İstanbul 2. Amatör Lig'de 16 Haziran Perşembe günü oynanacak maçların programı ve sonuçları, haberimizin devamındadır. 


Chat Odası aktiftir. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.



2. GRUP (Puan Durumu için Tıklayın)

14:00 Esenkent Gençlik - Haraçcıspor (Esenyurt Bld) 2-5
16:00 Çakılköyspor - Gazitepespor (Çatalca) 2-4
16:00 Esenyurt Örnek İY - Taşolukspor (Esenyurt Bld) 5-2
Yeşilbayır - Kabakçaspor 3-0h
Yalıköyspor - Büyük Çavuşluspor 3-0h

4. GRUP (Puan Durumu için Tıklayın)

16:00 Altınaslarspor - Göktürk Sarayspor (Bayrampaşa Bld) 1-0
16:00 Esentepe Şahin - Öz Yarımburgazspor (Yıldıztabya) 2-1
16:00 Gültepespor - Yeşil Ilgazspor (Seyrantepe) 8-1
Güzeltepespor - İstanbul Barışspor 3-0h
Neslişahspor - Başakşehir İkitelli 0-3h

6. GRUP (Puan Durumu için Tıklayın)

14:00 Mollaaşkı - Eyüp Çırçır İmarspor (Vefa) 1-5
16:00 Özgenspor - Emlakbank (Albayrak) 2-5
16:00 Beylikdüzü Gelişim - Gültepe Özgençlik (Beylikdüzü) 5-2
Emniyettepe - Kosova Güçspor 3-0h 
Harmantepespor - Sadabadspor 3-0h

8. GRUP 
(Puan Durumu için Tıklayın)

16:00 Ayazağa Esenspor - Gedikpaşaspor (Ayazağa) 3-3
16:00 Piyalepaşaspor - Bayrampaşa Doğanspor (Beyoğlu) 3-0
Kilyosspor - Çelikspor 3-0h
Gümüşderespor - Sümerspor 3-0h

10. GRUP (Puan Durumu için Tıklayın)

14:00 Rumeli Hisarı - Haydarspor (Çayırbaşı) 0-1
14:00 Y. Mimarsinanspor - Mecidiyeköy Tayfunspor (Yıldıztabya) 2-1
16:00 Halkalıspor - Langaspor (Halkalı) 3-1
16:00 Haznedar Çetinkayaspor - Ateştuğlaspor (Bakırköy 2No) 0-3 h
16:00 İstanbul Gençlergücü - Etiler Kartalspor (Bahçeköy) 1-2

12. GRUP (Puan Durumu için Tıklayın)

12:00 Zekeriyaköyspor - Gelişimspor (Çayırbaşı) 0-0
16:00 Abide-i Hürriyetspor - Şehreminispor (Nurtepe) 2-1
Büyük Ümitlerspor - Çağrım Marmara 1907 3-0h
Esenayspor - GOP Bağlarbaşıspor 0-3h
Sarıyer FSM - Arnavutköyspor (İki takım da çekildi)

14. GRUP (Puan Durumu için Tıklayın)
16:00 Rivaspor - KBS Kurtköyspor (Riva) 5-1
16:00 Artukbey İÖ - Kirazlıtepespor (Pendik Çamlık) 9-0
16:00 Yoncaspor - Maltepe Belediyespor (Yenisahra) 4-0
16:00 İstanbul Sahilspor - Erenköy Acarspor (Başıbüyük)3-0h
Girne Gençlikspor - Beykoz Göllü Köyü 3-0h

16. GRUP (Puan Durumu için Tıklayın)

16:00 Üsküdar Çınarspor - Göztepe Hilalspor (Çakmak) 1-2
16:00 Pendik Esenyalıspor - Ataşehirgücü (Dolayoba) 5-1
16:00 Ortadağspor - İstanbul Kemahspor (Sarıgazi) 2-3
Yenidünyaspor - Ataşehir Doğuşspor 0-3h

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.