Türkiye U19 Şampiyonası başladı... Tüm Türkiye'de alınan toplu sonuçlar haberimizin devamındadır...

1.Grup
TEKİRDAĞ(Çorlu)

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Lüleburgazspor-Fikirtepe Dumlupınar 6-0
Çenesuyu Plajyoluspor-Bay

6 Mayıs Cuma
16:30 Fikirtepe Dumlupınar-Çenesuyu Plajyolu 1-1
Lüleburgazspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
14:00 Çenesuyu Plajyolu-Lüleburgazspor 2-2
Fikirtepe Dumlupınarspor-Bay

B Grubu

5 Mayıs Perşembe
16:30 İstanbul Altınova-Uzunköprüspor 1-0
Kocaelispor-Bay

6 Mayıs Cuma
14:00 Uzunköprüspor -Kocaelispor 1-2
 İstanbul Altınovaspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
16:30 Kocaelispor- İstanbul Altınova 1-2
Uzunköprüspor 

FİNAL
8 Mayıs Pazar
16:30 Lüleburgazspor - İstanbul Altınovaspor 1-0

2.Grup
KOCAELİ

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
13:00 Erokspor-Saray Belediyespor 3-2
Erenlerspor-Bay

6 Mayıs Cuma
15:15 Saray Belediyespor-Erenlerspor 1-1
 Erokspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
13:00 Erenlerspor- Erokspor 3-1
Saray Belediyespor-Bay

B Grubu

5 Mayıs Perşembe
15:15 Çeliktepespor-Kıbrıscıkspor 2-1
Sakarya Yenikent Fıratspor-Bay

6 Mayıs Cuma
13:00 Kıbrıscıkspor-Yenikent Fıratspor 3-4
İstanbul Çeliktepespor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
15:15 Yenikent Fıratspor-Çeliktepespor 0-2
Kıbrıscıkspor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
13:30 Erenlerspor - Çeliktepespor 1-1 (3-1 pen)

3.Grup
ÇANAKKALE

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Yalovaspor-Gönen Belediye 1-1
Başakşehirspor-Bay

6 Mayıs Cuma
16:00 Başakşehirspor-Yalovaspor 1-1
Gönen Belediye

7 Mayıs Cumartesi
14:00 Gönen Belediye-Başakşehirspor 0-2
Yalovaspor-Bay

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Beylikdüzüspor-Bandırmaspor 0-0
Çorluspor 1947-Bay

6 Mayıs Cuma
14:00 Çorluspor 1947-Beylikdüzüspor 0-3
Bandırmaspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
16:00 Bandırmaspor-Çorluspor 1947 1-3
Beylikdüzüspor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
13:00 Başakşehirspor - Beylikdüzüspor 0-2

4.Grup
BOLU

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Kartal Bulvar-Gebze Beylikbağı 3-2
Kaynaşlı Belediyespor-Bay

6 Mayıs Cuma
12:00 Gebze Beylikbağı -Kaynaşlı Bld 2-3
Kartal Bulvarspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
14:00 Kaynaşlı Bld - Kartal Bulvarspor 1-1 (6-5 pen)
Gebze Beylikbağıspor-Bay

B Grubu

5 Mayıs Perşembe
12:00 Çayırovaspor-Kdz Ereğli Bld 1-0
Gazi Mahallesispor-Bay

6 Mayıs Cuma
14:00 Kdz Ereğli Bld-Gazi Mahallesi 3-2
Çayırovaspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
12:00 Gazi Mahallesispor-Çayırovaspor 2-0
Kdz Ereğli Bld-Bay
Penaltılar:
Gazi Mahallesi - Ereğli Bld: 4-2
Çayırovaspor - Gazi Mahallesi: 4-2


FİNAL
8 Mayıs Pazar
15:00 Kaynaşlı Bld - Çayırovaspor 3-2

5.Grup
BALIKESİR

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:00 Feriköy-Serintepe Kandere 1-1
Bigaspor-Bay

6 Mayıs Cuma
17:00 Bigaspor-Feriköy 0-3
İzmir Serintepe Kanderespor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
15:00 Serintepe Kandere-Bigaspor 0-4
Feriköy-Bay

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 Beykoz 1908-İzmir Demir 3-1
Kütahya Evliya Çelebi Devlet Hastanesi-Bay

6 Mayıs Cuma
15:00 İzmir Demir -E.Ç.D.Hastanesi 5-1
Beykoz 1908-Bay

7 Mayıs Cumartesi
17:00 E.Ç.D.Hastanesi-Beykoz 1908 0-3
İzmir Demirspor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
14:00 Feriköyspor - Beykoz 1908 1-0

6.Grup
YALOVA

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Arabayatağıspor-Zara Ekinlispor 5-2
Kocaalispor-Bay

6 Mayıs Cuma
16:00 Zara Ekinli-Kocaalispor 3-1
Bursa Arabayatağıspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
13:00 Kocaalispor-Arabayatağıspor 1-2
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay

B Grubu

5 Mayıs Perşembe
16:00 Bursa Bağlarbaşı-Eskişehir DSİ Bend 1-0
Çengelköyspor-Bay

6 Mayıs Cuma
14:00 Eskişehir DSİ Bend-Çengelköyspor 0-3
Bursa Bağlarbaşıspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
15:30 Çengelköyspor-Bursa Bağlarbaşı 1-1 (4-1 pen)
Eskişehir DSİ Bendspor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
15:30 Arabayatağıspor - Çengelköyspor 1-0

7.Grup
ESKİŞEHİR

A Grubu

5 Mayıs Perşembe
15:00 Kütahya Özel İdare KH-Volkan Yıldırım 1-1
CFS Bağcılarspor-Bay

6 Mayıs Cuma
17:00 CFS Bağcılarspor-Kütahya Özel İdare KH 1-0
Ankara Volkan Yıldırımspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
15:00 Volkan Yıldırım-CFS Bağcılarspor 0-0
Kütahya Özel İdare Köy Hizmetleri-Bay

B Grubu

5 Mayıs Perşembe
17:00 Modafenspor-Afyon Belediyespor 6-0
Ankara Başkent Edaşspor-Bay

6 Mayıs Cuma
15:00 Afyon Belediye-Başkent Edaş 0-5
Modafenspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
17:00 Başkent Edaş-Modafenspor 1-1 (4-3 pen)
Afyon Belediyespor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 CFS Bağcılarspor - Başkent Edaşspor 3-2

8.Grup
KÜTAHYA

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Manisa Murat Germen-Isparta Merkez 2-1
Bursa Fethiye İdmanyurdu-Bay

6 Mayıs Cuma
16:30 Isparta Merkez-Fethiye İdmanyurdu 1-3
Manisa Murat Germen Okulları-Bay

7 Mayıs Cumartesi
14:00 Fethiye İdmanyurdu-Murat Germen 2-1
Isparta Merkez Gençlik-Bay

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:30 Akhisar Yıldırım-Denizli Tekstil 1-1
Kestel Belediyespor-Bay

6 Mayıs Cuma
14:00 Kestel Belediye- Akhisar Yıldırım 3-2
Denizli Tekstilspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
16:30 Denizli Tekstil- Kestel Belediye 0-2
 Akhisar Yıldırımspor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Fethiye İY - Kestel Bld 1-2

9.Grup
MANİSA (Akhisar)

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
13:00 Eskişehir Sağlık-Sökespor 1-0
İzmir Güzeltepespor-Bay

6 Mayıs Cuma
16:00 Sökespor-Güzeltepespor 0-0
Eskişehir Sağlıkspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
13:00  Güzeltepespor-Eskişehir Sağlık 0-0
Sökespor-Bay

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Kuruçeşmespor-B.B.Bodrumspor 0-0
Balıkesir BŞBld-Bay

6 Mayıs Cuma
13:00 Balıkesir BŞBld-Kuruçeşmespor 2-1
B.B.Bodrumspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
16:00 B.B.Bodrumspor -Balıkesir BŞBld 0-3
İzmir Kuruçeşmespor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
16:30 Eskişehir Sağlıkspor - Balıkesir BB 4-1

10.Grup
MUĞLA

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:30 Yeşilovaspor- Aydın Yıldız 3-1
Salihli Belediyespor-Bay

6 Mayıs Cuma
14:30 Aydın Yıldız-Salihli Belediye 1-1
Çiftay  Yeşilovaspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
14:30 Salihli Belediye-Yeşilovaspor 0-2
Aydın Yıldızspor-Bay

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:30 Konyaaltı Bld-Kızılcabölükspor 3-0
Nazilli Yıldızgücüspor-Bay

6 Mayıs Cuma
14:30 Kızılcabölükspor-Nazilli Yıldızgücü 0-6
Konyaaltı Belediyespor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
14:30 Nazilli Yıldızgücü-Konyaaltı Bld 0-0 (4-3 pen)
Kızılcabölükspor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Yeşilovaspor - Nazilli Yıldızgücü 1-2

11.Grup
DENİZLİ

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:00 Turan İdmanyurdu-Seydişehir Bld Sanayi 1-0
Muratpaşa Belediyespor-Bay

6 Mayıs Cuma
17:00 Seydişehir Bld Sanayi-Muratpaşa Bld 1-2
Uşak Turan İdmanyurduspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
16:00 Muratpaşa Bld-Turan İdmanyurdu 5-1
Seydişehir Bld Sanayispor-Bay 

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 Bucak Bld-Kulu Bld 0-0
Muğlaspor-Bay

6 Mayıs Cuma
15:00 Muğlaspor-Bucak Bld 1-2
Konya Kulu Belediyespor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
18:00 Kulu Bld-Muğlaspor 4-0
Bucak Belediye Oğuzhanspor-Bay
Penaltılar:
Kulu Bld- Bucak Bld 7-6 

FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Muratpaşa Bld - Kulu Bld 12-0


12.Grup
MERSİN

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
18:00 Karaman Başak-Çukurova Bld 2-1
Şehitkamil Belediyespor-Bay

6 Mayıs Cuma
16:00 Çukurova Bld -Şehitkamil Bld 3-1
Karaman Başakspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
18:00 Şehitkamil Bld-Karaman Başakspor 1-2
Adana Çukurova Belediyespor-Bay 

B Grubu

5 Mayıs Perşembe
16:00 Hatayspor-Adana Gençlerbirliği 1-1
Konya Selçuklu Belediyespor-Bay

6 Mayıs Cuma
18:00 Selçuklu Belediye-Hatayspor 1-0
Adana Gençlerbirliği-Bay

7 Mayıs Cumartesi
16:00 Adana Gençlerbirliği-Selçuklu Bld 1-1
Hatayspor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
16:00 Karaman Başakspor - Selçuklu Bld 

13.Grup
GAZİANTEP

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:00 Seyhan Bld-Arsan Sümerspor 6-0
Malatya Demirspor-Bay

6 Mayıs Cuma
17:00 Arsan Sümerspor-Malatya Demir 1-0
Seyhan Belediyespor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
15:00 Malatya Demir-Seyhan Bld 0-5
K.Maraş Arsan Sümerspor-Bay

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 İskenderun Bld GK-Karaköprü Bld 2-0
Tarsusgücüspor-Bay

6 Mayıs Cuma
15:00 Karaköprü Bld-Tarsusgücüspor 0-3
İskenderun Bld GK-Bay

7 Mayıs Cumartesi
17:00 Tarsusgücü-İskenderun Bld GK 1-1 (3-2 pen)
Karaköprü Belediyespor-Bay 

FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Seyhan Bld - Tarsusgücü 2-1'ken 82'de tatil. Tarsusgücü oyuncuları hakeme saldırdı.

14.Grup
ADANA

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
18:00 Meski-Akçakalespor 2-0
*K.Maraş Fidanspor şampiyonadan çekildi.

7 Mayıs Cumartesi
15:00 Akçakalespor-Meski 0-0

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
20:00 Osmaniyespor FK-Akdeniz Bld 1-2
Elazığ Yolspor-Bay

6 Mayıs Cuma
17:00 Osmaniyespor FK - Elazığ Yol 0-0
Akdeniz Bld - Bay

7 Mayıs Cumartesi
17:00 Elazığ Yolspor - Akdeniz Bld 1-1
Osmaniyespor FK - Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
17:00 MESKİ - Akdeniz Bld 0-4

15.Grup
MUŞ

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Bingöl İl Özel İdare-Güroymak 1-0
Van DSİ-Bay

6 Mayıs Cuma
16:00 Güroymak-Van DSİ 1-2
Bingöl İl Özel İdare-Bay

7 Mayıs Cumartesi
14:00 Van DSİ-Bingöl İl Özel İdare 0-0 (4-5 pen)
Güroymakspor-Bay

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:30 Batman TEİAŞ-Ağrı Gençlerbirliği 1-1
Siirt Kartalspor-Bay

6 Mayıs Cuma
14:00 Siirt Kartalspor-Batman TEİAŞ 1-4
Ağrı Gençlerbirliği-Bay

7 Mayıs Cumartesi
16:30 Ağrı Gençlerbirliği-Siirt Kartalspor 3-1
Penaltılar
Batman TEİAŞ-Ağrı Gençlerbirliği 4-2 pen

FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Bingöl Özel İdare - Batman TEİAŞ 0-1 

16.Grup
ŞANLIURFA

6 Mayıs Cuma
16:00 Adıyaman Çınar-Gaziantep Bozkurt 1-3
16:00 Diyarbakır DSİ-Malatya Sanayi 6-2

7 Mayıs Cumartesi
16:00 Gaziantep Bozkurt-Diyarbakır DSİ 0-4
16:00 Malatya Sanayi-Adıyaman Çınar 1-0

8 Mayıs Pazar
14:00 Adıyaman Çınar-Diyarbakır DSİ 0-2
14:00 Malatya Sanayi-Gaziantep Bozkurt 3-1

17.Grup
BİNGÖL

6 Mayıs Cuma
15:00 Diyarbakır Alipaşa-Kızıltepe Bld 2-3
Lider Muşspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
15:00 Lider Muşspor-Diyarbakır Alipaşa 1-3
Kızıltepe Bld-Bay

8 Mayıs Pazar
11:00 Kızıltepe Bld-Lider Muşspor 3-1
Diyarbakır Alipaşa-Bay
*Dersimspor şampiyonadan çekildi.

18.Grup
NEVŞEHİR (Avanos)

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:30 Kayseri Şeker-68 Aksaray Bld 2-1

7 Mayıs Cumartesi
17:00 68 Aksaray Bld-Kayseri Şeker 2-3

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 Niğde Bld-Kırşehir Evranspor 3-0
Yozgatspor 1959 FK-Bay

6 Mayıs Cuma
17:00 Kırşehir Evran-Yozgatspor 1959 FK 1-2
Niğde Belediyespor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
14:30 Yozgatspor 1959 FK-Niğde Bld 0-3
Kırşehir Evranspor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
(Gazi Stadı)14:00 Kayseri Şekerspor - Niğde Bld 2-0

19.Grup
YOZGAT

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Etimesgut Bld-Nevşehir Telekom 0-0
Kayseri Kocasinan Şimşekspor-Bay

6 Mayıs Cuma
14:00 Kocasinan Şimşek-Etimesgut Bld 0-2
Nevşehir Telekom

7 Mayıs Cumartesi
14:00 Nevşehir Telekom-Kocasinan Şimşek 0-5
Etimesgut Belediyespor-Bay

B Grubu

5 Mayıs Perşembe
14:00 Sivas Demirspor-Mühimmatspor 1-0
Ankara TKİ-Bay

6 Mayıs Cuma
14:00 Mühimmatspor-Ankara TKİ 0-1
 Sivas Demirspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
14:00 Ankara TKİ- Sivas Demirspor 0-2
Kırıkkale Mühimmatspor-Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Etimesgut Bld - Sivas Demirspor 3-0

20.Grup
KASTAMONU

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Samsun Kadıköy-Kilimli Bld 5-1
Kozcağız Belediyespor-Bay

6 Mayıs Cuma
16:00 Kilimli Bld-Kozcağız Bld 1-4
Samsun Kadıköyspor-Bay 

7 Mayıs Cumartesi
14:00 Kozcağız Bld-Samsun Kadıköy 0-4
Kilimli Belediyespor-Bay

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Samsun Telekom-Çerkeş Bld 3-0
Sinop Özel İdarespor-Bay

6 Mayıs Cuma
14:00 Çerkeş Bld -Sinop Özel İdare 0-4
Samsun Telekomspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
16:00 Sinop Özel İdare-Samsun Telekom 0-2
Çerkeş Belediyespor-Bay 

FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Samsun Kadıköyspor - Samsun Telekomspor 2-1

21. Grup
AMASYA

6 Mayıs Cuma
14:30 Ünye 1957-Çorum H.E.Kültür 2-1
17:00 Erbaa Güreş İhtisas-Kastamonu Yol 1-2

7 Mayıs Cumartesi
14:30 Çorum H.E.Kültür-Erbaa Güreş İhtisas 2-0
17:00 Kastamonu Yol-Ünye 1957 1-0

8 Mayıs Pazar
12:00 Ünye 1957-Erbaa Güreş İhtisas 3-1
14:30 Kastamonu Yol-Çorum H.E.Kültür 0-2
Birincilik penaltıları
Birincilik Maçları
Ünye 1957-Çorum H.E.Kültür 3-0 (pen)
Ünye 1957-Kastamonu Yol 4-3  (pen)

22. Grup
ORDU

6 Mayıs Cuma
13:30 Samsun Yol-Erzincan 13 Şubat 3-0 h *
16:00 Amasya İl Özel İdare-Trabzon DSİ Kdz 2-2

7 Mayıs Cumartesi
13:30 Erzincan 13 Şubat-Amasya İl Özel İdare 0-3 h
16:00 Trabzon DSİ Karadeniz- Samsun Yol 0-1

8 Mayıs Pazar
12:00  Samsun Yol-Amasya İl Özel İdare 4-0
15:00 Trabzon DSİ Karadeniz-Erzincan 13 Şubat 3-0 h

*Erzincan 13 Şubat, ilk maçına geç kalınca hükmen yenildi.
Kalan iki maçına da çıkmama kararı aldı.

23.Grup
TRABZON

6 Mayıs Cuma
13:00 Bayburt GÖİdare-Gümüşhane Telekom 0-2
15:00 Giresun Sanayi-Artvin İl Özel İdare 1-1

7 Mayıs Cumartesi
12:00 Gümüşhane Telekom-Giresun Sanayi 3-1
16:00 Artvin İl Özel İdare-Bayburt GÖ İdare 3-2

8 Mayıs Pazar
11:00 Bayburt GÖİdare-Giresun Sanayi 2-2
14:00 Artvin İl Özel İdare-Gümüşhane Telekom 2-2

24.Grup
ARTVİN

A Grubu
5 Mayıs Perşembe
10:30 Trabzon Yol-Ağırbakımspor 4-0
Görelespor-Bay

6 Mayıs Cuma
13:30 Ağırbakımspor-Görelespor 2-2
Trabzon Yolspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
10:30 Görelespor-Trabzon Yol 0-4
Erzurum Ağırbakımspor-Bay

B Grubu
5 Mayıs Perşembe
13:30 Iğdır Aras-Çaykurspor 2-1
Hekimoğlu Doğanspor-Bay

6 Mayıs Cuma
10:30 Çaykurspor -Hekimoğlu Doğanspor 3-4
Iğdır Arasspor-Bay

7 Mayıs Cumartesi
13:30 Hekimoğlu Doğanspor-Iğdır Aras 2-1
Çaykurspor -Bay

FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Trabzon Yolspor - Hekimoğlu Doğanspor 2-2 (4-5 pen)

DERLEYEN: BENAN DİKER

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.