İstanbul 2. Amatör Lig'de 15 Haziran Çarşamba günü oynanacak karşılaşmaların sonuçları ve puan durumları, haberimizin devamındadır.




1. GRUP
16:00 Akalanspor - TEM Terkosspor (Çatalca) 3-0h
16:00 Çantaköyspor - Karacaköy Belediye (Silivri) 3-0h
16:00 Kumburgazspor - Akörenköyü (Kemal Karasu) 3-0h
16:00 Avcılar Yeşilkent - Karaağaçspor (Firüzköy) 8-2
Esenyurt Acarspor - Öz Örencik Köyü 3-0h



3. GRUP
16:00 Yeni Gayretspor - Emirefendispor (Namık Sevik) 0-3h
16:00 Ulusspor - Rumeli Kavağı (Seyrantepe) 1-4
16:00 Küçükpazar - Yenidoğan Güneş (Vefa) 1-0
Siyavuşpaşaspor - Beştelsizspor 0-3h
Yeşildirekspor - Altınokspor 3-0h



5. GRUP
16:00 Rumeli İdman Yurdu - İstanbul Ünyespor (Mahmutbey)0-3h
16:00 S. Sultançiftliği - Çayırbaşı Özkanspor (Cebeci) 4-1
16:00 Özşişlispor - Beylikdüzü 2011 (Yusuf Tunaoğlu) 0-3h
Eroğluspor - Büyükderespor 3-0h



7. GRUP
16:00 Alemdarspor - Şirintepespor (Küçükköy) 3-0 h
16:00 İstanbul Artvinspor - Bahçelievlerspor (Kocasinan)1-3
16:00 Hürriyet Eğitimspor - İstanbul Kayaşehir (Hasbahçe)2-0
Şenlik Gençlerbirliği - İstanbul Balkanspor 0-3h
Halkalı Taştepe - İstanbul Sivasspor 0-3h


9. GRUP
14:00 Güzelhisarspor - Halil Rıfatpaşaspor 0-7
14:00 Sakarya İMÇ - Çatalzeytin Zümrütspor (Vefa) 0-6
16:00 Yeniufukspor - Etilerspor (Yeşilova) 3-0h
16:00 Halkalı Çamlıkaltıspor - İzzetpaşaspor (Halkalı)4-0
Sarıgöl Birlikspor - İstanbul Trabzonspor (Göktürk) 0-3h

11. GRUP
14:00 Firüzköyspor - Zeytinburnu Yeşiltepe (Firüzköy)3-0h
15:00 Bahçelievler İY - Pınarspor (Kocasinan) 0-3h
15:00 Ferahevlerspor - Cevat Köprübaşı (Çayırbaşı) 0-2
Beyoğluspor - Ambarlıspor 3-0h
Güngören Doğuş - 1453 Fatih Gençlik 0-3h



13. GRUP
14:00 Beykoz İncirköyspor - Harb-İşspor (Paşabahçe) İki takımda çekildi 
16:00 Barbarosspor - Denizcilik İşletmeleri (Selimiye) 3-0
16:00 İstanbul Altınordu - Kozyatağı İY (Kartal Yunus) 4-2
16:00 1453 Maltepe Gençlik - Esenkentspor (Başıbüyük) 3-1
İstanbul Sitespor - Ünalanspor 3-0h



15. GRUP
16:00 Üsküdar Salacakspor - Örnekspor (Çakmak) 4-3
16:00 Küçükbakkalköyspor - Anadolu Kartalları (Dudullu) 1-5
16:00 Pendik Kaynarca - Üsküdar İcadiyespor (Kaynarca) İki takım da çekildi
16:00 Tunusbağıspor - Sancaktepespor (Paşabahçe) 0-11
Öz Ataşehirspor - Özesatpaşa 3-0h


17. GRUP
14:00 Haydarpaşa Demir - Gülensuspor (Selimiye) 0-2
14:00 Cevizli Anadolu - Üsküdar Ferahspor (Kartal Yunus) 4-3
14:00 Kınalıadaspor - Selamsızspor (Başıbüyük) İki takımda çekildi
16:00 Hasanpaşaspor - Feneryoluspor (Yenisahra) 3-1

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.