Türkiye U19 Şampiyonası'nda ikinci turda oynanan maçların sonuçları haberimizin devamındadır.

1.Grup
BALIKESİR

A Grubu
18 Mayıs Çarşamba
17:00 Arabayatağıspor-CFS Bağcılarspor 3-2
Nazilli Yıldızgücüspor-Bay

19 Mayıs Perşembe
17:00 CFS Bağcılarspor-Nazilli Yıldızgücü 0-0
Arabayatağıspor-Bay

20 Mayıs Cuma
17:00 Nazilli Yıldızgücü-Arabayatağıspor 1-4
CFS Bağcılarspor-Bay

B Grubu
18 Mayıs Çarşamba
15:00 Kestel Bld-Selçuklu Bld 4-0
17:00 Muratpaşa Bld-Çeliktepespor 1-1

19 Mayıs Perşembe
15:00 Selçuklu Bld-Muratpaşa Bld 3-0
17:00 Çeliktepespor-Kestel Bld 0-0

20 Mayıs Cuma
15:00 Kestel Bld-Muratpaşa Bld 1-3
17:00 Çeliktepespor-Selçuklu Bld 1-1

Penaltılar
Kestel - Muratpaşa 3-2
Selçuklu - Kestel 3-1

FİNAL
22 Mayıs Pazar
11.00 Arabayatağıspor - Selçuklu Bld 6-1

2.Grup
BURSA

A Grubu
19 Mayıs Perşembe
14:30 Beylikdüzüspor-Kaynaşlı Bld 3-0
Eskişehir Sağlıkspor-Bay

20 Mayıs Cuma
17:00 Kaynaşlı Bld-Eskişehir Sağlıkspor 0-3
Beylikdüzüspor-Bay

21 Mayıs Cumartesi
14:30 Eskişehir Sağlıkspor-Beylikdüzüspor 0-2
Kaynaşlı Belediyespor-Bay

B Grubu
19 Mayıs Perşembe
17:00 Lüleburgazspor-Feriköyspor 1-1
Sakarya Erenlerspor-Bay

20 Mayıs Cuma
14:30 Erenlerspor-Lüleburgazspor 2-2
Feriköy-Bay

21 Mayıs Cumartesi
17:00 Feriköyspor-Erenlerspor 1-0
Lüleburgazspor

FİNAL
22 Mayıs Pazar
14:30 Beylikdüzüspor - Feriköyspor 1-2



3.Grup
MALATYA

A Grubu
19 Mayıs Perşembe
15:00 Akdeniz Bld-Batman TEİAŞ 2-1
Kızıltepe Belediyespor-Bay

20 Mayıs Cuma
17:30 Batman TEİAŞ -Kızıltepe Belediye 1-1
Akdeniz Belediyespor-Bay

21 Mayıs Cumartesi
14:00 Kızıltepe Belediye-Akdeniz Bld 0-1
Batman TEİAŞ -Bay 

B Grubu
19 Mayıs Perşembe
17:30 Seyhan Bld-Kayseri Şekerspor 1-0
Diyarbakır DSİ-Bay

20 Mayıs Cuma
15:00 Kayseri Şekerspor-Diyarbakır DSİ 5-0
Seyhan Belediyespor-Bay

21 Mayıs Cumartesi
16:30 Diyarbakır DSİ-Seyhan Bld 1-2
Kayseri Şekerspor-Bay

FİNAL
22 Mayıs Pazar
11:00 Akdeniz Bld - Seyhan Bld 1-1  (2-4 pen)

4.Grup
AMASYA

A Grubu
19 Mayıs Perşembe
14:00 Hekimoğlu Doğanspor-Samsun Yolspor 0-0
Etimesgut Belediyespor-Bay

20 Mayıs Cuma
17:00 Etimesgut Bld-Hekimoğlu Doğan 0-0
Samsun Yolspor-Bay

21 Mayıs Cumartesi
14:00 Samsun Yolspor-Etimesgut Bld 1-1
Hekimoğlu Doğanspor-Bay

Penaltılar
Samsun Yolspor - Etimesgut Bld 4-2
Samsun Yolspor - Doğanspor 3-1


B Grubu
19 Mayıs Perşembe
16:30 Samsun Kadıköyspor-Ünye 1957 2-1
Gümüşhane Telekomspor-Bay

20 Mayıs Cuma
14:30 Ünye 1957-Gümüşhane Telekom 2-1
Samsun Kadıköyspor-Bay

21 Mayıs Cumartesi
16:30 Gümüşhane Telekom-Samsun Kadıköy 1-2
Ünye 1957-Bay

FİNAL
22 Mayıs Pazar
13.00 Samsun Kadıköyspor - Samsun Yolspor 4-1

DERLEYEN: BENAN DİKER

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.