İstanbul 2. Amatör Lig Cumartesi programı ve sonuçları  haberimizin devamındadır.


Chat Odası aktiftir. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.



1.GRUP
15:00 Karacaköy Bld. - Esenyurt Acar (Karacaköy) 3-0
16:00 TEM Terkos - Avcılar Yeşilkent (Taşoluk) 1-11
16:00 Akörenköy - Akalan (Silivri) 2-4
16:00 Karaağaç - Çantaköy (İhsaniye) 0-3
00:00 Öz Örencik - Kumburgaz (0-3 H)



3.GRUP
16:00 Y.Güneş - Yenigayret (Z.B.Hasan Doğan) 6-0
16:00 Emirefendi - Yeşildirek (Beyoğlu) 7-0
16:00 Beştelsiz - Küçükpazar (Merkezefendi) 0-8
00:00 Rumeli Kavağı - Siyavuşpaşa (3-0 H)
00:00 Altınok - Ulusspor (0-3 H)



5.GRUP
14:00 İst. Ünye - Özşişli (Kocasinan) 3-0 h
16:00 Beylikdüzü 2011 - Eroğlu (Beylikdüzü) 2-8
16:00 Çayırbaşı Özkan - Rumeli İ.Y. (Çayırbaşı) 4-1
00:00 Gürselspor - Sultangazi Sultançiftliği (0-3 H)



7.GRUP
16:00 İst.Sivas - İst. Artvin (Albayrak) 0-3
16:00 Bahçelievler - Hür.Eğitim (Kocasinan) 7-1
16:00 İst.Balkan - Alemdar (Sefaköy Kartal) 1-6
00:00 İst Kayaşehir - Şenlik Gençlerbirliği (3-0 H)
00:00 Şirintepe - Halkalı Taştepe (3-0 H)




9.GRUP
14:00 İzzetpaşa - Yenifuk (Yusuf Tunaoğlu) 5-3
16:00 Halilrıfatpaşa - Sakarya İMÇ (Yusuf Tunaoğlu) 2-0
16:00 Çatalzeytin Zümrüt - Halkalı Çamlıkaltı (M.Akif Ersoy) 3-1
17:00 Etilerspor - Sarıgöl Birlik (Göktürk) 0-3 h
00:00 İst.Trabzon - Güzelhisar (3-0 H)




11.GRUP
14:00 Cevat Köprübaşı - Bahçelievler İ.Y. (Çayırbaşı) 3-1
14:00 Zeytinburnu Yeşiltepe - Ferahevler (Z.B.Hasan Doğan) 0-10
00:00 Ambarlı - Firüzköy (0-3 H)
00:00 1453 Fatih Gençlik - Beyoğlu (0-3 H)
00:00 Pınarspor - Güngören Doğuş (3-0 H)


13.GRUP
12:00 Harb-İŞ - Sitespor (İdealtepe) 5-4
14:00 Esenkent - Beykoz İncirköy (Başıbüyük) 5-2
16:00 Kozyatağı - 1453 Maltepe Gençlik (Yenisahra) 2-6
16:00 Dnz. İşletmeleri - İst.Altınordu (Paşabahçe) 0-4
00:00 Ünalanspor - Barbarosspor (0-3 H)



15.GRUP
16:00 Anadolu Kartalları - Pendik Kaynarca (Kaynarca) 0-0
16:00 Sancaktepe - Küçükbakkalköy (Sarıgazi) 7-2
16:00 Üsküdar İcadiye - Özataşehir (Alemdağ) 2-2
16:00 Örnekspor - Tunusbağı (İdealtepe) 3-2
00:00 Özesatpaşa - Üsküdar Salacak (0-3 H)




17.GRUP
16:00 Gülensuspor - Hasanpaşa (Başıbüyük) 11-0
16:00 Ferahspor - Haydarpaşa Demir (Dudullu) 4-1
16:00 Selamsız - Cevizli Anadolu (Selimiye) 4-4
00:00 Feneryolu - FK 1864 (3-0 H)
00:00 Kınalıada BAY

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.