEVŞEHİR

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:00 Atakum Bld- Kırşehir Evranspor 7-0
Konya Anadolu Selçukspor-Bay
12 Haziran Pazar
17:30 Kırşehir Evran-Konya Anadolu Selçuk 0-5
Atakum Belediyespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:00 Konya Anadolu Selçuk-Atakum Bld 0-1
Kırşehir Evranspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:30 Çiftlikköy Adonis-Samsunspor 2-0
Aksaray Kılıçaslan İlköğretim Okulu-Bay
12 Haziran Pazar
16:30 Samsunspor-Aksaray Kılıçaslan İO 2-2
Mersin Çiftlikköy Adonisspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:30 A.Kılıçaslan İO-Çiftlikköy Adonis 0-5
Samsunspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
11:00 Atakum Bld - Çiftlikköy Adonis 0-2

12.Grup
BOLU

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
15:00 Düzce 1907 SK-Kastamonu 1966 SK 2-0
Çankırı İl Özel İdare Köy Hizmetleri-Bay
12 Haziran Pazar
16:30 Kastamonu 1966-Çankırı İl Özel İdare KH 6-0
Düzce 1907 Spor Kulübü-Bay
13 Haziran Pazartesi
15:00 Çankırı İl Özel İdare KH-Düzce 1907 0-6
Kastamonu 1966-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:30 Sakarya T.Demirspor-Kardemir Karabük 5-2
Zonguldak Kömürspor-Bay
12 Haziran Pazar
15:00 Kardemir Karabük-Zonguldak Kömür 3-0
Sakarya Tüvasaş Demirspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:30 Zonguldak Kömür-Sakarya T.Demirspor 0-5
Kardemir Karabükspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
16:00 Düzce 1907 - Sakarya Demirspor 3-2

13.Grup
KASTAMONU

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
15:00 Ankaragücü-Zonguldak Sarayspor 3-1
Bartın Kemerspor-Bay
12 Haziran Pazar
17:00 Zonguldak Sarayspor-Bartın Kemerspor 1-0
Ankaragücü-Bay
13 Haziran Pazartesi
15:00 Bartın Kemerspor-Ankaragücü 0-5
Zonguldak Sarayspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:00 Boluspor-Gölbaşı Belediyespor 4-3
Ayancık Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazar
15:00 Gölbaşı Belediye-Ayancık Belediye 3-0 h Ayancık'ın antrenör ve yöneticisi olmadığından oynatılmadı.
Boluspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:00 Ayancık Belediyespor-Boluspor 0-6
Gölbaşı Belediyespor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
12.00 Ankaragücü - Boluspor 3-1

14.Grup
AKSARAY

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
15:00 Mersin İdmanyurdu-Adana Gençlerbirliği 3-0
Nevşehirspor Gençlik-Bay
12 Haziran Pazar
17:00 Adana Gençlerbirliği-Nevşehirspor GK 5-2
Mersin İdmanyurdu-Bay
13 Haziran Pazartesi
15:00 Nevşehirspor GK-Mersin İdmanyurdu 1-2
Adana Gençlerbirliği-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:00 Meski-Karaman Belediyespor 1-1
Konyaspor-Bay
12 Haziran Pazar
15:00 Konyaspor-Meski 5-1
Karaman Belediyespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:00 Karaman Belediye-Konyaspor 0-2
Meski-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
10:00 Mersin İY - Konyaspor 0-0 (3-4 pen)

15.Grup
MERSİN

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:00 İsk.Karaağaçspor-Adana Şakirpaşa 2-0
Gaziantepspor-Bay
12 Haziran Pazar
18:30 Adana Şakirpaşa-Gaziantepspor 0-1
İskenderun Karaağaçspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:00 Gaziantepspor - Karaağaçspor 3-1
Adana Şakirpaşaspor-Bay

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:30 Maraşspor-Kadirli Demirspor 3-3
Adana Demirspor-Bay
12 Haziran Pazar
17:00 Adana Demirspor-Maraşspor 7-2
Kadirli Demirspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:30 Kadirli Demirspor-Adana Demirspor 0-4
Maraşspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
18:00 Gaziantepspor - Adana Demirspor 1-0

16.Grup
SİVAS

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
13:30 Tokatspor-Yozgat Bozokspor 0-0
13 Haziran Pazartesi
13:30 Yozgat Bozokspor-Tokatspor 0-2
B Grubu
11 Haziran Cumartesi
15:00 Çorum Belediye-Amasya Belediye 4-0
Tercan 17 Şubatspor-Bay
12 Haziran Pazar
14:00 Amasya Belediye-Tercan 17 Şubat 3-1
Çorum Belediyespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
15:00 Tercan 17 Şubat-Çorum Belediye 2-5
Amasya Belediyespor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
11:00 Tokatspor - Çorum Belediye 1-1 (3-4 pen)

17.Grup
GİRESUN
A Grubu
11 Haziran Cumartesi
14:00 Sivas Belediyespor-Gümüşhane Telekom 5-0 
1461 Trabzonspor-Bay
12 Haziran Pazar
15:30 Gümüşhane Telekom-1461 Trabzonspor 1-5
Sivas Belediyespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
14:00 1461 Trabzonspor-Sivas Belediye 1-5
Gümüşhane Telekomspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
15:30 Çarşamba Yeşilırmakspor-Arsinspor 2-0
Ünye Futbol Kulübü-Bay
12 Haziran Pazar
14:00 Arsinspor-Ünye Futbol Kulübü 2-0
Çarşamba Yeşilırmakspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
15:30 Ünye Futbol Kulübü-Çarşamba Yeşilırmak 0-1
Arsinspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
12:30 Sivas Belediyespor - Çarşamba Yeşilırmakspor 0-0 (3-5 pen)

18.Grup
GÜMÜŞHANE

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
14:00 Trabzonspor-Giresunspor 4-0
*Artvin Hopaspor şampiyonadan çekildi.
13 Haziran Pazartesi
16:00 Trabzonspor-Giresunspor 3-3
B Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:00 Çaykur Rizespor-Bayburt GİÖİdare 8-0
Erzurum Palandöken Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazar
14:00 Bayburt GİÖİdare-Palandöken Belediye 1-3
Çaykur Rizespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
14:00 Palandöken Belediye-Çaykur Rizespor 0-1
Bayburt Grup İl Özel İdarespor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
14:00 Trabzonspor - Çaykur Rizespor 6-1

19.Grup
GAZİANTEP

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:00  Yeni Malatyaspor-Erganispor 2-0
Şanlıurfa Gençlikspor-Bay
12 Haziran Pazar
17:30 Erganispor-Şanlıurfa Gençlik 0-0
 Yeni Malatyaspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:00 Şanlıurfa Gençlik- Yeni Malatyaspor 0-3
Erganispor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:30 Hatayspor-Elazığ İl Özel İdarespor 3-1
Kayserispor-Bay
12 Haziran Pazar
16:00 Elazığ İl Özel İdarespor-Kayserispor 0-3
Hatayspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:30 Kayserispor-Hatayspor 1-1 (4-2 pen)
Elazığ İl Özel İdarespor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
10:30 Yeni Malatyaspor - Kayserispor 0-5

20.Grup
ELAZIĞ

A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:00 Batman Petrol-Siirt Kartalspor 6-0
Van İpekyolu Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazar
17:30 Siirt Kartalspor-Van İpekyolu Bld 1-4
Batman Petrolspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:00 Van İpekyolu Bld-Batman Petrol 2-0
Siirt Kartalspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:30 Muş İdmanyurdu-Genç Muratspor 5-1
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazar
16:00 Genç Muratspor-Kayapınar Bld 0-4
Muş İdmanyurduspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:30 Kayapınar Bld-Muş İdmanyurdu 1-1 (7-6 pen)
Genç Muratspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
17:00 Van İpekyolu - Kayapınar Bld 2-2 (7-6 pen)

DERLEYEN:BENAN DİKER

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.