İstanbul 2. Amatör Lig'de 15 mayis pazar günü oynanacak maçların programı ve sonuçları, haberimizin devamındadır.

Maç sonuçlarını 0537 961 32 61 ve 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz


2. GRUP
14:00 Yalıköyspor - Çakılköyspor (Karacaköy) 2-6
14:00 Taşolukspor - Kabakçaspor (Taşoluk) 8-0
16:00 Esenkent Gençlik - Esenyurt Örnek İY (Esenyurt Bld) 3-3
16:00 Haraçcıspor - Yeşilbayırspor (Taşoluk) 6-2
16:00 Büyük Çavuşlu - Gazitepespor (Silivri) 1-8


4. GRUP
16:00 Neslişahspor - Altınaslarspor (Vefa) 5-3
16:00 Esentepe Şahin - Güzeltepespor (Yıldıztabya) 7-0
16:00 Başakşehir İkitelli - Gültepespor (Halkalı Etap) 1-0
16:00 Göktürk Saray - Yeşilılgazspor (Göktürk) 0-3
Öz Yarımburgazspor - İstanbul Barışspor 3-0h


6. GRUP
11:00 Sadabadspor - Gültepe Özgençlik (Nurtepe)2-8
12:15 Harmantepe - Beylikdüzü Gelişim (Yahya Kemal) 3-3
15:00 Kosova Güçspor - Eyüp Çırçır İmarspor (Yeşilova) 2-0
16:00 Özgenspor - Emniyettepe (Albayrak) 6-2
16:00 Emlakbank - Molla Aşkı (Bakırköy 2No) 5-0


8. GRUP
14:00 Gedikpaşaspor - Gümüşderespor (Halkalı) 4-1
15:30 Ayazağa Esenspor - Kilyosspor (Ayazağa) 0-2
Filizspor - Piyalepaşa 0-3h
Çelikspor - Sümerspor 3-0h
Esenler Kentyıldız - Bayrampaşa Doğan 0-3h


10. GRUP
09:30 İstanbul Gençlergücü - Rumeli Hisarı (Bakırköy 2No)1-3
12:00 Langaspor - Ateştuğlaspor (Namık Sevik) 1-1
12:00 Halkalıspor - Haznedar Çetinkaya (Halkalı) 3-1
16:00 Haydarspor - Mecidiyeköy Tayfun (Namık Sevik) 6-0
16:00 Etiler Kartalspor - Yıldıztabya Mimarsinan (Çilekli) 4-1


12. GRUP
12:00 Arnavutköyspor - Gelişimspor (Taşoluk)2-4
12:30 Büyük Ümitler - Esenayspor (Rami) 1-0
16:00 Sarıyer FSM - Zekeriyaköyspor (Çayırbaşı) 3-0
16:00 GOP Bağlarbaşı - Şehreminispor (Gazi Mahallesi) 0-3
Çağrım Marmara 1907 - Abidei Hürriyet 0-3h


14. GRUP
15:00 Maltepe Belediyespor - Beykoz Göllü Köyü (İdealtepe) 5-1
16:00 KBS Kurtköy - Girne Gençlikspor (Kurtköy) 1-1
16:00 İstanbul Sahilspor - Artukbey İÖ (Bulvar) 0-1
16:00 Rivaspor - Yoncaspor (Riva) 2-4
17:00 Erenköy Acarspor - Kirazlıtepespor (Yenisahra) 2-1


16. GRUP
13:00 İstanbul Ataşehirspor - Pendik Esenyalıspor (İdealtepe) 3-1
14:00 Göztepe Hilalspor - İstanbul Kemahspor (Site) 1-3
15:00 Ataşehir Doğuşspor - Ortadağspor (Yenisahra) 0-1'ken 75. dakikada Ortadağspor antrenörü ve hakem arasındaki diyalog sonrası tatil
Yenidünyaspor - Üsküdar Çınarspor 0-3h

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.