İstanbul 2. Amatör Lig'e günün programı haberimizin devamındadır...

Chat Odası aktiftir. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 ve 0537 961 32 61 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.



2. Grup
12.00 Taşolukspor - Esenkent Gençlikspor (Taşoluk) 1-5
14.00 Haraççıspor - Yalıköyspor (Taşoluk) 3-0 H
16.00 Gazitepespor - Örnek İY (Silivri İlçe) 8-0
16.00 Kabakçaspor - Çakılköyspor (Çatalca) 3-4 
00.00 Büyük Çavuşluspor - Yeşilbayırspor 0-3 H



4. Grup
16.00 İkitelli Köyiçi SK - Esentepe Şahinspor (İFA) 1-2
16.00 Göktürk Sarayspor - Neslişahspor (Göktürk) 3-0 
16.00 Yeşil Ilgazspor - Güzeltepespor (Merkezefendi) 5-0
16.00 Öz Yarımburgazspor - Gültepespor (Halkalı Etap) 0-0
00.00 Barışspor - Altınaslarspor 0-3 h



6. Grup
14.00 Kosova Güçspor - Özgenspor (Sefaköy Kartal) 2-4
16.00 Emlakbankspor - Harmantepespor (Bakırköy 2) 0-2
16.00 Çırçır İmarspor - Beylikdüzü Gelişimspor (Yıldıztabya) 1-3
16.00 Sadabadspor - Molla Aşkıspor (Nurtepe) 0-3 H
17.00 Gültepe Özgençlikspor - Emniyettepespor (Kemal Aktaş) 2-1



8. Grup
14.00 Çelikspor- Ayazağa Esenspor (Namık Sevik) 3-1
16.00 Bayrampaşa Doğanspor - Kilyosspor (Bayrampaşa Bld) 2-2
00.00 Gedikpaşaspor - Filizspor 3-0 h
00.00 Sümerspor - Piyalepaşaspor 0-3 h
00.00 Kentyıldızspor - Gümüşderespor 0-3 h



10.Grup
12.00 Langaspor - Yıldıztabya Mimarsinanspor (Namık Sevik) 3-1
14.00 Ateştuğlaspor - Rumeli Hisarıspor (İFA) 3-1
16.00 Mecidiyeköy Tayfunspor - Haznedar Çetinkayaspor (Yusuf Tunaoğlu)3-4
16.00 Haydarspor - İstanbul Gençlergücü (Vefa) 9-1
16.00 Etiler Kartalspor - Halkalıspor (Bahçeköy) 6-2



12. Grup
13.00 Gelişimspor - Esenayspor (Beyoğlu) 7-0
16.00 GOP Bağlarbaşıspor - Büyük Ümitler SK (Gazi Mahallesi) 3-3
16.00 Şehreminispor - Zekeriyaköyspor (Namık Sevik) 6-0
16.00 Arnavutköyspor - Abidei Hürriyetspor (Taşoluk) 6-7
00.00 Çağrım Marmara 1907 - Sarıyer FSM 0-3 h



14. Grup
14.00 Erenköy Acarspor - Girne Gençlikspor (Yenisahra) 3-3
16.00 KBS Kurtköyspor - Sahilspor (Dolayoba) 0-7
16.00 Maltepe Belediyespor - Rivaspor (İdealtepe) 4-1
16.00 Kirazlıtepespor - Yoncaspor (Çakmak) 2-5
00.00 Göllü Köyü SK- Artukbeyspor 0-3 h



16. Grup
16.00 Ataşehir Doğuşspor - Ataşehirspor (Yenisahra) 6-2
16.00 Kemahspor - Esenyalıspor (Çavuşbaşı) 2-1
16.00 Ataşehirgücü - Çınarspor (Dudullu) 0-3
00.00 Hilalspor - Yenidünyaspor 3-0 h

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.