Türkiye U14 Şampiyonası'nda ikinci kademe karşılaşmaları sona erdi. Sonuçları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

MANİSA GRUBU (1-4 HAZİRAN)

A Grubu
1 Haziran Çarşamba
15:30 Arabayatağı-İstanbul Damlaspor 2-2
Antalya DSİ-Bay

2 Haziran Perşembe
18:00 Antalya DSİ-Arabayatağı 1-1
İstanbul Damlaspor-Bay

3 Haziran Cuma
15:30 İstanbul Damlaspor-Antalya DSİ 0-1
Arabayatağıspor-Bay

B Grubu
1 Haziran Çarşamba
18:00 İnegöl Gazipaşaspor-1905 Serikspor 5-1
Seyrantepe Ofspor-Bay

2 Haziran Perşembe
15:30 1905 Serikspor-Seyrantepe Ofspor 3-1
İnegöl Gazipaşaspor-Bay

3 Haziran Cuma
18:00 Seyrantepe Ofspor-İnegöl Gazipaşaspor 5-1
1905 Serikspor-Bay

Penaltılar
Serikspor - Gazipaşaspor 4-3
Seyrantepe Ofspor - Serikspor 3-1

FİNAL
4 Haziran Cumartesi
11:00 Antalya DSİ - Seyrantepe Ofspor 2-1


KAHRAMANMARAŞ (26-29 MAYIS)Batıpark Stadı

A Grubu
15.00 Akdeniz Bld - Diyarbakır DSİ 4-0
17.00 Diyarbakır DSİ - Bozokspor 1-0
10.00 Bozokspor - Akdeniz Bld 0-3


B Grubu
17.00 Amed SF - İskenderun Karaağaçspor 1-1
15.00 Kocasinan Şimşekspor - Amed SF 0-2
12.00 Karaağaçspor - Kocasinan Şimşekspor 2-3

Final
10.00 Akdeniz Bld - Amed SF 0-0 (4-5 pen)


SİNOP GRUBU (27-29 MAYIS) Dokuzoğlu Stadı

14.00 Rize Bld - Samsun Kadıköyspor 1-3
16.00 Zonguldak Sarayspor - Görelespor 1-0

14.00 Samsun Kadıköyspor - Zonguldak Sarayspor 3-1
16.00 Görelespor - Rize Bld 1-4

14.00 Rize Bld - Zonguldak Sarayspor 1-0
16.00 Görelespor - Samsun Kadıköyspor 0-4

Kadıköyspor 9, Rize Bld 6, Sarayspor 3, Görelespor 0


BALIKESİR GRUBU (27-29 Mayıs) Ayvalık Stadı

16.00 Kocaeli Güneşspor - Kütahya Termikspor 2-2
18.00 İzmirgücü - Bağlarbaşıspor 2-6

16.00 Termikspor - İzmirgücü 2-1
18.00 Bağlarbaşı - Kocaeli Güneşspor 3-2

15.00 Kocaeli Güneşspor - İzmirgücü 4-1
17.00 Bağlarbaşı - Termikspor 1-0

Bağlarbaşı 9, Kocaeli Güneşspor 4, Termikspor 4, İzmirgücü 0


MANİSA (1-4 HAZİRAN)
Damlaspor, Seyrantepe Ofspor, Gazipaşaspor, Arabayatağıspor, Antalya DSİ, 1905 Serikspor

DERLEYEN: BENAN DİKER

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.