Türkiye U14 Şampiyonası'nda tüm Türkiye'deki grup merkezlerinin sonuçları haberimizin devamındadır...

Toplu sonuçlar şöyle:


1.Grup
İSTANBUL

13 Mayıs Cuma
13:00 Gürpınarspor-Alibeyköy Parsefller 0-2
15:00 Bağlarbaşı-Albayrakspor 2-2

14 Mayıs Cumartesi
13:00 Alibeyköy Parseller- Bağlarbaşı 0-4
15:00 Albayrakspor-Gürpınarspor 2-1

15 Mayıs Pazar
13:00 Bağlarbaşı-Gürpınarspor 4-1
15:00 Alibeyköy Parseller-Albayrakspor 3-1

2.Grup
EDİRNE

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:00 İstanbul Damlaspor-Babaeskispor 3-0
Kocaeli Körfez İlçesi Birlikspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Babaeskispor-Körfez İlçesi Birlik 1-4
İstanbul Damlaspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Körfez İlçesi Birlik-İstanbul Damla 0-4
Babaeskispor

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 İstanbul Artukbey İ.Ö.-Çorlu Fenerspor 3-2
Dilovası Belediyespor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:00 Çorlu Fenerspor-Dilovası Bld 1-2
 İstanbul Artukbey İlköğretim Okulu-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Dilovası Bld- İstanbul Artukbey İ.Ö. 0-0 (5-4 pen)
Çorlu Fenerspor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
12.00İstanbul Damlaspor-Dilovası Bld 3-0


3.Grup
SAKARYA

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
15:00 Bandırmaspor-Fethiye İdmanyurdu 1-1
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay
13 Mayıs Cuma
17:00 Zara Ekinli-Bandırmaspor 6-1
 Bursa Fethiye İdmanyurdu-Bay
14 Mayıs Cumartesi
15:00 Fethiye İdmanyurdu-Zara Ekinli 0-2
Bandırmaspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
17:00 İnegöl Gazipaşaspor-Saraçhanespor 8-0
Sultangazispor-Bay
13 Mayıs Cuma
15:00 Saraçhanespor -Sultangazispor 1-0
İnegöl Gazipaşaspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
17:00 Sultangazispor-İnegöl Gazipaşaspor 1-2
Edirne Saraçhanespor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Zara Ekinlispor - Gazipaşaspor 1-1 (5-6 pen)

4.Grup
BURSA

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
15:00 Kocaeli Güneş-Bigaspor 0-0
İstanbul Yeşil Esenyurtspor-Bay
13 Mayıs Cuma
17:00 Yeşil Esenyurtspor-Kocaeli Güneş 0-1
Bigaspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
15:00 Bigaspor-Yeşil Esenyurtspor 2-4
Kocaeli Güneşspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
17:00 İzmit Yıldızspor-Yalova Acarspor 3-1
İstanbul Bollucaspor-Bay
13 Mayıs Cuma
15:00 Yalova Acarspor -Bollucaspor 2-3
İzmit Yıldızspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
17:00 Bollucaspor-İzmit Yıldızspor 2-0
Yalova Acarspor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Kocaeli Güneşspor - Bollucaspor 3-1

5.Grup
DÜZCE

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:00 Hacettepespor-Kıbrıscıkspor 10-0
İstanbul Seyrantepe Ofspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Kıbrıscıkspor-Seyrantepe Ofspor 0-16
Hacettepespor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Seyrantepe Ofspor-Hacettepespor 1-0
Kıbrıscıkspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Adapazarıspor-Ankara Doğanspor 0-0
İstanbul Mahmutbeyspor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:00 Mahmutbeyspor-Adapazarıspor 0-4
Ankara Doğanspor
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Ankara Doğanspor-Mahmutbeyspor 3-0
Penaltılar
Adapazarıspor-Ankara Doğanspor 4-2 pen
FİNAL
15 Mayıs Pazar
13:00 Seyrantepe Ofspor - Adapazarıspor 1-0

6.Grup
BİLECİK

A Grubu
13 Mayıs Cuma
16:00 Balıkesir BŞBld-Gemlik Bld 1-0
İstanbul Başıbüyükspor-Bay

14 Mayıs Cumartesi
18:00 Gemlik Bld - Başıbüyükspor 0-2

15 Mayıs Pazar
16:00 Başıbüyükspor - Balıkesir BB 1-1 (3-1 pen)

B Grubu
13 Mayıs Cuma
18:00 Eskişehir Demir-Çağrım Marmara 1907 0-2
Bursa Arabayatağıspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Arabayatağıspor - Eskişehir Demirspor 5-1

15 Mayıs Pazar
18:00 Çağrım Marmara 1907- Arabayatağıspor 2-2 (1-4 pen)

FİNAL
16 Mayıs Pazartesi
16:00 Başıbüyükspor - Arabayatağıspor 1-1 (2-4 pen)


7.Grup
ESKİŞEHİR

13 Mayıs Cuma
14:00 Akçakocaspor-Afjet Afyonspor 4-0
16:00 Konya Telekom-Kütahya Termik 2-2
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Afjet Afyonspor-Konya Telekom 0-2
16:00 Kütahya Termik-Akçakocaspor 3-0
15 Mayıs Pazar
11:00 Akçakocaspor-Konya Telekom 1-5
11:00 Kütahya Termik-Afjet Afyonspor 4-1

Birinci belirleme:
Konya Telekom-Kütahya Termik 0-3 pen


8.Grup
AYDIN

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Yeni Burdurspor-Ortaca Bld 3-1
İzmir Üçyol Gençlerbirliği-Bay
13 Mayıs Cuma
18:00 Ortaca Bld-Üçyol Gençlerbirliği 1-1
Yeni Burdurspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Üçyol Gençlerbirliği-Yeni Burdurspor 2-1
Ortaca Belediyespor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
18:00 İzmirgücü-Yunusemre Bld 3-0
Denizli Akkonakspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Yunusemre Bld-Akkonakspor 5-1
İzmirgücüspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
18:00 Akkonakspor-İzmirgücü 2-2
Manisa Yunusemre Belediyespor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Üçyol Gençlerbirliği-İzmirgücü 1-1 (2-4 pen)


9.Grup
MUĞLA

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Aydın İ.G.Genç Efe-Buca Bld 1-0
Isparta İyaş Gençlikspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Buca Bld-Isparta İyaş GK 5-1
Aydın İbrahim Gülümser Genç Efespor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Isparta İyaş GK-Aydın İ.G.G.Efe 0-4
Buca Belediyespor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Antalya DSİ-Acıpayam Bld 5-0
İzmir Pınargücüspor-Bay
13 Mayıs Cumaseyran
16:00 Acıpayam Bld-Pınargücüspor 0-1
Antalya DSİ-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Pınargücüspor-Antalya DSİ 0-1
Acıpayam Belediyespor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Aydın Efespor - Antalya DSİ 1-4

10.Grup
DENİZLİ

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:30 1905 Serikspor-Kuşadası Küçükada 2-1
Somaspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:30 Kuşadası Küçükada-Somaspor 2-2
1905 Serikspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
14:30 Somaspor-1905 Serikspor 1-2
Kuşadası Küçükadaspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:30 Muğla Atletik-Kemalpaşa 1923 0-0
Kütahya Yeşilayspor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:30 Kütahya Yeşilayspor-Muğla Atletik 0-4
Kemalpaşa 1923-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:30 Kemalpaşa 1923-Kütahya Yeşilayspor 4-0

Penaltılar
Muğla Atletikspor-Kemalpaşa 1923 1-3 pen
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 1905 Serikspor-Kemalpaşa 1923 3-0


11.Grup
ÇORUM

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:00 Yeşil Kırşehirspor-Nevşehirspor GK 1-0
Sincangücüspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Nevşehirspor GK-Sincangücü 0-3
Yeşil Kırşehirspor
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Sincangücü-Yeşil Kırşehirspor 1-0
Nevşehirspor Gençlik Spor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Etimesgut Bld-Kastamonu 1966 4-0
Samsun Kadıköyspor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:00 Kastamonu 1966-Kadıköyspor 2-3
 Etimesgut Belediyespor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Kadıköyspor-Etimesgut Bld 2-1
Kastamonu 1966-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Sincangücü- Kadıköyspor 0-4


12.Grup
MERSİN

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
15:00 Maraşspor-Osmaniye İdmanyurdu 0-0
Şehitkamil Belediyespor-Bay
13 Mayıs Cuma
17:00 Şehitkamil Bld-Maraşspor 1-1
Osmaniye İdmanyurdu
14 Mayıs Cumartesi
13:00 Osmaniye İdmanyurdu-Şehitkamil Bld 1-1
Maraşspor-Bay
Penaltılar:
Şehitkamil Bld-Maraşspor 4-2
Osmaniye İY-Şehitkamil Bld 4-3

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
17:00 İskenderun Karaağaç-Karaman 1905 Aslan 11-0
Adana Kanaryaspor-Bay
13 Mayıs Cuma
15:00 Karaman 1905 Aslan- Adana Kanarya 3-1
 İskenderun Karaağaçspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
15:00  Adana Kanarya- İskenderun Karaağaç 0-2
Karaman 1905 Aslanspor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
14:00 Osmaniye İY - Karaağaçspor 0-4


13.Grup
KMARAŞ

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Amed Sportif-Viranşehirspor 4-0
Malatya Yeşilyurtspor-Bay
13 Mayıs Cuma
18:00 Viranşehirspor -Malatya Yeşilyurtspor 5-1
Amed Sportifspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Malatya Yeşilyurtspor-Amed Sportif 0-5
Viranşehirspor -Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
18:00 Hatayspor-Elaziz Belediyespor 3-1
Meskispor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Elaziz Belediyespor-Meskispor 0-3
Hatayspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
18:00 Meskispor-Hatayspor 1-1 (6-5 pen) 
Elaziz Belediyespor -Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
10:00 Diyarbakır Amed Spotif - MESKİ 3-1


14.Grup
VAN

13 Mayıs Cuma
14:00 Diyarbakır DSİ-Batman Petrol 4-1
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Batman Petrol-Diyarbakır DSİ 0-3
*Iğdır Arasspor şampiyonadan çekildi.
*Kırköy Yibo(Muş) şampiyonadan çekildi.


15.Grup
KARAMAN

13 Mayıs Cuma
16:00 Konya Karakartallar-Aksaray Eğitimspor 1-2
18:00 Akdeniz Bld-Ceyhan Bld 6-0
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Aksaray Eğitimspor-Akdeniz Bld 0-4
18:00 Ceyhan Bld-Konya Karakartallar 4-5
15 Mayıs Pazar
10:00 Konya Karakartallar-Akdeniz Bld 0-5
12:00 Ceyhan Bld-Aksaray Eğitimspor 1-1


16.Grup
BOLU

13 Mayıs Cuma
14:00 Zonguldak Saray-Sakaryagücü 1-0
16:00 Bartın Gençlerbirliği-Karabük 5000 Evler 3-1
14 Mayıs Cumartesi
12:00 Karabük 5000 Evler-Zonguldak Saray 1-6
14:00 Sakaryagücü-Bartın Gençlerbirliği 5-0
15 Mayıs Pazar
12:00 Bartın Gençlerbirliği-Zonguldak Saray 1-2
14:00 Sakaryagücü-Karabük 5000 Evler 4-0


17.Grup
TOKAT

13 Mayıs Cuma
14:00 Merzifongücü Yeni Çeltek-MKE Çankırıspor 2-2
16:00 Yozgat Bozokspor-Alaca Bld GK 3-0
14 Mayıs Cumartesi
11:00 MKE Çankırıspor-Alaca Bld GK 2-2
13:00 Yozgat Bozokspor-M.Yeni Çeltekspor 5-1
15 Mayıs Pazar
11:00 M.Yeni Çeltekspor-Alaca Bld GK 5-3
13:00 Yozgat Bozokspor-MKE Çankırıspor 2-3



18.Grup
RİZE

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:00 B.N.Düzyurtspor-Senemoğluspor 9-1
Erzurum Ağırbakımspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Senemoğluspor-Ağırbakımspor 0-2
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Ağırbakımspor-B.N.Düzyurtspor 0-1
Ardahan Senemoğluspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Hekimoğlu Doğanspor-Görelespor 1-1
Gümüşhane İl Özel İdarespor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:00 Gümüşhane İl Özel İdare-Hekimoğlu Doğan 0-4
Görelespor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Görelespor-Gümüşhane İl Özel İdare 7-0

Penaltılar
Hekimoğlu Doğanspor-Görelespor 1-3 pen
FİNAL
15 Mayıs Pazar
13:00 Görelespor - Düzyurtspor 2-2 (4-3 pen)


19.Grup
GÜMÜŞHANE

13 Mayıs Cuma
14:00 Ordu Demir-Bayburt GİÖİdare 1-2
16:00 Akçaabat Tütün-Rize Bld 1-2
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Bayburt GİÖİdare-Akçaabat Tütün 0-3
16:00 Rize Bld-Ordu Demir 4-0
15 Mayıs Pazar
12:00 Ordu Demir-Akçaabat Tütün 0-1
14:00 Rize Bld-Bayburt GİÖİdare 5-1


20.Grup
YOZGAT

13 Mayıs Cuma
11:00 Kocasinan Şimşek-Erbaaspor 6-0
14:00 Sivas Sağlıkspor-Samsun BŞBld 1-3
14 Mayıs Cumartesi
11:00 Erbaaspor-Sivas Sağlıkspor 1-3
13:00 Samsun BŞBld-Kocasinan Şimşek 1-4
15 Mayıs Pazar
11:00 Kocasinan Şimşek-Sivas Sağlıkspor 1-0
13:00 Samsun BŞBld-Erbaaspor 7-0

DERLEYEN: BENAN DİKER

Yorum Gönder

hayri şimşek dedi ki... 15.05.2016 17:32

Türkiye U14 Şampiyonası DÜZCE AYAĞINDA MÜCADELE EDEN SEYRANTEPE S.K. OYUNCULARININ 2002 DOĞUMLU OLMADIĞI VE DAHA BÜYÜK OLDUKLARI HUSUSUNDA ŞÜPHELERİM VAR. BUNU DA İNCELEYİP HABER YAPARSANIZ DAHA ADİL OLUR.

Adsız dedi ki... 16.05.2016 19:10

U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DÜZCE GRUBU ŞAMPİYONU SEYRANTEPE OF SPOR
15.05.2015

Adsız dedi ki... 16.05.2016 19:11

U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DÜZCE GRUBU ŞAMPİYONU SEYRANTEPE OF SPOR
15.05.2015

cemal dedi ki... 16.05.2016 19:24

Hangi oyuncudan supelendiysen soyle kimligiyle beraber dogum raporunu yayinlayalim

Adsız dedi ki... 16.05.2016 19:49

siz ağlamayın diyen adapazarlımısınız yoksa bir yıl önce transfer teklifi yapıp alamadıgınız adama büyük diye itiraz eden hacettepemi yoksa 14 yaşında cocuklara penaltıları dışarı attıran doğan spor mu kimsin onu söyle..

Adsız dedi ki... 16.05.2016 22:45

Anlayamayanlar için tekrar söylüyorum Şampiyon SEYRANTEPE OF

ADSIZ dedi ki... 16.05.2016 23:02

15.05.2016 DÜZCE ŞAMPİYONU SEYRANTEPE OF THE END💪

obilaloglu dedi ki... 16.05.2016 23:16

Sayın Hayri Şimşek Bey,
Anladığım kadarıyla sizin matematiğiniz çok kuvvetli.Oyuncuların babaları olarak 2001 tarihli evlilik cüzdanlarımızın fotokopisini göndersek sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.Saygılar.

Blogger tarafından desteklenmektedir.